قطعات خودرو تامین کنندگان تلو تلو خوردن به عنوان تولید خودرو متوقف

یک کارخانه مونتاژ فورد بیکار ایستاده بود در وین, Mich., در اواخر ماه مارس است.

عکس: آنتونی Lanzilote/مهر نیوز

با ایالات متحده آمریکا کارخانه ماشین idled به دلیل جدید coronavirus اختلالات در حال سقوط سخت در این کشور قطعات خودرو و تامین کنندگان که برخی از آنها در حال حاضر نشانه هایی از پریشانی.

بر خلاف بزرگتر به خوبی با حروف بزرگ خودرو, شرکت هزاران نفر از قطعات شرکت هایی که خوراک این صنعت زنجیره تامین جهانی کار و نزدیک به لبه با کمتر از یک نقد کوسن و با قرارداد سفارشات که هنوز هم نیاز به پر شود می گویند مدیران مشاوران و صنعت وکلا.

برخی از آنها در حال حاضر تخمگذار کردن کارگران تاخیر در پرداخت به فروشندگان و درخواست دهندگان برای تنظیم شرایط است. دیگران در حال تلاش برای حفظ کسب و کار با نگه داشتن برخی از خطوط تولید در حال اجرا دانستن آنها نیاز به آماده بود که شرکت های خودرو از سرگیری تولید.

بسیاری از قراردادهای تامین نیاز قطعات خودرو شرکت برای تحویل در زمان و یا خطر جریمه تا 50.000 دلار برای هر دقیقه تاخیر صنعت وکلای مدافع می گویند.

“آن را به عنوان بسیار به ارسال آنها را تحت زیرا آنها در حال حاضر کشیده گفت:” جرمی برنج که با این نسخهها کار با خودکار کنندگان در شرکت حسابداری Ncmec ایالات متحده آمریکا است. “این فقط یکی دیگر از غول وزن در یک ورقه نازک از یخ است.”

کلارنس مارتین رئیس جمهور از Detroit-منطقه auto تامین کننده Eypex Corp. فکر او می تواند گریز موقت کارخانه ماشین بسته شدن در میشیگان آغاز شد که در ماه مارس با پر کردن بخش سفارشات آینده از چین که آغاز شده است راه اندازی مجدد خطوط تولید.

سپس میشیگان دستور داد سه هفته مستند از تمام غیر ضروری کسب و کار منجر به او را به نزدیک یک مرکز به طور کامل و کارگران را به خانه. یکی دیگر عامل با حداقل تولید. برخی از تولید در میشیگان است ضروری.

بدانند که چگونه به حرکت به عدم قطعیت است مانند “تلاش برای ضربه موبایل و کامپیوتر در تاریکی” آقای مارتین گفت. “اگر ما در این وضعیت یک ماه یا دو در حال حاضر از آن خواهد شد تیمارستان,” او اضافه شده است.

تا کنون 42 44 خودرو-مونتاژ گیاهان در ایالات متحده شده اند idled به دلیل جدید شیوع کروناویروس با توجه به اتحاد برای خودرو نوآوری های صنعت تجارت ،

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

Ford Motor Co. گفت: این امر خود به گسترش موقت با تعطیلی کارخانه در آمریکای شمالی به طور نامحدود معکوس زودتر برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد برخی از اواسط ماه آوریل است. فیات کرایسلر اتومبیل میهن و Toyota Motor Corp همچنین باید خود را گسترش داد توقف کار به ماه آوریل است.

توقف کار در عمده کارخانه خودرو تقریبا بلافاصله مجموعه واکنش های زنجیره ای موثر بر صدها خودرو-قطعات تامین کنندگان و فروشندگان آنها که تامین مواد و قطعات کوچکتر.

جاستین Whitmire جمهور از جنوب شرقی ابزار & Design, Inc. یک ماشین ساز در نزدیکی فولکس واگن AG ‘s کارخانه مونتاژ در تنسی گفت شرکت او هنوز باز است و ساخت تجهیزات, اما به دلیل VW گیاه به طور موقت بسته شده و او قادر نیست پایان کار دریافت و پرداخت.

او گفت که او می خواهم که به نظر تخمگذار کردن برخی از 28 کارکنان اگر کار نمی کند از سر این تابستان.

“برای یک کسب و کار کوچک مانند ما آن را نمی خواهد طولانی” آقای Whitmire گفت.

بزرگترین تهدید رو به شرکت های خودرو در حال حاضر خطر این است که قطعات کوچکتر-تامین کنندگان به زیر گفت: علامت زمینه فورد سابق مدیر اجرایی و مشاور ارشد در خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت TPG سرمایه است.

“صنعت احتمالا باید داشتن که بحث با دولت در حال حاضر به توضیح” اگر ما در حال تعطیل فراتر از این تاریخ از آن خواهد شد یک مشکل برای تامین پایه که به معنی آن خواهد بود یک مشکل برای ما,” او گفت:.

ماشین متوسط متشکل از حدود 30,000 قطعات منحصر به فرد منابع به صدها نفر از تامین کنندگان. اختلال در حتی یک شرکت می تواند یک اثر آبشاری در نهایت داشتن تاثیر بر تولید در چندین کارخانه مونتاژ صنعت تحلیلگران می گویند.

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

سازندگان خودرو از جمله فورد و تویوتا و Nissan Motor Co., می گویند که آنها در حال کار با تامین کنندگان قطعات برای اطمینان از آنها می توانید از آنها هنگامی که خود را در آمریکای شمالی کارخانه از سرگیری تولید.

تعداد کمی از تولید کنندگان توانسته اند به زمین قرارداد برای تولید قطعات General Motors Co. و فورد به عنوان آنها با عجله به ایجاد تولید هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی. کمتر از 100 از جنرال موتورز است هزاران نفر از تامین کنندگان درگیر در یک تلاش برای مثال برخی از کسانی که می گویند کار کرده و به جای تنها یک خرده از دست رفته خودرو کسب و کار.

صنعت خودرو را از سقوط در طول 2008-09 بحران مالی باعث موجی از ورشکستگی و تحکیم است که در نهایت رقیق تعداد قطعات خودرو شرکت های فعال در ایالات متحده

تامین کنندگان سالم در حال حاضر با توجه به نزدیک decadelong رونق در آمریکا فروش خودرو. اما ساخت قطعات است که هنوز هم یک کم حاشیه و کسب و کار. صنعت انتقال به فن آوری های جدید مانند خودروهای برقی نیز باعث شده است بسیاری از تولید کنندگان به سرمایه گذاری به شدت به وصله پینه کردن عملیات. به عنوان یک نتیجه بسیاری از شرکت های بسیار قوی و کشیده در نقد مدیران صنعت و مشاوران می گویند.

حتی بزرگتر جهانی ماشین-تامین کنندگان بخش مانند الکترونیک-ساز Aptiv PLC و دیترویت مبتنی بر آمریکا محور & Manufacturing , Inc. در حال آماده شدن برای بدترین رسم کردن خطوط اعتباری و تعلیق پرداخت سود سهام.

در سه هفته گذشته خودرو, تامین کنندگان گذاشته اند یا furloughed بیش از 3000 کارگران در میشیگان با توجه به دولت استفاده نمي نماييد.

برخی از شرکت ها نیز در حال کار با وام دهندگان برای تنظیم شرایط تامین مالی و قرض گرفتن در برابر آینده پرداخت آنها انتظار برای دریافت از مشتریان—یک حرکت فراهم می کند که در کوتاه مدت امداد اما افزایش پرداخت سود دراز مدت گفت: آقای رایس مشاور در Ncmec.

دولت وام و معافیت های مالیاتی و مانند آن شامل در بسته محرک اقتصادی فدرال می تواند کمک به سهولت بار مشاوران و وکلا می گویند.

هنوز پرسش های در حال نصب در مورد اینکه آیا برخی از قطعات خودرو تامین کنندگان قادر خواهد بود برای زنده ماندن اگر خودرو-کارخانه توقف کار کشیدن در اوایل تابستان.

راه اندازی مجدد idled خطوط تولید می تواند یکی دیگر از بحران نقدی برای تامین کنندگان چرا که آنها به جلو هزینه های استخدام دوباره کارگران و خرید مواد در پیش گرفتن پرداخت می شود, مدیران می گویند.

دن Sharkey, یک دیترویت-منطقه وکیل است که با این نسخهها کار با تامین کنندگان گفت: او در حال حاضر با بررسی تماس های از دست پاچه شرکت های نگران آنها اجرا خواهد شد از پول نقد.

“به نظر می رسد مانند ما می تواند به رهبری مضطرب-تامین کننده زمین دوباره” آقای Sharkey گفت. “است که یک مکان ترسناک بود.”

نوشتن به بن Foldy در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de