خودرو سازان شارژ پیش با برق خودرو طرح

فولکس واگن متعهد بیش از 40 میلیارد دلار به فروش 28 میلیون اتومبیل های برقی توسط 2028 اما تلاش کرده است به پایان ID خود را.3 برای اولین بار در یک خط جدید از جمله وسایل نقلیه.

عکس: ماتیاس rietschel/ایسنا

فشار ساختمان در General Motors Co. GM -1.49% فولکس واگن AG نذر -1.00% و عمده دیگر خودرو سازان برای ارائه در برقی-خودرو قصد دارد به عنوان سرمایه گذار شور و شوق برای این تکنولوژی رشد کرده است در ماه های اخیر.

با وجود برخی از coronavirus مربوط به موانع شرکت های خودروسازی در ماه های آینده انتظار می رود به از بند باز کردن یک موج پلاگین های جدید-مدل های در تلاش برای گرفتن با تسلا Inc. TSLA 0.01% و دیدار با دولت محدودیت های سفت چقدر وسایل نقلیه می تواند آلوده.

در حالی که وجود داشته است برخی از تاخیر و لغو به بحران بهداشت و درمان و مدیران می گویند که در دراز مدت روند را ادامه سرمایه گذاری در این تکنولوژی یک ضرورت است که هجوم کمک خواهد کرد که کاهش بیش از یک قرن طولانی تکیه بر فروش بنزین وسایل نقلیه.

سرمایه گذاران به طور فزاینده ای با قرار دادن شرط در رشد پتانسیل برق از جمله در نوپا که هنوز به فروش خود خودرو. ماه گذشته ارزش بازار نیکولا Corp. کمی شناخته شده الکتریکی-کامیون راه اندازی است که به تازگی در مکان های عمومی, به طور خلاصه رسید گذشته که از Ford Motor Co. و دیگر شرکت های خودرو.

تسلا سهام باید بیش از سه برابر در سال 2020 و در حال حاضر تجارت در شمال 1500 دلار یک به اشتراک گذاری آن را با ارزش ترین خودرو ساز در جهان پیش از GM, VW و Toyota Motor Corp

“ما اعتقاد داریم در تمام برقی و آینده ما در حال حرکت به شدت به وسایل نقلیه است که مردم می خواهند” جنرال موتورز اجرایی مری بارا گفت: در تماس با خبرنگاران در ماه گذشته.

جنرال موتورز روز پنجشنبه گفت که این توسعه جدید 20 مدل الکتریکی توسط 2023 به عنوان بخشی از یک 20 میلیارد دلار سرمایه گذاری در برق و مستقل از فن آوری های. که شامل احیای هامر به عنوان یک SUV الکتریکی در اوایل سال 2022 و ساختمان 2.3 میلیارد دلار باتری گیاه با کره جنوبی LG Chem ., Ltd. در شمال شرقی اوهایو.

فورد قصد دارد به فروش موستانگ-الهام تمام برقی SUV و جیپ ارائه خواهد شد یک پلاگین در ترکیبی از نسخه بالا به فروش مخاصم. هر دو مدل به دلیل بعد از این سال.

نیسان NSANY -0.85% Motor Co., است که کاهش $2.8 میلیارد دلار در هزینه ها به عنوان بخشی از بازسازی ساختار جهانی نشان داد یک SUV های جدید برق در روز چهارشنبه ، سهام این شرکت افزایش 7.2% پس از اخبار است.

در حالی که این افزایش در سهام تسلا کشیده شده توجه بسیاری دیگر برقی-خودرو راه اندازی نیز با بهره گیری مانند Fisker, Inc., که این در هفته های گذشته گفت: آن را در یک ادغام معکوس مقابله با حمایت های خصوصی-حقوق صاحبان سهام غول پیکر, آپولو, مدیریت جهانی, Inc. معامله ارزش فیسکر در حدود 2.9 میلیارد دلار این شرکت اعلام کرد.

Rivian خودرو, Inc., الکتریکی-کامیون راه اندازی و حمایت آمازون.com , Inc., همچنین مطرح اضافی $2.5 میلیارد دلار در سرمایه گذاری خصوصی در اوایل این ماه به تقویت تلاش ها برای شروع به تحویل وسایل نقلیه در اوایل سال آینده.

اتومبیل های الکتریکی باقی می ماند فقط یک تکه از کلی بازار خودرو, حسابداری برای 3 ٪ از همه جدید-فروش خودرو در سطح جهان در سال 2019 با توجه به شرکت مشاوره AlixPartners LLP.

وسایل نقلیه’ تعداد محدودی نسبت به گاز همتایان قحط و غلا از ایستگاه های شارژ و بالاتر برچسب قیمت را خاموش خریداران. مدل الکتریکی می تواند هزاران دلار هزینه بیش از معادل آن گاز-نسخه موتور و بسیاری از خریداران خودرو می گویند که آنها نمی تواند توجیه چنین upcharge حتی زمانی که صرفه جویی در سوخت و مالیات اعتبارات در میان.

این Covid-19 همه گیر ساخته شده از اقتصاد سخت تر برای مصرف کنندگان و با توجه به تعویض به برق تحلیلگران می گویند و rollouts از این مدل در حال حاضر سخت تر فروش از آنها از شش ماه پیش.

ده ها تن از جدید برقی-مدل های خودرو در حال انتظار برای رسیدن نمایندگی در چند سال آینده. ما به دنبال هشت وال استریت ژورنال خبرنگاران در چهار کشور برای دیدن اگر آنها و جهان آماده را به سوئیچ.

قیمت گاز در حال حاضر به عنوان تقاضای جهانی نفت در حفره حفره در اوایل این سال ساخت مزایای برقی حمل و نقل کمتر جذاب است. یک گالن به طور منظم unleaded هزینه گاز ایالات متحده رانندگان $2.20 در پمپ شنبه, پایین حدود 21% از همان تاریخ در سال گذشته با توجه به AAA. نرخ بالای بیکاری و نگرانی در مورد طولانی شدن رکود اقتصادی آمریکا نیز منجر به بسیاری از آمریکایی ها به تشدید بودجه با 37 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده به تأخیر انداختن بزرگ-خرید بلیط با توجه به داده های نظر سنجی از جهانی شرکت مشاوره Deloitte LLP.

چالش های دیگر برای خودرو سازان پدید آمده است به عنوان به خوبی.

فولکس واگن که متعهد شده است بیش از 40 میلیارد دلار به فروش 28 میلیون اتومبیل های برقی توسط 2028 است تلاش برای پایان ID خود را.3 برای اولین بار در یک خط جدید از خودروهای الکتریکی آن امیدوار خواهد درایو گسترده تر تصویب در میان صاحبان خودرو.

مشکلات با وسایل نقلیه’ دانلود نرم افزار همراه با همه گیر-اختلالات مربوط به کسب و کار شرکت را با تاخیر یک برنامه ریزی تابستان راه اندازی در اروپا حداقل تا ماه سپتامبر و VW گفت که آن را تا به حال به جای سر از آن تلاش های نرم افزار.

Rivian نیز عقب رانده قصد دارد به انتشار اولین مدل تمام الکتریکی وانت و SUV با توجه به زنجیره تامین مسائل مربوط به بحران بهداشت و درمان. مدل الکتریکی این شرکت در حال توسعه با فورد لینکلن با نام تجاری لغو شد.

خودرو-مدیران صنعت می گویند که آنها چاره ای اما برای مطبوعات پیش به دلیل سختگیرانه تر هوا-آلودگی قوانین در اروپا و چین نیاز به آنها را به کاهش اگزوز-تولید گازهای گلخانه ای و یا در صورت سفت مجازات است.

از جمله ارقام نیمی از حدود 350 مدل های جدید انتظار می رود به بازار آورده در چند سال آینده خواهد بود, هیجانی در برخی از راه, گفت, جان مورفی, ارشد خودرو تحلیلگر در Bank of America Corp

“وجود دارد هیچ screwing اطراف در اینجا صنعت” آقای مورفی گفت. “واقعی وجود دارد به رسمیت شناختن آنها نیاز به دریافت این انجام می شود.”

شرکت های خودرو امیدوار بود به انجام این کار در کمتر متلاطم بازار است. پس از سالها به طور کلی رشد جهانی برقی-فروش خودرو قرارداد در عمده بازارهای چین و آمریکا از طریق ممکن است با توجه به داده های جمع آوری شده توسط شرکت مشاوره EV-جلد است.

یک نقطه روشن شد که اروپا برقی-فروش خودرو رشد بیش از 50% طریق ممکن نسبت به سال گذشته در حالی که کل بازار خودرو وجود دارد کاهش یافت 40 درصد EV-حجم داده ها نشان می دهد. دولت های اروپایی باید یارانه به صورت برقی-خرید خودرو خود محرک تلاش ها برای کمک به تقویت بازار است.

Polestar جدید, هیجانی, ماشین با نام تجاری متعلق به خودرو چینی گروه Zhejiang Geely برگزاری گروه شرکت ، تاخیر در برخی از برنامه های در اوایل سال جاری به دلیل coronavirus اما این در ماه مارس شروع به ساخت آن برای اولین بار خالص-الکتریکی سدان و انتظار برای باز کردن یک نمای در ایالات متحده در این ماه است.

“این یک مقدار زیادی در مورد اینکه لاغر و زیرک گفت:” گرگور Hembrough, Polestar ایالات متحده رئیس در مورد مدیریت از طریق همه گیر “و یک مورد موفق باشید.”

نوشتن به بن Foldy در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net