نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون مرکز حق و استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی, مرکز به سمت چپ در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد coronavirus کانبرا استرالیا در روز چهارشنبه. عکس: میک tsikas/شاتر

سیدنی—استرالیا خواهد سعی کنید به جلو و شهروندان گیر در ووهان در مرکز چین از شیوع کروناویروس و قرنطینه آنها در یک مرکز بازداشت مهاجرت در یک جزیره دور افتاده نزدیک به 1000 مایل در دریای بالتیک.

آسمان فرستاده خواهد شد به مرکز جزیره کریسمس استرالیا خاک در نزدیکی اندونزی که به مدت طولانی استفاده شده است به بازداشت پناهجویان به عنوان بخشی از یک دریایی-سیستم پردازش شده است که از انتقاد به حقوق بشر و گروه و سازمان ملل متحد.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: در حال قرنطینه در جزیره کریسمس خواهد بود شرط کمک به خروج.

قرنطینه برنامه یکی از افراطی ترین انزوا اقدامات انجام شده توسط دولت در خارج از چین تا کنون برای محدود کردن این ویروس گسترش یافته است. دولت استرالیا می گوید این اقدام به توصیه مقامات بهداشتی که در روز چهارشنبه گفت: هر کسی که سفر کرده است در هوبئی استان که ووهان است و این سرمایه باید خود جدا برای 14 روز پس از خروج از این منطقه اجتناب از کار و مدرسه و رستوران ها و مغازه ها و دیگر اماکن عمومی.

مقامات گفت: هر evacuees از ووهان شما جدا از جزیره کریسمس جامعه برای حدود دو هفته—دوره مقامات بهداشتی معتقدند در آن طول می کشد برای کسی که مبتلا به این ویروس به توسعه علائم.

آقای موریسون گفت که او نمی تواند تضمین تخلیه طرح که پکن هنوز نشده توافق کردند به موفق خواهد شد.

وال استریت ژورنال را شان لی و استفانی یانگ سفر به هوبئی چین استان در مرکز جدید کروناویروس بیماری همه گیر. به عنوان مقامات تحمیل تنگ تر قوانین قرنطینه آنها خواسته شد به صرف 14 روز در داخل خانه و انجام روال دقیق. عکس: Arek Rataj/آسوشیتد پرس

“وجود دارد بسیاری از عوارض و بسیاری از مسائل است که ما در حال رفتن به مجبور به غلبه بر” او گفت. تمرکز خواهد شد در جدا شده و شهروندان آسیب پذیر در ووهان و هوبئی استان به خصوص افراد جوان و نوزادان و افراد مسن. “وجود دارد و نه محدود به پنجره و در اینجا ما در حال حرکت بسیار سریع به اطمینان حاصل شود ما می توانیم این برنامه با هم.”

فقط بیش از 600 نفر ثبت نام کرده اند با استرالیا, وزارت امور خارجه به عنوان استان هوبئی.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از extricated و یا اگر مردم می خواهند برای رفتن به جزیره ای جدا. نخست وزیر گفت که تخلیه انجام خواهد شد در یک تاریخ و زمان آخرین در اساس با هدف در کوتاه مدت مسافران که اصلا محلی پشتیبانی شبکه.

این بدان معنی است که برنامه ریزی شده تخلیه می توانست گسترده تر تمرکز از آن انجام شده توسط ایالات متحده است که extricated دیپلمات های خود را از اعضای خانواده و تعداد محدودی از خصوصی شهروندان آمریکایی از ویروس-آمار شهرستان.

استرالیا کنسولی مقامات در حال راه اندازی موقت در ووهان به همکاری با مقامات محلی و به دنبال تایید از پکن به ارسال هواپیما به این شهر است.

دیو Watchorn, 49, که مدیریت یک شیرجه فروشگاه در جزیره کریسمس گفت: خوب بود برای کمک به مردم در حال فرار از این ویروس در چین و نبود او نگران ابتلا به ویروس خود را. او گفت: اصلی بازداشتگاه حدود نیم ساعت رانندگی از شهر اصلی به نام فلایینگ فیش کوو.

یک بازداشتگاه در جزیره کریسمس. عکس: lukas coch/شاتر

آقای Watchorn امیدوار قرنطینه نمی گذارد گردشگری با اشاره به این جزیره در تلاش برای جذب بازدید کنندگان به دلیل شهرت خود را به عنوان یک بازداشت منطقه—حتی اگر آن را با مجموعهای از حیات وحش است.

“شما می تواند در مرکزی ملبورن یا مرکزی سیدنی و شما می تواند در معرض خطر بیشتری” آقای Watchorn گفت: از ویروس. “آن را در همه جا حاضر است.”

هفت نفر را تایید کرد به این ویروس در استرالیا. مقامات بهداشت را تایید کرد اولین بار در کشور مورد در روز شنبه یک مرد چینی در 50s خود را که در حال پرواز به ملبورن به تازگی پس از صرف زمان در ووهان. استرالیا به وزارت امور خارجه این هفته به روز رسانی خود را, سفر, مشاوره برای همه از چین خواست مردم را به تجدید نظر نیاز خود را برای سفر به این کشور است.

دانشمندان در ملبورن گفت: آنها با موفقیت رشد این ویروس از یک نمونه بیمار. این اولین بار است که این ویروس بوده و در رشد فرهنگ در خارج از چین به موفقیت آنها گفت که ارائه خواهد شد آزمایشگاه بین المللی با اطلاعات حیاتی برای کمک به مبارزه با ویروس.

بیش از 130 نفر کشته شده اند, با حدود 6000 موارد تایید کرد—که بسیاری از آنها آمده اند در سرزمین اصلی چین است.

مرتبط

  • چین سويه به مهر Coronavirus انتقادات در صفحه اصلی
  • چین Xi او شماره 2 یک فرصت نادر برای درخشش در Coronavirus مبارزه با خطرات برای هر دو
  • چین Coronavirus پاسخ سوال: ‘هر کس کورکورانه خوشبین’
  • چین قفل پایین شهر در مرکز شیوع کروناویروس

نوشتن به راشل Pannett در rachel.pannett@wsj.com و مایک Cherney در mike.cherney@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im