نویسندگان عقب مطالعات که خطرات ناشی از Antimalaria داروهای Covid-19

جعبه هیدروکسی کلروکین یک antimalaria مواد مخدر است که کشیده شده و موشکافی برای استفاده از آن به عنوان یک coronavirus درمان است.

عکس: دیگو vara/ایسنا

دو عمده مطالعات مصاحبه شک و تردید در توانایی antimalaria مواد مخدر برای درمان Covid-19 بيمار بر اساس داده ها از کمی شناخته شده در شیکاگو شرکت Surgisphere Corp. بودند پس گرفت پنج شنبه.

لانست اول کشیده یک مطالعه منتشر شده در اواخر ماه گذشته که ضد مالاریا ارائه شده بدون سود به عنوان یک درمان برای Covid-19 عفونت در حالی که افزایش خطر ابتلا به مشکلات قلبی و مرگ. جدید مجله پزشکی انگلستان و سپس کردهاند یک مقاله جداگانه منتشر شده در اوایل ممکن است که به بررسی تاثیر قلبی و عروقی و فشار خون مواد مخدر در Covid-19 بيمار.

هر دو مقالات ویژه سه نفر از همان نویسندگان Mandeep Mehra, Amit Patel و Sapan دسای بودند و بر اساس اطلاعات عرضه شده توسط دکتر دسای شرکت Surgisphere.

Surgisphere گفته بود آن را جمع آوری د-شناسایی اطلاعات بیمار از بیمارستان که در مطالعات. وال استریت ژورنال در تماس با بیش از یک ده بزرگ ایالات متحده در بیمارستان ها از جمله برخی که تحت درمان تعداد Covid-19 بيمار. گفت: هیچ یک از آنها تا به حال یک تنظیم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیمار با Surgisphere و چند گفت که آنها تا به حال هرگز از آن شنیده می شود.

دکتر دسای گفت: قبلا از طریق یک سخنگوی که شرکت خود را قادر به شناسایی 671 بیمارستان در لانست مطالعه با توجه به حفظ حریم خصوصی موافقت نامه. او یک نویسنده در هر دو مقاله. هر چند نام او در مجله پزشکی نیوانگلند جمع شدن نبود در لانست جمع شدن.

او کاهش یافته است به نظر از طریق یک نماینده در روز پنج شنبه.

سه نفر از لانست مقاله نویسندگان گفت: آنها تصمیم به عقب مقاله پس از Surgisphere حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات کامل را به عنوان بخشی از یک بررسی باعث نگرانی های مطرح شده توسط خارج از محققان. لانست منتشر اصلاح به مطالعه در مارس 29.

“ما همیشه آرزوی انجام تحقیقات ما مطابق با بالاترین اخلاقی و حرفه ای دستورالعمل” نویسندگان دکتر. Mehra پاتل و فرانک Ruschitzka در بیانیه ای گفت. “ما می توانیم هرگز فراموش نکنید که مسئولیت ما به عنوان محققان به وسواس اطمینان حاصل شود که ما با تکیه بر منابع داده که پایبند به استانداردهای بالا. بر این اساس توسعه ما دیگر نمی تواند برای تایید صحت اطلاعات اولیه منابع.”

نویسندگان همچنین عذرخواهی برای “هر گونه خجالت و یا ناراحتی که این ممکن است باعث شود.”

لانست گفت: در بیانیه ای که آن را “طول می کشد مسائل علمی یکپارچگی بسیار جدی وجود دارد و بسیاری از برجسته سوال در مورد Surgisphere و اطلاعات است که گفته شده در این مطالعه است.”

برای مطالعه کارشناسی نویسندگان تجزیه و تحلیل سوابق پزشکی آنها گفت: Surgisphere جمع آوری شده از برخی از 96,000 بیماران در سراسر شش قاره که در بیمارستان بستری شدند با تایید موارد Covid-19 آذر. 20 تا مارس 14. از مجموع حدود 15000 بيماران تحت درمان با antimalaria داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين به تنهایی و یا در ترکیب با یک آنتی بیوتیک.

این مقاله یافته ها نشان داد که ضد مالاریا—که بسیاری از پزشکان برای درمان Covid-19 بيمار—کمک نمی کند در حالی که افزایش خطر ابتلا به مشکلات قلبی و عروقی و مرگ است.

پس از مطالعه سازمان بهداشت جهانی متوقف شد ثبت نام بیماران در آزمایش های بالینی از هیدروکسی کلروکین اگر چه این هفته سازمان گفت: آن را از سر گرفته اند.

در این روز پس از انتشار مطالعه دیگر محققان شروع به بالا بردن سوال در مورد Surgisphere اطلاعات برای اولین بار در رسانه های اجتماعی و ایمیل و سپس در نامه ای سرگشاده به لانست و نویسندگان این مطالعه. بیش از 100 محققان امضا برای این نامه است.

پس از لانست را جمع شدن امروز, Adrian هرناندز مدیر دوک تحقیقات بالینی موسسه در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی و که نبودم درگیر در این مطالعه گفت: جمع شدن مناسب بود اما نویسندگان هنوز هم بدهکار جامعه پژوهش توضیح.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

“آنچه در اینجا اتفاق افتاده بود و یک شکست از نویسندگان و بررسی دقیق و مجله و برای جلوگیری از چیزی شبیه به این را از این اتفاق دوباره ما واقعا نیاز به درک آنچه رفت را اشتباه اینجا,” دکتر گفت: هرناندز که تا به حال امضا نامه. او گفت: مطالعات که مهار مجموعه داده های بزرگ و یا مشاهدهای باید به صورت شفاف به کارآزمایی بالینی از جمله داده های ریشه و اجازه می دهد تا به صورت مستقل نمایش.

Surgisphere گفت: این petabytes از داده ها از بیش از 100 میلیون, بیماران, گلچین از برخی از 1200 بیمارستان ها و موسسات در شش قاره.

یک مسئله مطرح شده خارج از محققان با تعداد بیماران ادعا می شود در مجموعه داده ها: در بعضی از موارد آنها بیش از تعداد کل Covid-19 بيمار در برخی کشورها و مناطق. آنها با انتقاد از نویسندگان تصمیم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد که در بیمارستان ها و یا کشورها ارائه اطلاعات بیمار است. محققان همچنین فکر در مورد Surgisphere ادعا می کنند ساخته شده است یک پایگاه داده عظیم و تجزيه و تحليل داده ها به سرعت.

“این است که کمی عجیب و غریب به یک مطالعه بزرگ با فقط چهار نویسندگان و هیچ گواهينامه” ضمن تشکر از مردم درگیر با پردازش داده ها و تجزیه و تحلیل گفت: جیمز واتسون یک دانشمند ارشد در MORU گرمسیری شبکه بهداشت و درمان یک گروه تحقیقاتی که تا به حال مشخص شده انتقادات از تحصیل در نامه ای سرگشاده به لانست که در نهایت به خود جلب کرد بیش از 100 امضا کرده اند ، “این یکی از اولین چیزهایی که ما فکر کمی عجیب و غریب است.”

در مه 29, لانست صادر شده اصلاح برای مطالعه کرد و گفت که این مطالعه بود به اشتباه گزارش آمار و ارقام از آسیا و استرالیا اما که به طور کلی یافته ها بدون تغییر باقی می ماند. در اوایل این هفته هر دو لانست و N. E. J. M. هر یک از صدور به اصطلاح بیان-از-نگرانی در مورد هر مطالعه.

Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس, IU بهداشت و درمان متودیست بیمارستان در ایندیاناپولیس و Northwell بهداشت در نیویورک در میان بیمارستان سیستم گفت که آنها تا به حال ارائه شده Covid-19 بیمار داده بودند و نا آشنا با Surgisphere.

دکتر Mehra سرب نویسنده است که به خوبی شناخته شده متخصص قلب و عروق در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون و عضو هیات علمی در دانشگاه هاروارد گفت: او معرفی شد به دکتر دسای و Surgisphere توسط یکی از نویسندگان.

“زمانی که اختلاف در داده ها شروع به بوجود می آیند, من و باقی مانده نویسندگان بلافاصله پرسید: برای re-تجزیه و تحلیل از Surgisphere” او در بیانیه ای گفت. آنها قرارداد با یک شرکت خصوصی برای انجام یک بررسی مستقل. او گفت: Surgisphere کاهش یافته است گفت: به نوبه خود بیش از آن اطلاعات برای معاینه با استناد به مشتری موافقت نامه.

“پس ما باید از این توانایی به منظور بررسی اولیه داده ها و یا اطلاعات اولیه, منبع من دیگر اعتماد به نفس در منشاء و صحت داده ها و نتايج آنها منجر به” دکتر Mehra گفت.

نویسندگان New England Journal of Medicine, کاغذ گفت: در بیانیه منتشر شده در مجله وب سایت: “ما قادر به اعتبار اطلاعات اولیه منابع اساسی مقاله ما.”

یک سوم مقاله با نویسندگان به دنبال ضد میکروبی داروی ایورمکتین آنلاین ارسال شده در اوایل ماه آوریل در یک به اصطلاح قبل از مطبوعات و سرور.

دکتر دسای تاسیس این شرکت در مارس سال 2008 در حالی که او یک عمل جراحی مقیم در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی. در براده با دولت گفت: تمرکز Surgisphere کسب و کار بود “پزشکی و آموزش و پرورش است.”

ماه گذشته در جریان یک سخنرانی در مورد استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای مقابله با Covid-19 دکتر دسای گفت Surgisphere تا به حال ساخته شده است یک بهداشت و درمان-مراقبت از پایگاه داده. “پس حداقل 2010, ما جمع آوری اطلاعات بسیار دقیق در مورد 240 میلیارد منحصر به فرد بیمار برخورد,” او گفت:. “آن بیرون می آید به بیش از 100 میلیون منحصر به فرد بيمار. و به یاد داشته باشید هر یک از این برخورد به معنای واقعی کلمه یک هزار به همراه دیتا امتیاز به آن متصل است. بنابراین این یک petascale یک petabyte به اندازه پایگاه داده است که امروز وجود دارد.”

در 2015, دکتر دسای شد مربوط به نویسنده در یک مقاله در مورد پتانسیل برای تقلب در پزشکی انتشارات. “در حالی که همکار-نقد و بررسی ممکن است یک راه موثر برای قضاوت علمی ارتباط از این مقاله آن است که آیا یک روش موثر برای تشخیص تقلب و تردید است به خصوص از آنجا که بسیاری نظیر داوران را ببینید داده های خام و یا نقد و بررسی تصاویر با وضوح بالا به منظور ارزیابی برای دستکاری تصویر ،

این مقاله به نظر می رسد در مجله جراحی رادیولوژی که متعلق و منتشر شده توسط Surgisphere.

اصلاحات & Amplifications
Sapan دسای نیست در ابتدا در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر پنج شنبه. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت که او نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر جمعه. (اصلاح شده در ژوئن 4)

نوشتن به Jared S. هاپکینز در [email protected] و راسل طلا در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>