یک کارگر در کارخانه فولکس واگن در ولفسبورگ آلمان پس از شرکت دوباره تولید وجود دارد در اواخر ماه آوریل است.

عکس: Swen Pfoertner/مطبوعات استخر

Ford Motor Co. F -2.60% ارسال شده 1.9 میلیارد دلار زیان در سه ماهه دوم, آخرین جهانی خودرو ساز به گزارش تند و زیان از تعطیلی کارخانه به عنوان همه گیر مالی خرید اینترنتی در کسب و کار خودرو می آید را به تمرکز.

هنوز جهانی خودرو سازان در این هفته گفت: آنها انتظار سود برای بازگشت در ماه های آینده—محرومیت بیشتر کارخانه اختلالات مربوط به Covid-19—به عنوان راه اندازی مجدد تولید بیشتر رفته هموار و خریدار تقاضا شده است قوی تر از تحلیلگران انتظار می رود زمانی که بحران رسید.

فورد‘s F -2.60% سه ماهه دوم نتیجه به مراتب بهتر از 5 میلیارد دلار زیان این شرکت نشان داد در ماه آوریل زمانی که ایالات متحده خود را کارخانه بودند idled میان Covid-19 مستندات. فورد از دست دادن 35 سنت در هر سهم در pretax اساس تنظیم به صورت یک بار به موارد ضرب و شتم متوسط تحلیلگر پیش بینی دلار 1.17 از دست دادن.

خودرو ساز پول از دست داده در هر یک از عمده منطقه در آن عمل می کند از جمله به طور معمول سودآور آمریکای شمالی بازار که در آن از دست داده و نزدیک به 1 میلیارد دلار در مارس به ماه ژوئن دوره است. انعطاف پذیر فروش گران قیمت فورد F-150 pickup trucks کمک به جبران چند هفته از دست داده و تولید در آوریل و مه ،

شرکت ارسال شده درآمد خالص از 1.1 میلیارد دلار برای سه ماهه پس از مقاطعه در $3.5 میلیارد دلار افزایش مربوط به فولکس واگن AG نذر -4.68% ‘s ژوئن سرمایه گذاری در این شرکت های بدون راننده-ماشین های راه اندازی آرگو AI.

Coronavirus غوطه ور است سازندگان خودرو در سراسر جهان به یکی از عمیق ترین بحران در سال های اخیر و اضافه شدن به مبارزات این صنعت در حال حاضر رو قبل از همه گیر با نرم شدن تقاضا برای اتومبیل ها و افزایش هزینه های فن آوری است.

فورد سه ماهه دوم عامل نتیجه بدتر از آن از رقیب General Motors Co. که نوشته شده 536 میلیون دلار pretax از دست دادن و breezed گذشته وال استریت را پیش بینی.

فاصله با جنرال موتورز بود تا حدی توضیح جغرافیایی رد پا از دو شرکت: جنرال موتورز بزرگترین بازار چین است که پس از Covid-19 آتن در سه ماهه. فورد دارای یک مقدار کوچکتر از حضور در چین و بر خلاف GM, تولید خودرو در اروپا بود که آمار همه گیر اختلال در طول دوره.

فورد انتظار دارد در سه ماهه سوم سود عملیاتی به دوباره بجای اول برگشتن به بین 500 میلیون دلار و 1.5 میلیارد دلار. جنرال موتورز روز چهارشنبه گفت که انتظار دارد pretax درآمد بیش از 2 میلیارد دلار در هر یک از محله های دو بعدی.

فولکس واگن کاهش آن پیشنهاد تقسیم سود پنج شنبه پس از نوسانی به از دست دادن خالص در سه ماهه دوم اما بزرگترین خودرو ساز از فروش نیز گفت: وجود نشانه هایی از بهبود در راه در بازار از غرب اروپا به آمریکا

فولکس واگن که همچنین باعث می شود آئودی و پورشه مارک های ارسال شده از دست دادن خالص از €1.61 میلیارد دلار (1.9 میلیارد دلار) در سه ماهه دوم منتهی به 30 ژوئن در مقایسه با سود خالص €3.96 میلیارد دلار در مدت مشابه سال قبل است. درآمد کاهش 37 درصد به €41.08 میلیارد از €65.19 میلیارد به فروش تضعیف در سراسر جهان به دلیل خاموش شدن ناگهانی اقتصادی با هدف شامل همه گیر.

“نیمه اول سال 2020 یکی از چالش برانگیز ترین در تاریخ شرکت ما با توجه به Covid-19 همه گیر” گفت: رئیس امور مالی افسر فرانک Witter.

رنو SA RNO -9.26% در روز پنج شنبه نوشته شده در از دست دادن خالص از €7.29 میلیارد دلار برای اولین نیمی از سال را به عنوان, فرانسوی, غول خودرو reeled از اثرات این بیماری همه گیر و همچنین گلایه های خود شریک اتحاد Nissan Motor Co.

غوطه بیش از دو برابر از دست دادن رنو نوشته شده برای همه از سال 2009 در طول بحران مالی است. آن را نیز پیشی گرفته تحلیلگران پیش بینی €4.49 میلیارد از دست دادن. سهام کاهش یافت و بیش از 5 درصد در اوایل معاملات در پاریس.

فولکس واگن گفت که به دلیل بلند از تاثیر از این بیماری همه گیر و دشواری در پیش بینی آینده شرکت خواهد کرد پیشنهاد به سهامداران به کاهش سود خود برای سال 2019 به رقم 4.8 عادی در هر سهم از قبلی پیشنهاد €6.5 در هر عادی و €4.86 هر به اشتراک گذاری ترجیح داده به جای €6.56.

آلمانی خودرو ساز به صدا در خوش بینانه تر توجه داشته باشید برای نیمه دوم سال است.

از طریق مه, فروش عمدتا در پست-مستند چین شده است نشان دادن نشانه هایی از بهبود در حالی که در آمریکا و اروپا آنها به کاهش خود ادامه داد به شدت. اما فولکس واگن گفت: بهبود در تقاضا برای خودرو در بازار از غرب اروپا به ایالات متحده کمک کرد تا به گروه بهبود ماشین تحویل به مشتریان در ماه های ژوئن و ژوئیه حتی اگر آنها باقی مانده است در قرمز.

کروناویروس و صنعت خودرو

  • Coronavirus Redraws بازار خودرو را در نقشه جهان
  • در طول Covid-19 گیر استفاده می شود-ماشین خیلی داغ است
  • همه گیر تحت فشار قرار دادند تا ماشین خرید آنلاین. این انتظار به چوب.

دایملر AG هفته گذشته گفت که ثبت نام نشانه هایی از بهبود تقاضا برای خودروهای لوکس و خودروهای الکتریکی با چین پیشرو در راه ارشاد سهام به افزایش است. همه گیر اما همچنین باعث دایملر به گسترش هزینه برش.

نوشتن به مایک Colias در Mike.Colias@wsj.com و اموزش در بندر Ruth.Bender@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im