مارک های معتبر – سایمون سرمایه گذاری برای خرید برادران بروکس برای $325 میلیون

برادران بروکس ماه گذشته پس از بیش از دو قرن در کسب و کار، قادر به تحمل بسته شدن فروشگاه به دلیل همه گیر شدن coronavirus ثبت ورشکستگی.

عکس: carlo allegri/Reuters

سرمایه گذاری با پشتورو توسط شرکت مجوز پوشاک معتبر گروه برندهای LLC و صاحب بازار گروه ملک سایمون SPG 2.57% موافقت کرده است که شرکت برادران بروکس را به مبلغ ۳۲۵ میلیون دلار خریداری کند.

پیشنهاد خرید قدیمی ترین شرکت پوشاک آمریکا که نیازمند تصویب دادگاه ورشکستگی است، شامل تعهد به باز نگه داشتن ۱۲۵ فروشگاه برادران بروکس است. خرده فروش تقریبا 200 فروشگاه در شمال امریکا.

گروه Sparc LLC، سرمایه گذاری معتبر برندهای سایمون، در ابتدا پیشنهاد 305 میلیون دلار برای برادران بروکس. فروشگاه ورشکسته که به عنوان سرنخ یا اسب سوار کار را انتخاب کرده بود، برای دارایی های ش در حراج ورشکستگی برنامه ریزی شده پیشنهاد می کرد.

اما مهلت پیشنهادهای رقیب هفته گذشته به تصویب می رسه و هیچ حراجی برگزار نمی شد.

وال استریت ژورنال روز دوشنبه گزارش داد که شرکت مجوز دهی برند WHP Global Inc نیز علاقه خود را به خرید برادران بروکس ابراز کرده بود اما پس از انتخاب اسپارک خرده فروش ان به عنوان اسب استیج، از مسابقه تعظیم کرد.

Sparc خرید مارک های مصرف کننده, اغلب از ورشکستگی, و احیای آنها را با بیرون کردن مکان های غیر انتفاعی. این فروشگاه صدها فروشگاه Aéropostale، Forever 21 و Nautica را در خود دارد.

برادران بروکس ماه گذشته پس از بیش از دو قرن در کسب و کار، قادر به تحمل بسته شدن فروشگاه به دلیل همه گیر شدن coronavirus ثبت ورشکستگی. شرکت در سال های اخیر با تغییر به سمت سبک های لباس گاه به گاه در محل کار مبارزه کرده است.

نوشتن به سوما بیسواس در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im