استرالیا رونمایی طرح خود را به Facebook و گوگل پرداخت و از اخبار

قوانین جدید منتشر شد جمعه که نیاز به سیستم عامل های دیجیتال برای شرکت در مذاکرات با شرکت های رسانه ای پرداخت.

عکس: Andre M. جنوبی/زوما پرس

شرکت های رسانه ای در استرالیا قادر خواهد بود به جستجو پرداخت از Facebook , Inc. FB 0.52% و الفبای Inc.’s GOOG 0.62% گوگل برای اخبار مقالات که نوشته شده بر روی سیستم عامل خود را با توجه به قوانین جدید که می تواند مجموعه ای از پیشینه برای کشورهای دیگر به دنبال وادار tech غول به جبران ناشران محلی.

قوانین جدید که نیاز به منتقل می شود, استرالیا, مجلس نیاز به سیستم عامل های دیجیتال برای شرکت در مذاکرات با شرکت های رسانه ای بیش از, پرداخت, استرالیا رقابت تنظیم کننده روز جمعه گفت. اگر شرکت های رسانه ای و سیستم عامل نمی تواند در رسیدن به توافق در طول سه ماه از مذاکرات مستقل داوری خواهد انتخاب یک طرح از یکی از دو طرف. تصمیم الزام آور خواهد بود.

قواعد ارائه یک نمای تفصیلی به استرالیا چگونه مقامات برنامه ریزی برای ایجاد Facebook و گوگل پرداخت برای محتوای. دیگر کشورها به ویژه در اروپا تلاش کرده اند به زور به شرکت های فن آوری به پرداخت ناشران اغلب با موفقیت کمی. در استرالیا و تلاش به دست آورده حرکت به عنوان رکود اقتصادی از این بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر تیره و تار امور مالی شرکت های رسانه ای.

“وجود دارد یک اساسی قدرت چانه زنی و عدم تعادل بین, اخبار رسانه های کسب و کار و عمده سیستم عامل های دیجیتال” سعید راد سیمز صندلی رقابت تنظیم کننده استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون. “اخبار کسب و کار هیچ گزینه ای جز مقابله با این سیستم عامل و به حال توانایی مذاکره بیش از پرداخت برای محتوای خود و یا مسائل دیگر.”

دولت استرالیا به رهبری حزب محافظه کار نخست وزیر اسکات موریسون در سال گذشته خواسته تنظیم کننده برای توسعه داوطلبانه کد که حاکم بر روابط میان اخبار کسب و کار و سیستم عامل های دیجیتال. اما مذاکرات بیش از پرداخت متوقف شده و دولت و سپس به خواسته تنظیم کننده برای توسعه اجباری کد.

ناشران در سراسر جهان به مدت طولانی به دنبال غرامت از گوگل و Facebook که جمع آوری درآمد تبلیغ بر اساس بازدیدکننده داشته است خود را به سیستم عامل و افزایش ترافیک از جمله لینک به اخبار. در گذشته عمده شرکت های فن آوری که در برابر پرداخت برای محتوای به جای کمک به, اخبار سازمان های بشردوستانه از طریق سلاح. آنها همچنین استدلال کرد که ناشران سود گرفتن ترافیک به کارگردانی آنها را از خود سیستم عامل های دیجیتال.

اما در ماه ژوئن گوگل گفت: این توافق برای پرداخت برخی از ناشران در سراسر جهان هر چند آن را نمی پرده هر گونه معاملات با رسانه های آمریکایی. در سال گذشته Facebook گفت: آن را خواهد پرداخت برخی از سازمان های خبری به مجوز سرفصل ها و خلاصه داستان به صورت یک سرویس خبری.

روز جمعه گوگل گفت: پیش نویس قوانین را به طور کامل نمی حساب برای ارزش میلیاردها کلیک آن را می فرستد به استرالیا ناشران به صورت رایگان در هر سال است. با استفاده از آمار و ارقام از یک مطالعه انجام شده توسط شرکت Deloitte در اروپا, گوگل, تخمین زده است که ارزش در حدود 218 میلیون دلار استرالیا ($157 میلیون) یک سال از گوگل ترافیک به تنهایی.

جمعه پیشنهاد “می فرستد در مورد پیام به شرکت ها و سرمایه گذاران است که دولت استرالیا خواهد دخالت به جای اجازه دادن به بازار کار و تضعیف استرالیا جاه طلبی برای تبدیل شدن به پیشرو در اقتصاد دیجیتال” گفت: Mel سیلوا, مدیر عامل گوگل استرالیا و نیوزیلند. “ما می خواهیم سیاست گذاران به اطمینان حاصل شود که کد نهایی است که ریشه در واقعیت تجاری.”

Facebook گفت: آن را در حال بررسی پیشنهاد دولت است. قبلا آن گفت که نا امید شده بود که دولت استرالیا برنامه ریزی شده بود به نیاز شرکت های فن آوری به پرداخت برای اخبار.

مربوط به پوشش

  • گوگل در مذاکرات به پرداخت ناشران برای اخبار
  • گوگل Facebook به دستور به پرداخت برای استرالیا محتوای اخبار
  • Facebook و گوگل الگوریتم های مخفی هستند—اما استرالیا برنامه ای برای تغییر که

پیشنهاد قوانین شرکت های فن آوری نمی خواهد بود قادر به راه رفتن دور از مذاکرات با شرکت های رسانه ای گفت: مایکل میلر رئیس اجرایی در اخبار پارسیان‘s استرالیا فرعی که منتشر می ملی و روزنامه های محلی در سراسر کشور است. اخبار پارسیان نیز صاحب Dow Jones & Co., ناشر از وال استریت ژورنال.

نه Entertainment Co., که صاحب مقالات مانند صبح سیدنی هرالد نیز رادیو و تلویزیون دارایی استقبال روز جمعه پیشنهاد و گفت: این امر منجر به افزايش منافع دراز مدت برای این شرکت است.

مجلس با تصویب پیشنهاد جدید تضمین شده نیست. دولت ندارد اکثریت در سنا—مجلس—که در آن قوانین به تصویب رسید. مخالفت حزب کارگر گفت: این استقبال از پیشرفت در توسعه قوانین جدید اما ابراز نگرانی کرد که مورد نیاز برای شرکت های فن آوری به مذاکره نمی اعمال می شود به رسانههای بودجه توسط دولت است.

قوانین را در ابتدا تقاضای خود را به تنها گوگل و Facebook, اما دیگر سیستم عامل های دیجیتال می تواند اضافه شود و بعد اگر مشخص شود که آنها به دست آوردن نفوذ بیش از حد بیش از رسانه های استرالیا شرکت در این رقابت رگولاتور گفت. قوانین جدید اجازه می دهد شرکت های رسانه ای برای مذاکره به صورت جداگانه یا دسته جمعی با تکنولوژی غول.

جمعه پیشنهاد نیز ایجاد مقررات جدید برای تکنولوژی غول که نیست به مذاکره است. دیجیتال سیستم عامل مورد نیاز خواهد بود به شرکت های رسانه ای 28 روز توجه کنید اگر الگوریتم تغییرات تاثیر چقدر ترافیک اشاره خواهد شد به وب سایت ناشر و یا اگر تغییرات تاثیر رتبه بندی از اخبار پشت paywalls.

این سیستم عامل همچنین می تواند مورد نیاز را به رسانه های کسب و کار اطلاعات در مورد داده های جمع آوری آنها از جمله چگونه کاربران صرف در یک مقاله و مقالات چگونه بسیاری از کاربران به عنوان خوانده شده. رقابت تنظیم خواهد اجرای قوانین جدید و می تواند مالیات جریمه برای نقض.

عمومی-دوره نظر در قوانین ارائه شده اجرا می شود تا Aug. 28 و نهایی قانون خواهد بود معرفی شده در مجلس به زودی پس از آن.

نوشتن به مایک Cherney در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>