Avni و در حال حاضر unnamed فیل: هیجانی فرار از دریچه گناه جمعی

من منتظر یک روز برای دیدن اگر زن فیل از کرالا نیز نام برخی از اکسی توسین-بنجل اما به نظر می رسد که این فیل مادر است که به عنوان خوش شانس یا بدشانس به عنوان Avni و ممکن است به پایین در تاریخ پس از خدمت بی فایده هدف درست مانند سلف او در اینجا ذکر شده.

زمان و دوباره یک رویداد می لرزد آنچه که به نام “وجدان ملی” و ما می بینیم یک فوران از همه نوع از مسائل عاطفی در رسانه های اجتماعی به عنوان یک نتیجه از آن است.

ما در حال حاضر شاهد رسانه های اجتماعی گرفتن آب گرفتگی با “مجازات مجرمان” مطالب که اتصال نقطه تصادفی بسته به دریچه می خواهد به استفاده از. مردم ادعا به توله سگ عشق و نگاهی به آسمان شب و تعجب در مورد اشعار که جیرجیرک در حال خواندن نشان می دهد خونخوار رگه خواستار همه نوع از مجازات وحشتناک برای انسان درگیر در جرم و جنایت.

در حالی که من نمی خواهم به الهه شعر و موسیقی بیش از این انفجار به عنوان جلوه ای از قدرت اکسی توسین بیش از ذهن انسان آنها نیز من را به دیدن آنچه که آنها واقعا هستند یعنی احساسی دریچه که نپذیرفتن مشکلات سیستمیک از گرفتن حل شد.

ما ranted در مورد مرگ Avni (و emoted بیش از توله ببر تصاویر که هیچ ده ماهه, ببر را نگاه کنید) و در حال حاضر ما در حال بازگشت به آن با کارتون از یک فیل متولد نشده گوساله صحبت کردن به مادر و ما به برخی از روستاییان برای پرداخت آن

اما آنچه که مشکل است که ما واقعا حل ؟

حقیقت این است که از Avni به دنیا نیامده فیل گوساله هر یک از آنها فقط نمادهای بزرگتر سیستمیک ضعف و با تمرکز بر عدالت برای افراد ما به پایان رسید تا از دست دادن بینایی از مشکلات واقعی.

به عنوان من به تماشای فیل داستان گشوده دقیقا راه Avni یکی بود یعنی با فشار دادن به عنوان بسیاری از احساسی دکمه که ممکن است با استفاده از سفید نهفته است من می دانم که هیچ کس مایل به گذشته “گرسنه مادر باردار”, “گوساله متولد نشده” “او در سکوت راه می رفت در سراسر” عناوین و دیدن واقعیت است.

این فیل فقط یکی بیشتر از بسیاری از آن رنج می برند و باید رنج می برند از تله های تعیین شده توسط روستاییان برای حفظ حیوانات مانند خوک دور. همان داستان دیده می شود تکرار در گجرات که در آن lions راه رفتن به نرده ها برق قرار داده تا توسط کشاورزان برای حفاظت از محصولات خود را.

نه آناناس و نه حصار قرار داده است تا به طور خاص به شکنجه و کشتن ناز کوچک متولد نشده گوساله یا شیر غرور گجرات اما زمانی که این حوادث رخ می دهد برخی از فقیر روستایی می یابد خود را به عنوان برچسب غیر انسانی هیولا و مجازات می شود به شدت برای یک جرم و جنایت او واقعا مایل به ارتکاب.

همانطور که ما دیوانه وار اوباش راهپیمایی در رسانه های اجتماعی در هر جمله آنچه ما تا پایان گرفتن tokenism.

در حالی که عدالت باید در همه این موارد خاص در صورتی که کارگردانی تنها نسبت به مجموعه ای از افراد وجود دارد هیچ چیز واقعا به دست آورد از جمله عدالت است.

کشاورزان کابل آناناس به صرفه جویی در محصولات خود تنها پول بیشتر (درست مثل ما همه می خواهم به و اغلب مدیریت زیرا ما در شهرستانها زندگی می کنند) اما آنها نمی توانند. روستاییان در حال راه رفتن در اطراف در یک ببر جنگل آلوده به همین دلیل است.

این فقر روستایی که مشکل است و نه مرگ یک فیل با گوساله متولد نشده. تا ما تمرکز بر عدالت برای مادر و گوساله و اوباش لینچ فقیر روستایی در رسانه های اجتماعی ما را نمی خواهد متوقف کردن بیشتر و بیشتر به فیل در حال مرگ در هر سال.

مرگ مادر و گوساله است که توسط جمعی و جنایت است که همه ما از گناه و آنچه ما انجام می دهند در حال حاضر پیدا کردن یک عاطفی فرار از سرزنش کسی دیگری برای آن است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>