استرالیا مهاجرت توقف درس هشداری

حومه ملبورن محبوب مهاجران به استرالیا هستند، که می تواند به عنوان چند نفر به عنوان 36،000 نفر از مهاجرت خالص در طول سال آینده اضافه کنید.

عکس: کوئین رونی / گتهای تصاویر

سیدنی— تاب آوری استرالیا در بحران های اقتصادی گذشته مدیون سیاست مهاجرت در های باز بود که کارگران ماهر را به شهرهایش، دانشجویان را به کالج های ش و کار دستی به رشته های خود می کشید.

با مجبور کردن به بستن مرزهای ملی، همه گیر ویروس کوروناویروس آن ستون را از پا در می اندازد.

نخست وزیر اسکات موریسون می گوید استرالیا می تواند به عنوان چند نفر به عنوان 36،000 نفر از مهاجرت خالص در 12 ماه از ژوئن 2021 اضافه کنید – سال مالی دولت است که تحت ترتیبات که تنها اجازه می دهد استرالیایی ها و ساکنان دائم رشته در خارج از کشور به خانه بازگشت. که با پیش بینی 168000 مهاجر خالص در سالی که به همین تازه 30 ژوئن به پایان رسید مقایسه می کند— خود را با یک دوره از خاموشی مرزها خفه کرد و 239600 نفر در 12 ماه قبل از آن.

شین الیور، اقتصاددان ارشد آمپ پایتخت گفت: «این ضربه بزرگی است. اگر این اتفاق رخ دهد، رشد جمعیت این کشور در ۱۲ ماه تا ژوئن ۲۰۲۱ تنها ۰/۷٪ خواهد بود که کمترین میزان از سال ۱۹۱۷ به بعد است.

استرالیا در 28 سال بدون رکود اقتصادی بود که همه گیر زده شده بود. اقتصاد آن در حال حاضر انتظار می رود که بیش از دو چهارم متوالی کوچک, پایان دادن به این خط توسط یک اندازه گیری مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im