Au Pairs نیرنگ با ویزای کار ممنوعیت

مارتینا لونا یک جفت au از اکوادور است و خروج از این ماه و کارفرما است که به دنبال جایگزین مراقبت از کودک.

عکس: تارا Zirker

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موقت ممنوعیت ویزای کار را ترک کرده است هزاران نفر از پدر و مادر در انتظار کمک از یک جفت au جستجو برای مراقبت از کودکان.

منظور اجرایی امضا شده در ماه گذشته شامل جفت طلا در شش ماه ممنوعیت یک تخته سنگ از اشتغال بر اساس ویزای یک حرکت دولت گفته است که به منظور جلوگیری از مهاجران از گرفتن شغل آمریکایی ها می توانید پر کنید. Au pairs دولت می گوید یک مثال روشن: شغل خود را پر می شوند توسط آمریکا دایه یا بیکار روز-مراقبت از کارگران است.

حدود 20,000 نفر جوان در درجه اول زنان, کار در ایالات متحده هر سال به عنوان جفت طلا, با توجه به وزارت امور خارجه که تنظیم این برنامه است. آنها از آمدن به ایالات متحده برای انجام پرستار بچه و کار خانگی در ارز برای اتاق هیئت مدیره و متوسط دستمزد هفتگی و بسیاری از وارد در ماه اوت و سپتامبر قبل از ایالات متحده در سال تحصیلی آغاز می شود. Au pairs معاف هستند در بسیاری از کشور از حداقل-دستمزد ساخت آنها یک گزینه مقرون به صرفه تر از زمان مربوط.

این ممنوعیت می آید به عنوان درخواست برای جفت طلا را منفجر می گویند مردم در این صنعت است. خانواده هایی که تا به حال هرگز در نظر گرفته شده گزینه قبل از اینکه به طور ناگهانی و بدون مراقبت از کودکان زمانی که مدارس و مراقبت روز تعطیل به دلیل جدید کروناویروس. و این ایده از یک زندگی-پرستار بچه در دادگاه تجدید نظر به پدر و مادر که نگران گسترش ویروس از مردم ورود و خروج از خانه های خود.

در همان زمان عرضه au جفت در حال حاضر کاهش یافته تحت pandemic شرایط. به دلیل ممنوعیت سفر و سفارت تعطیلی بسیاری از کسانی که برنامه ریزی شده بود به می رسند در بهار یا تابستان شد ریشه در کشورهای خود و یا قادر به دست آوردن ویزا. برخی بودند که در حال حاضر در ایالات متحده تصمیم به بازگشت به خانه با خانواده خود را یا از ترس این که بیشتر مرزها را نزدیک به عنوان ویروس گسترش یافته است.

هم بان کی مون می افزاید: به یک کودک-مراقبت از بحران در ایالات متحده آمریکا است که در سمت چپ والدین به ویژه مادران در تلاش برای کشف کردن چگونه برای نظارت بر فرزندان خود و حفظ شغل خود را در همان زمان.

Au pair برنامه اعتراض به جنیفر و جاشوا باکا که تا به حال شده است برای یک کودک-مراقبت از راه حل های خود را برای نوزاد دختر. خانم باکا قرار داده بود در یک روز-برنامه مراقبت از اما ساعت نیست با توجه به غیر قابل پیش بینی برنامه به عنوان یک هماهنگ کننده حوادث.

خانم باکا زد شماره: تمام وقت پرستار بچه در حومه ویرجینیا می شود خانواده او در مورد 45.000 دلار در سال است. استخدام یک جفت au خانم باکا تخمین زده می آمد و نزدیک به $29,000 — قابل مقایسه با دخترش مراقبت روزانه.

خانواده های مستقر در 23 ساله فارغ التحصیل از کلمبیا که می خواستم برای آمدن به ایالات متحده برای بهبود زبان انگلیسی قبل از شروع یک حرفه ای در بازاریابی است. این Bacas می خواستم خود را جفت au برای آموزش به دختر خود ،

“این امر به ما کمی انعطاف پذیری بیشتر در برنامه ما و او بود که کمی اضافی تاثیر فرهنگی است که ما در حال از دست رفته در ما بسیار سفید جامعه در ویرجینیا” خانم باکا گفت.

Au pair, سارا Ovando شد برنامه ریزی برای رسیدن به در مارس اما تاریخ شروع شد ضربه زمانی که سفارت آمریکا در بوگوتا تعطیل و او نمی تواند دریافت ویزا مهر. کلمبیا و سپس اعمال خود را با ممنوعیت سفر منع شهروندان از ترک تا Aug. 31. در حال حاضر آقای تهمت ویزا تعلیق به معنی خانم Ovando نمی ممکن است قادر به آمده تا ژانویه.

تارا Zirker و برنامه ریزی برای استقبال از جدید خود را جفت au—که در حال حاضر شروع به ساخت یک رابطه با دختران خود را از طریق FaceTime تماس—از مکزیک در اواسط ماه جولای.

در حال حاضر خانم Zirker که زندگی در حومه شهر لس آنجلس است که به دنبال یک جایگزین پس از او در زمان جفت au, مارتینا لونا برگ در اواخر این ماه.

او نمیخواهد به جای فرزندان او در روز مراقبت به دلیل ادامه همه گیر است و او با احتیاط از بررسی صلاحیت که مراقبت از کودکان سازمان ها به استفاده از برای پیدا کردن مربوط. خانم Zirker گفت: او ممکن است به مقیاس ساعت او قرار می دهد و به کسب و کار خود را از تامین اجتماعی-رسانه, خدمات بازاریابی برای دیگر شرکت های کوچک.

“این خیلی جالب—در واقع چه چیزی در معرض خطر در اینجا است که من از جان گذشته به نگه داشتن کسب و کار من زنده است و در حال حاضر من در حال چراکه من مراقبت از کودک است که پاره پاره از من,” او گفت:.

Au pair برنامه طراحی شده است به عنوان یک تبادل فرهنگی: خانواده های میزبان باید ارائه au pairs فضا در خانه خود را, وعده های غذایی و پول به سمت دانشگاه. وزارت امور خارجه نیاز خانواده ها به پرداخت au pairs حداقل $195 یک هفته و در برخی از خانواده ها پرداخت بیشتر توجه خود را به دولت و یا سازمان خود را میخورد.

طرفداران برای تنگ تر مرز می گویند این ممنوعیت را ایجاد کنید بهتر پرداخت شغل برای آمریکایی ها. “من فکر می کنم اکثر مردم معتقدند که مراقبت از کودکان با کیفیت واقعا مهم است و ما نباید در یک عجله به پایین برای دستمزد” جسیکا گفت: Vaughan مدیر مطالعات سیاسی در مرکز مطالعات مهاجرت که طرفداران برای کاهش مهاجرت است.

در گلنک بیمار., این ممنوعیت را فرضا به کارگماری تا 10 au pairs که دبی Seiler Jha محلی مراقبت مشاور فرهنگی مراقبت های جفت طلا در حال حاضر مرتب شده اند. کسانی که خانواده “در حال وحشت,” او گفت:. “این کاملا غیر منتظره.”

Au pair سازمان ها می گویند مشترک بدگمانی است که تنها خانواده های ثروتمند استخدام au جفت. در میان خانواده هایی که تکیه بر ترتیب دو نان آور زوج ها هستند که مراقبت های بهداشتی کارگران و پرسنل نظامی و افسران پلیس و دیگران که غیر متعارف تغییر بر اساس برنامه گفت: Jodi McCoy یک مدیر منطقه ای برای AuPairCare. مشتریان خود را در حال حاضر در حال برقراری تماس به سیاست گذاران امید دولت را تغییر ذهن خود را هنگامی که آن را بررسی اعلام این ماه است.

“یک خانواده معمولی است که پزشکان و پرستاران و کارگران ضروری, از قضا,” او گفت:.

نوشتن به میشل Hackman در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de