استرالیا پلیس جنایی کاوشگر بیش از شیوع کروناویروس در کشتی کروز

روبی شاهزاده کشتی کروز در سواحل سیدنی در روز شنبه.

عکس: استیون saphore/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

سیدنی—استرالیا پلیس راه اندازی یک پرونده جنایی به اینکه کارکنان یک کشتی کروز که لنگر انداخت در سیدنی گمراه مقامات در مورد شیوع کروناویروس در میان مسافران و خدمه سرنشین.

خدمه روبی شاهزاده خانم توسط کارناوال استرالیا گفته بود که مقامات برخی از مسافران مبتلا بودند flulike علائم زمانی که کشتی لنگر انداخت در سیدنی در ماه گذشته اما Covid-19—بیماری ناشی از کروناویروس جدید—نبود یک موضوع, پلیس می گویند.

بیش از 660 نفر از کشتی به طور عمده مسافران در حال حاضر آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و 11 مسافر فوت کرده اند. آنها حساب برای بیش از 10 ٪ از استرالیا 5,687 موارد و نزدیک به یک سوم از مرگ و میر.

ولز جنوبی جدید دولت کمیسر پلیس میک فولر گفت: او به بررسی اطلاعات از جمله 17 دقیقه تماس اضطراری از کشتی در مارس 18 و تصمیم گرفت که تنها راه برای تعیین اینکه آیا قوانین شکسته شد این است که از طریق تحقیقات جنایی.

“وجود دارد به نظر می رسد شده اند استثنایی مقدار تلاش قرار داده توسط [مقامات بندر] برای تعیین ماهیت واقعی از شرایط هیئت مدیره و حتی تاخیر در ورود كشتي تا زمانی که به آنها ارائه اطلاعات اضافی” آقای فولر گفت.

مقامات دولتی و کارناوال استرالیا شده اند در زیر آتش پس از کشتی 2,700 مسافران آزادانه متحرك در سیدنی در 19 مارس با وجود برخی از آنها نشانه هایی از بیماری تنفسی. مسافران اجازه داده شد به سفر خانه و تنها بعد از توصیه به قرنطینه.

کارناوال استرالیا بخشی از کارناوال Corp., بزرگترین کروز اپراتور آن نیز عمل الماس شاهزاده که در آن ده ها تن از مسافران آلوده شد با کروناویروس که آن را از منوی view در ژاپن در ماه فوریه است. که کشتی شد, قرنطینه به مدت دو هفته.

یکی دیگر از کارناوال Corp. کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم تبدیل شد درگیر در یک شیوع کروناویروس در یک هفته دو سفر به هاوایی با یک توقف در مکزیک در ماه گذشته.

یک کارناوال استرالیا گفت: این شرکت را با میل و رغبت شرکت در این بررسی است.

“کارناوال استرالیا را با شور و نشاط پاسخ به هر گونه اتهامات که وجود دارد در حال حاضر باید افشای کامل و پایه ای برای آنها,” او اضافه شده است.

استرالیا تحقیقات پلیس را شامل مصاحبه با هزاران نفر از شاهدان از جمله روبی شاهزاده’ کاپیتان و پزشکان و خدمه و مسافران و کارکنان ادارات مختلف و سازمان های.

تا 200 از 1,040 خدمه در حال حاضر در هیئت مدیره کشتی نشسته در آب های سواحل سیدنی در حال نمایش علائم در حالی که 16 خدمه بازگشته اند نتایج مثبت, پلیس گفت:.

کشتی کروز یکی از بزرگترین منابع استرالیا coronavirus موارد از خارج از کشور به گفته مقامات بهداشت و درمان در تاریخ همتراز با افرادی که به دست آورد این بیماری در اروپا است.

در جریان عملیات های شبانه شنبه لقب “عملیات نمسیس” برخی از 750000 تن از لوازم و بیش از 1300 خارجی خدمه منتقل شدند بین پنج کشتی های کروز قبل از آنها ترک استرالیا آب. این بزرگترین زمان صلح و دریایی عملیات در سیدنی ،

پورت در سراسر جهان در حال تبدیل شدن کشتی کروز دور یکهو میان coronavirus همه گیر ترک هزاران نفر از مسافران سرگردان. ماه گذشته استرالیا دستور داد تمام کشتی های کروز به ترک آن آب ژوئن 15 یا در زندان و یا جریمه های سنگین.

پنج کشتی های کروز است که رفتگان همه عمل Royal Caribbean Cruises Ltd. بازگشت به صفحه اصلی بنادر تنها با خدمه روی عرشه کشتی. مسافران بود متحرك زودتر. خدمه توزیع شد در میان خروج کشتی های خود را بر اساس ملیت و کشتی به مقصد در سراسر جهان, پلیس گفت:.

“این است که در مورد گرفتن برخی از این افراد در کشتی های کروز بازگشت به کشورهای خود با خانواده های خود گفت:” پلیس سرپرست استیو Hegarty.

چند خدمه از یکی از کشتی های درخشندگی دریا زودتر آزمایش مثبت برای coronavirus و تخلیه شدند به بیمارستان. آن را نمی تواند تعیین چگونه بسیاری از دیگران است. virus.

نوشتن به راشل Pannett در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>