خودرو سازان دست و پنجه نرم کردن با کارگر بدون نشان می دهد به عنوان Covid-19 مورد افزایش

یک کارخانه GM در Mo. به طور موقت برش سوم خود را تغییر و با استفاده از کارگران برای پر کردن خط مونتاژ غیبت در دو شیفت.

عکس: Michael B. Thomas/گتی ایماژ

General Motors Co. و فورد Motor Co. در ادامه به مبارزه با نگه داشتن کارگران در کار خود به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر کشور مجبور خودکار-ساخت غول به قطع شیفت کارگران جدید استخدام و انتقال به دیگران برای پر کردن خالی نقش.

غیبت هستند مانع تلاش برای بازیابی از اقتصادی ویران ایجاد اغتشاش توسط همه گیر و بازگشت به حالت عادی سطح تولید پس از نزدیک به دو ماه خاموش شدن این بهار.

یک کارخانه مونتاژ جنرال موتورز در Mo., که شده است در حال اجرا در سه شیفت به restock این شرکت را تخلیه عرضه کارهای وانت است برش یکی از این تغییرات برای بهتر کنار آمدن با کارگر غیبت ،

این گیاه به طور معمول کارکنان با حدود 3,800 ساعتی کارگران تقسیم در سراسر سه شیفت خواهد کرد به طور موقت از بین بردن یک سوم در هفته آینده. در عوض این شرکت سعی خواهد کرد به استفاده از کارگران که از shift برای پر کردن غیبت در امتداد خط مونتاژ در دو مورد اول این شرکت اعلام کرد.

“در کوتاه مدت دو شیفت عامل برنامه اجازه خواهد داد که ما را به عمل به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است و جای اعضای تیم که گزارش کار به دلیل نگرانی در مورد Covid-19” یک سخنگوی این شرکت گفت: در یک ایمیل با اشاره به بیماری ناشی از کوروناویروس.

فورد نیز شده است رقیب با افزایش غیبت در میان 12,500 و یا پس از ساعتی کارگران تقسیم در سراسر آن دو مجمع گیاهان در Louisville, Ky., با توجه به شرکت.

مربوط تصویری

درک این که چگونه بدن پاک کروناویروس جدید در حال تبدیل شدن مهم تر به عنوان ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد که چگونه بدن در مبارزه با عفونت و چرا احساس بهتر نیست مساوی بودن ویروس رایگان. تصویر عکس: لورا Kammermann

صنعت خودرو است که در میان چندین بخش از خرده فروشان به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در مواجهه با کمبود نیروی انسانی به عنوان موارد مثبت و نگرانی های ایمنی نگه داشتن کارگران خانه. شرکت های سرمایه گذاری در اقدامات ایمنی به تولید بازگشت به سطح نرمال تنها به ملاقات با امواج جدید از مواردی است که تهدید به مجموعه اين تلاش ها به عقب.

شیوع Covid-19 در بخش هایی از ایالات متحده و خارج از کشور منجر به تاخیر و حتی حرکت صعودی از بازگشایی برنامه. مقامات در کالیفرنیا در روز دوشنبه دستور فوری توقف فعالیت های داخلی در رستوران ها و موزه ها و باغ وحش ها و سینما. همچنین دوشنبه والت دیزنی Co. گفت: آن را دوباره هنگ کنگ دیزنی لند پارک کمتر از یک ماه پس از آن بازگشایی شد و پس از یک موج جدید از coronavirus موارد زده شهرستان.

در لوئیزویل به جای قطع شیفت فورد به استخدام بیش از 1000 جدید کارگران موقت پس ممکن است در سراسر این دو نیروگاه با توجه به تاد دان جمهور از محلی ایران خودرو کارگران فصل به نمایندگی از کارکنان در گیاهان است.

کارکنان جدید شده اند بسیار مهم برای نگه داشتن خروجی گفت: آقای دونن. “ما قطعا از دست داده اند, تولید, دوره,” او گفت:.

فورد تایید آن به استخدام کارگران بیشتر برای حفظ تولید در سطح و یا نزدیک به ظرفیت کامل یک سخنگوی گفت.

این UAW نظارت بر وضعیت و همکاری با شرکت ها برای مقابله با افزایش غیبت در حالی که حفاظت از اعضای’ سلامت و ایمنی یک سخنگوی گفت.

کارگران در کارخانه GM گفت که هر یک از آن سه شیفت در حال اجرا است با غیبت در صدها و تولید محدود از کامیون و وانت.

St. Charles County, که در آن گیاه واقع شده است و دیده است یک پرش در تایید موارد Covid-19 در طول چند هفته گذشته در میان گسترده تر افزایش نقاط کشور با توجه به داده ها از ایالات متحده Covid اطلس یک coronavirus-نظارت تلاش های اجرا شده توسط محققان در موسسات مختلف.

حدود دو دوجین از افراد مشغول به کار در کارخانه GM باید آزمایش مثبت برای این ویروس پس از راه اندازی مجدد کارخانه در مه, اتحادیه, مقامات گفت.

در مارس جنرال موتورز و فورد و دیگر خودرو سازان متوقف تقریبا تمام آنها در ایالات متحده تولید افزایش نگرانی در مورد شمارش و سفارشات از دولت های محلی برای جلوگیری از غیر ضروری فعالیت های اقتصادی. در طول یک توقف به طول انجامید که نزدیک به دو ماه خودرو سازان توسعه جدید پروتکل های ایمنی و کار با UAW در مورد نحوه مدیریت این بیماری همه گیر در گیاهان است.

پس از آمدن آنلاین در اواسط ماه مه در گیاهان تلاش کرده اند با زنجیره عرضه اختلال موقت خاموش شدن ناگهانی ناشی از جدید موارد مثبت و کارگر غیبت. در برخی از گیاهان کارگران درخواست گیاهان بسته شود پس از موارد مثبت.

نگه داشتن گیاهان کارکنان و در حال اجرا یک چالش بوده است آقای دونن گفت. “وقتی آنها گفتند: آن را یک بیماری همه گیر از آن مطمئن شوید که به عنوان جهنم نمی مانند صدا آن را آسان خواهد بود,” او گفت:. “این فقط واقعا شدید شرایط کار.”

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>