AT&T را استفنسون به بازنشستگی به عنوان مدیر عامل

راندال استفنسون خروج می آید پس از AT&T به یک آتش بس با فعال سرمایه گذار الیوت مدیریت شده برای هل دادن یک بررسی استراتژیک دارایی و سوال ارتفاع جان Stankey برای موفقیت آقای استفان.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

AT&T Inc. مدیر اجرایی Randall Stephenson گفت که او بازنشسته خواهد شد در پایان ماه ژوئن توزیع رهبری یکی از بزرگترین رسانه ها و ارتباطات از راه دور شرکت های دیرین deputyJohn Stankey.

آقای استفان گفت: او باقی خواهد ماند رئیس دالاس شرکت تا ژانویه زمانی که این شرکت انتظار می رود به انتخاب مستقل رئیس. این تغییر اعلام شد در نشست سالانه شرکت جمعه برگزار شده بود حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

جان Stankey شده است به نام عنوان بعدی AT&T اجرایی.

عکس: اوان Agostini/آسوشیتد پرس

آقای استفنسون که 60 تبدیل این هفته خود را سپری کرده است از 13 سال به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت هم یک شرکت رسانه مدرن با اهدای تا DirecTV و سپس تایم وارنر بازسازی كشور تلفن شرکت او به ارث برده است.

او آماده شده بود به بازنشسته در برخی از نقطه در سال 2020 تا زمانی که یک سرمایه گذار فعال ظاهر در اواخر سال گذشته به چالش کشیدن استراتژی خود را با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

خروج خود را می آید پس از این شرکت به یک آتش بس با فعال سرمایه گذار الیوت مدیریت شده برای هل دادن یک بررسی استراتژیک دارایی و سوال آقای Stankey را از ارتفاع به موفقیت آقای استفان. در سال گذشته AT&T ترویج آقای Stankey و سپس سر خود را در رسانه های واحد شماره 2 نقش به عنوان افسر ارشد عامل.

پس از رسیدن به یک آتش بس با الیوت AT&T گفت: آقای استفنسون ماندن در راس طریق این سال است.

AT&T گفت: رهبری تغییر آمد و پس از پنج سال جستجو در فرایند نظارت توسط شرکت مستقل اعضای هیئت مدیره که ارزیابی داخلی و خارجی نامزدها. آقای استفان گفت: هیئت مدیره شروع به برنامه ریزی جانشینی در سال 2017 و تصمیم به ترویج آقای Stankey شد به اتفاق آراء.

از آرشیو

پس از پیروزی در نبرد برای خرید تایم وارنر برای $85 میلیارد, AT&T, بالا, رئیس, اسکریپت نوشت برای یک نوع جدید از شرکت طراحی شده توسط محتوا و داده ها. Randall Stephenson نشستم با وال استریت ژورنال مت موری در Nov. 16, 2018.

آقای استفنسون که راه اندازی حرفه ای خود را در طول 1980s کار برای تلفن بل جنوب غربی در اوکلاهما رز از طریق بازوی مالی این شرکت به عنوان آن را بلعیده رقبا. پس از خدمت به عنوان رئیس امور مالی او در زمان زمام AT&T در سال 2007.

بعد از تنظیم کننده های خنثی این شرکت اقدام به خرید بی سیم رقیب T-Mobile‘s ایالات متحده بازوی مدیر عامل شرکت نگاه به رسانه و سرگرمی در جستجوی رشد. در سال 2015 AT&T بسته در خرید DirecTV, a $49 میلیارد اکتساب رخ داده است که در نزدیکی قله pay-TV در بازار است.

پس از آن آمد $81 میلیارد دلار تصاحب تایم وارنر در سال 2018 که در آن شرکت امن پس از شکست فدرال ضد انحصار به چالش بکشد. معامله اضافه شده HBO سی و برادران وارنر برای شبکه اپراتور پایدار از مارک های. همچنین زین AT&T با بدهی بیشتر فشار سهام این شرکت.

AT&T برگزار شد بیش از $170 میلیارد از بدهی خالص در پایان سال 2018 ساخت آن را بیشتر مدیون غیرمالی شرکت در جهان است. کسب و کار پس از محدودتر هم که به حدود 150 میلیارد دلار از طریق فروش دارایی ها و refinancing.

طناب برش است sapped DirecTV قرار دادن اهمیت بیشتر در at&T طرح جدید جریان به نام سرویس HBO حداکثر است که می تواند به رقابت با Netflix, Inc. و دیگر ویدئو جدید خدمات. آن پرداخت-TV واحد از دست داد یکی دیگر از 1 میلیون مشترک در ماه مارس سه ماهه این شرکت گفت: این هفته است. HBO حداکثر این است که میله میله به راه اندازی ممکن است

مربوط به خواندن

  • Q&A با AT&T را به جان Stankey در جریان استراتژی (Sept. 25, 2019)
  • AT&T مدیر عامل دفاع از استراتژی خود را به احتمال زیاد جانشین پس از فعال حمله (Sept. 17, 2019)
  • AT&T ارشد برنامه گذاشته برای خروج خود را. که مجموعه ای فعال به چالش بکشد. (Sept. 13, 2019)
  • AT&T نام های رسانه ای رئیس جان Stankey به عنوان مدیر عامل وارث ظاهری (Sept. 3, 2019)

نوشتن به خود جلب کرد فیتزجرالد در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>