کانبرا, استرالیا

استرالیا در بالاترین دادگاه روز شنبه که دولت نمی تواند اخراج مردم بومی به عنوان بخشی از سیاست خود را از رهایی کشور از مجرمان خارجی.

دادگاه عالی حکومت در 4-3 تصمیم گیری است که بومی استرالیا نمی تواند اخراج حتی اگر آنها نمی, نگه, شهروندی استرالیا.

وکلا استقبال رسمیت شناختن قانونی اصلی استرالیا’ مکان منحصر به فرد در کشور است که ادعا شد توسط انگلستان در قرن 18 بدون پیمان. دولت استرالیا شد ارزیابی تعجب حاکم این مفاهیم در سیاست های مهاجرتی است.

دادگاه شنیده بود مورد دو مرد که متولد شدند اما در خارج از کشور شناسایی شده به عنوان از قبایل بومی: Brendan Thoms و دانیل عشق.

آقای Thoms منتشر شد پس از 501 روز در بازداشتگاه های اداره مهاجرت در عرض چند ساعت از حکم دادگاه که خود را بومی وضعیت حق او را به زندگی در استرالیا.

“برندان تا به حال 500 خوابی نگرانی او می تواند به اخراج در هر زمان و در حال حاضر خوشبختانه در پایان” وکیل کلر گیبس گفت.

“او بسیار خوشحال است که منتشر شده است و در حال حاضر پیوست با خانواده اش در,” او اضافه شده است.

اقدام وزیر مهاجرت آلن Tudge گفت: خانه امور خواهد بررسی موارد دیگر که ممکن است تحت تاثیر سابقه.

“دادگاه عالی تحویل قابل توجهی قضاوت امروز که پیامدهای برای مهاجرت ما برنامه” آقای Tudge گفت.

دادگاه تا به حال “ایجاد یک رده جدید از افراد” که نه یک شهروند استرالیایی و نه یک غیر شهروند او اضافه شده است.

دولت اقدام به اخراج مردان در شخصیت زمینه در سال 2018 پس از خدمت آنها احکام زندان برای جرایم خشونت آمیز.

دولت مورد انتقاد قرار گرفته برای اخراج برخی از جنایتکاران که در استرالیا زندگی می کردند پس از آنها کودکان بودند اما هرگز تبدیل به شهروندان است.

دادگاه متوجه شد که آقای Thoms که متولد نیوزیلند به یک بومی استرالیایی مادر یک بومی استرالیا. آقای Thoms تا به حال در استرالیا زندگی می کردند از او 6, پذیرفته شده است به عنوان یک عضو از Gunggari قبیله و به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک بومی عنوان دارنده سنتی خود را زمین.

اما اکثریت قضات نه متقاعد شده بود که آقای عشق بود بومی و پذیرفته شد و به عنوان یک عضو از Kamilaroi قبیله.

او در پاپوآ گینه نو به یک بومی استرالیایی پدر است و در استرالیا زندگی می کردند پس از او بود 5.

وکلای او می گویند او را با ارائه شواهد بیشتری از خود Aboriginality و دیگر محاکمه می شود, برگزار می شود برای تصمیم گیری در این موضوع است.

هر دو آقای عشق و آقای Thoms قرار داده شد در بازداشتگاه های اداره مهاجرت و تهدید به اخراج خود از آزادی از زندان پس از گذراندن محکومیت جنایات نامربوط.

آقای عشق تا به حال ویزای خود را بازسازی پس از وکلای او آغاز دادگاه در سال 2018 و زندگی در ساحل طلا.

آقای Thoms شده بود در بازداشتگاه های اداره مهاجرت در بریزبن برای 16 ماه پس از او به پایان شش ماه حبس.

دادگاه بومی استرالیا ویژه فرهنگی, تاریخی و معنوی اتصال به استرالیا است که در تضاد با آنها در نظر گرفته شده “بیگانگان” در معنای استرالیا اساسی است.

خانم گیبس گفت: دولت تا به حال مورد استفاده آن در قانون اساسی قدرت به مقابله با بیگانگان “متناقض ناعادلانه و در حال حاضر ما ثابت غیرقانونی.”

“این مورد نیست در مورد تابعیت. آن را در مورد کسی که متعلق به اینجا که یک ملی استرالیا و که بخشی از استرالیا جامعه” خانم گیبس به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه.

“دادگاه عالی پیدا کرده است که بومی استرالیا هستند محافظت از اخراج. آنها دیگر نمی تواند خارج از این کشور است که آنها می دانند که آنها یک ارتباط بسیار نزدیک با” او اضافه شده است.

خانم گیبس گفت: هر دو آقای عشق و آقای Thoms خواهد شکایت دولت به صورت غیر قانونی بازداشت.

“هر دو از مشتریان من دچار شدید خجالت در مورد بومی بودن مردان در بازداشتگاه های اداره مهاجرت و آنها شده است موضوع را به بسیاری از تمسخر” خانم گیبس گفت. “پس از آن شده است بسیار سختی برای هر دو آنها را.”

مریم خمره استاد حقوق عمومی در دانشگاه سیدنی توصیف این تصمیم به عنوان “رادیکال”.

او با اشاره به مورد به وجود آمد از استرالیا به طور فزاینده دشوار سیاست از اخراج غیر شهروندان که شکستن قانون برخی از کشورها که در آن آنها نمی صحبت می کنند زبان و یا هر گونه ارتباطات واقعی.

“من آن را به عنوان بسیار مثبت توسعه” خانم خمره گفت.

“در این مورد تنها رفت به دادگاه عالی استرالیا به دلیل منحصر به فرد بوده و تلاش بسیار سخت به اخراج بسیاری از افراد مختلف است. من نمی توانم فکر می کنم از یک کشور دیگر رفته است تا آنجا که ما نسبت به قفل کردن و سپس تلاش برای اخراج افرادی که به معنای واقعی کلمه هیچ کشور دیگری است که آنها عمیقا متعلق به,” او اضافه شده است.

قانون شورای استرالیا, ملت را بالا وکلای گروه استقبال دادگاه تایید است که “سوال از عضویت بومی جوامع خارج از قوه مقننه مجلس استرالیا.”

بومی استرالیایی را تا 3 درصد از جمعیت و محروم ترین گروه اقلیت در طیف وسیعی از اقدامات. بومی استرالیایی مرگ جوان تر از دیگر استرالیایی هستند و در مقایسه با نسبت جمعیتی در زندان است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو