نویسنده در داعش می یابد طلا در میان برگشتی ریاست جمهوری خاطرات

هنگام خواندن ده ها تن از حکایات کریگ Fehrman مونتاژ در “نویسنده مسئول: داستان ناگفته از ما رئیس جمهور و کتاب آنها نوشت:” او شادمان جاذب اولین به طور طبیعی این پرسش مطرح می شود: چرا ؟ داشتن پی به دست آورد و یا با موفقیت جان سالم به بالاترین منتخب در ایالات متحده چرا که بسیاری از این مردان زحمت با grubby و کار خسته کننده از نوشتن یک کتاب و یا یک نوشته از طرف آنها?

عملی و پایین به زمین توضیح به سرعت ظهور در این صفحات و Fehrman است به همان اندازه سریع به آن دو دسته بندی ها: کمپین کتاب در اصل نوشته شده است به منظور معرفی نامزد به مخاطبان گسترده تر و یا میراث کتاب طراحی شده برای “recapitulating زندگی و rebutting یکی از منتقدان.” (در دوران مدرن تنها George H. W. Bush و ویلیام هوارد تافت باید خودداری از نوشتن دومی). در واقع این مردان در زمان خود قلم به شروع و یا ادامه ابدی وظیفه توضیح خود.

مطمئنا که ابدی وظیفه تا به حال هرگز تا جامع کرونیکل از این یکی. هنگامی که از کوه بلند ادبی زباله Fehrman تا به حال به مقیاس به منظور نوشتن با چنین قدرت حتی پرماجرا خواننده باید رنگ پریده در ترور. ما نویسنده slogged راه خود را از طریق برخی از epically افتضاح اما اصلی جلال “نویسنده ارشد” است شور و شوق خود را برای فراموش کردن سنگهای عجیب و غریب این ژانر است. برای مثال حساب خود را از پیدایش و محبوبیت کالوین کولیج اول سرگذشتی مقاله برای جهان وطنی در سال 1929 brims با محبت. مجله کارکنان ما گفت: “شوکه شدند پاکی از کولیج نثر (آنها به نظر می رسید به صرف زمان بیشتری را عبور آخرین ارسال در اطراف دفتر در واقع از ویرایش آن).”

Fehrman نیز به طور مداوم می پردازد این نوشته تعریف از خواندن آنها بسیار وخیم بود. “وجود دارد برخی از bromides و پشت patting” او می نویسد: در مورد اول که کولیج مقاله. “اما بیشتر وجود دارد نوع نثر است که تنها به نظر می رسد آسان به نوشتن.” در مورد جیمز بیوکنن 1866 کتاب “آقای بوکانان دولت را در آستانه شورش” است که در آن بیچاره بوکانان را مقصر می داند اما همه خود را برای جنگ داخلی Fehrman deadpans, “خوانندگان نیاز به هوای جدید خو گرفتن به زمان واقعی autobiographies – و یا حداقل برای آنهایی نوشته شده توسط شپشو رئیس جمهور.” هربرت هوور را حجیم, پست-ریاست جمهوری نوشته ها “یک کار ادبی است که تولید صفحات بیشتر از خوانندگان.” هری ترومن پرفروشترین 1955 “خاطرات” است با دقت مورد بررسی به عنوان “ناقص کتاب, یک کتاب, با, بهتر, باریک حجم کمین در داخل است.”

Fehrman به طور طبیعی ترجیح نوعی از ریاست جمهوری نویسندگان بیش از دیگران است. اگر او تشخیص بوی نمایی پیوند یا grifting او نمی دریغ به حال حمله با چنگال. “هنگامی که او شروع به دیکته,” Fehrman نظرات در مورد تئودور روزولت زندگینامه “روزولت نمی تواند مقاومت در برابر اضافه خاردار توهین و شفاف دفاع. … روزولت بود و در نهایت یک کتاب نوشته شده است در مورد قهرمان مورد علاقه خود را: خود را.”

و آن را اجتناب ناپذیر است که در سال 2020 در هنگام نوشتن در مورد کتاب های نوشته شده توسط رئیس جمهور موضوع ghostwriting باید آمد تا. Fehrman اشاره می کند که این عمل سر به فلک کشید در محبوبیت در 1920s. “تواند ghostwriters” نوشت: یک روزنامه نگار در زمان “هستند عصا که در آن افراد مشهور limps به نویسندگی” اما آن را به طور ناگهانی به نظر می رسید مثل معروف هر شکل عمومی بود و به کارگیری آنها.

Fehrman آغاز می شود با یک excoriation از آنچه که مسلما معروف ترین اتهام از ghostwriting در قرن 20: سپس-سناتور جان اف کندی نگارش خود را برنده جایزه پولیتزر سال 1956 کتاب “پروفایل در شجاعت.” کتاب صرف 88 هفته در نیویورک تایمز لیست پرفروشترین اما وقتی که می آید به کندی اظهارات که او نه خود را وفادار و سخت کوش speechwriter تد سورنسن نوشت: کتاب Fehrman سرکش: “هیچ دلیلی برای اعتماد هر یک از آن. در طول دفاع کندی دروغ به راحتی و prolifically.”

این مربع کمی ناشیانه با Fehrman را بعد از مشاجره که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “نوشته شده است بیش از ده جلد است.” از یک طرف ما باید Sorensen خود گواه است که کندی بود که عمیقا درگیر در نگارش “پروفایل در شجاعت” و از سوی دیگر ما مغلوب ساختن پیشی جستن را برای کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد “هنر معامله” صریحا انکار است که تهمت نوشت: یک کلمه از این کتاب است. و در عین حال ما نمی شنوند در مورد تهمت و دروغ “به راحتی و prolifically.”

چنین آبدار بحث و گفتگو-استارت هستند به طور مداوم در بر داشت رفتار “نویسنده ارشد” صرف نظر از جایی که شما به خودتان پیدا کنید در طیف سیاسی است. و این مفهوم در سراسر – که کتاب مهم و حیاتی برای ملت روح و قطعا درخواست تجدید نظر به قرمز و آبی خارجه خوانندگان به طور یکسان.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>