تاریخ به ما می گوید که زمانی که اروپایی ها برای اولین بار وارد در استرالیا شوکه شده بودند توسط مردم بومی را در رابطه با آتش است. در قرن 18 انگلستان, آتش, بود, برای تپش قلب و جعل برای گرما و صنعت بود اما در بسیاری از راه های قدرت می ترسید. در عین حال در این محل آن را مورد استفاده برای هدایت چشم انداز. از طریق یک فرایند است که به دست می آمد شناخته شده به عنوان “آتش چوب کشاورزی” جوامع بومی به حال آزاد آتش فراتر از آن سنتی اروپا محدوده انرژی تغییر شکل اکوسیستم به آنها را انعطاف پذیر تر و مولد.

برای نسل های اعمال شده اند تا حد زیادی نادیده گرفته و یا حتی دلسرد. اما برای استرالیا و آمریکا سازگار با محیط زیست-دوقلو, کالیفرنیا, جدید تحقق سپیده. گرم شدن جهان نیاز به تفکر جدید. یا در این مورد شاید خیلی فکر.

در این هفته پوشش داستان ما Martin Kuz سهام دو بینش از خود گزارش در استرالیا – استرس قرار داده شده در این کشور افسانه ای داوطلب آتش نشانی زور و ظهور آتش چوب شیوه برای مبارزه با آتش سوزی قبل از آنها شروع می شود.

واقعیت این است که هر دو در استرالیا و غرب آمریکا گرفته اند تا حد زیادی اروپایی مشاهده آتش در طول دو قرن گذشته و به خصوص در بیشتر دهه های اخیر. قرار داده و به سادگی این ایده که بهترین آتش تابآوری ساخته شده است از طریق اختراع انسان – قلعه ذهنیت است.

پس ویرانگر استرالیا آتش سوزی در سال 1939 “ما تا به حال به نوعی احساس کردند که ما تا به حال یاد گرفتیم چگونه برای زنده ماندن آتش ما می خواهم بهتر ساخته خانه های ما فن آوری های پیشرفته تر جامعه است و ما فقط می تواند پناهگاه پایین … در یک خانه معمولی و دفاع از آن و زنده ماندن” تام Griffiths, یک استاد بازنشسته تاریخ در دانشگاه ملی استرالیا در کانبرا گفت: استرالیا ABC News به تازگی. “و که به وضوح اتفاق نمی افتد.”

داستان فقط به عنوان واقعی در کالیفرنیا اگر نه بیشتر از آن. کالیفرنیا رویای 1950s-عصر دولتی پت قهوه ای بود و کاملا به معنای واقعی کلمه ساخته شده است در خم چشم انداز بشر را از آب پروژه های دیدنی از جسارت به تولد مدرن حومه. رفاه بود واپیچیدن از زمین مانند یک اسفنج.

پس از آن شده است طنز های کوچک است که آقای براون پسر جری خود را صرف دو دوره به عنوان فرماندار در 2010s به دنبال یک تعادل جدید در میان کمبود آب و تاریخی در آتش سوزی. در واقع مارتین می گوید: او اول گسسته تصور زمانی که پله از فرودگاه در سیدنی چند هفته پیش بود که او پشت در کالیفرنیا در سال 2018 است. که او در سال تحت پوشش غم انگیز بهشت و آتش.

تغییر آب و هوا مجبور است از این حساب. جوامع که مدت طولانی است که قادر به مقابله با استفاده از یک bunkered “اروپا” مشاهده آتش در حال حاضر تحت فشار بی سابقه ای در حیرتم چگونه به آدرس افراط است که به نظر می رسد بخشی از جدید طبیعی است. تجویز سوختگی شده اند بخشی از آتش نشانی جعبه ابزار برای دهه اما بومی استرالیا ارائه می دهد گزینه های عمیق تر بازاندیشی در مورد چگونگی رویکرد ما به آتش. می تواند آتش واقعا در آغوش به عنوان وسیله ای برای مراقبت به جای ترس به عنوان تنها مخرب? پاسخ این است که به احتمال زیاد یک راه حل جامع. اما از آن است که احتمالا یکی از راه های به جلو است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو