AT&T سود Sags تحت فشار از تلویزیون های ماهواره ای Covid-19

AT&T گفت: آن موفق به فرمان بیشتر از آن موجود HBO مشترکین جدید HBO Max نرم افزار تا حدودی با کمک آن کابل-تلویزیون همکاران.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

AT&T Inc.’s T -1.57% دوم-سود سه ماهه کاهش یافت و به عنوان coronavirus همه گیر و در حال حاضر ناسالم ماهواره ای-تلویزیون کسب و کار را تحت الشعاع قرار داده و راه آن را جریان سرویس ویدئو.

مخابرات و رسانه های غول گزارش حدود 36 میلیون مشترک در HBO و HBO حداکثر یک سینه های بزرگ جریان های تصویری ساخته شده در اطراف این شرکت تلویزیون حق بیمه با نام تجاری. AT&T راه اندازی شده جدید حداکثر خدمات ممکن است در زمانی که با وخیم تر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر مجبور میلیون ها نفر از ایالات متحده بینندگان به سر خم کردن در خانه و نگاه جدید نشان می دهد به تماشای.

AT&T گفت: آن موفق به فرمان بیشتر از آن موجود HBO مشترکین جدید HBO Max نرم افزار تا حدودی با کمک آن کابل-تلویزیون همکاران. اما این شرکت همچنان در بن بست با آمازون.com , Inc. و Roku, Inc., دو خدمات است که فروش HBO بیش از درآمد حاصل از تبلیغات و مسائل دیگر. HBO Max برنامه ای برای راه اندازی یک ad-پشتیبانی از نسخه سال آینده هنگامی که آن را نیز گسترش به کشورهای دیگر.

AT&T را کاهش سنتی-تلویزیون کسب و کار نشان داد که چرا این شرکت نیازهای جدید خود خدمات آنلاین به موفقیت است. بخش برگزاری آن DirecTV ماهواره ای واحد از دست داد 886,000 آمریکا premium-تلویزیون مشترکین و 68,000 آنلاین-تنها کانال بسته نرم افزاری. آن خانه پهنای باند واحد که شامل همه اما کمترین خطوط دیجیتال مشترک ارسال شده از دست دادن خالص از 102,000 مشترکین.

این شرکت همچنین نوشت ارزش آن Vrio آمریکای لاتین ماهواره ای-تلویزیون کسب و کار است که بر دوش پدر و مادر خود را با کاهش تقاضا و نامطلوب نرخ تبادل ارز خارجی. این شرکت از دست 2.2 میلیون اتصالات پس از آن بسته DirecTV در ونزوئلا در طول سه ماهه دوم. از جمله این که بسته شدن, آمریکای لاتین پرداخت-TV واحد منتهی به ماه ژوئن با حدود 10.7 میلیون اتصالات را از 13.5 میلیون سال قبل.

جان Stankey که در زمان بیش به عنوان رئیس اجرایی از دیرین رئیس Randall Stephenson گفت: $12.1 میلیارد دلار پول نقد را از AT&T این عملیات در سه ماهه شده است برای کمک به حمایت از سرمایه گذاری و پرداخت سود سهام و بدهی های بازنشستگی. “ما به شدت فرصت های کار برای تیز کردن تمرکز ما تبدیل عملیات ما و ادامه سرمایه گذاری در رشد مناطق با مشتری در مرکز همه چیز ما,” او گفت:.

AT&T هسته بی سیم کسب و کار گزارش را از دست 151,000 سیم کارت دائمی تلفن مشترکین یک شکل است که شامل 338,000 هنوز فعال که خطوط حامل در زمان خاموش خود را رول اما اجتناب قطع تحت دولت فدرال را حفظ آمریکایی ها متصل تعهد است. که داوطلبانه تحمل برنامه به پایان رسید در ماه ژوئیه پس از چند شرکت های مخابراتی خودداری کردند در جای پای این لایحه برای بیشتر nonpaying حساب های گذشته تابستان است.

در همان زمان این شرکت ارسال شده سود خالص از 135,000 اعتباری تلفن مشتریان نشانه ای از چگونه بسیاری از آمریکایی ها تنگنای اقتصادی در حال تغییر است چگونه آنها را در فروشگاه به صورت بی سیم طرح. پیش پرداخت به حساب تمایل به هزینه کمتر از دائمی نرخ برنامه های که لایحه به صورت ماهانه و خدمات پس از آن ارائه شده است.

مجموع سود کاهش یافت و به $1.23 میلیارد یا 17 سنت یک سهم در مقایسه با $3.71 میلیارد یا 51 سنت یک سال پیش از آن. درآمد خالص گزارش شده شامل بیش از 2 میلیارد دلار تاثیر از Vrio پایین ارزیابی بالاتر قطع پرداخت هزینه ها و سایر حسابداری تنظیم. به طور کلی درآمد کاهش 8.9 ٪ به $40.95 میلیارد دلار است.

AT&T کشیده دراز مدت آن راهنمایی های مالی در اوایل سال جاری با استناد به گسترده اقتصادی عدم قطعیت با توجه به گسترش بیماری همه گیر. مبهم و مه آلود پیش بینی می آمد در کنار هزاران شغلی که بسیاری از این شرکت در حال برنامه ریزی برای ماه به عنوان بخشی از نیروی کار تعمیرات اساسی طراحی شده برای اصلاح هزینه های آن.

این شرکت گفت: سالانه خود را پرداخت سود سهام, نسبت—آن مجموع سود سهام تقسیم بر جریان نقدی آزاد—به پایان خواهد رسید 2020 در پایین-60s محدوده پس از سقوط به 49 درصد در سه ماهه دوم.

اختلال ناشی از این ویروس بیشتر صدمه دیده WarnerMedia که همراه با رقبا والت دیزنی Co. و Comcast Corp. ‘s NBCUniversal تا به حال برای غیر فعال ترین تولید تلویزیون و فیلم و برنامه ریزی مجدد برخی از تئاتر منتشر شده است. رسانه ها بخش نیز از دست رفته در ماه های حرفه ای و پخش برنامه های ورزشی, جنگیدن آگهی خود را درآمد.

مربوط تصویری

به عنوان سینما نشستن خالی در طول coronavirus همه گیر, برخی از فیلم های در حال منتشر شده مستقیم به جریان خدمات و دیجیتال, سیستم عامل, تکان دادن تا توزیع مدل است که برای چند دهه. وال استریت ژورنال توضیح می دهد.(در اصل منتشر شد مارس 6,
2020)

نوشتن به خود جلب کرد فیتزجرالد در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net