AT&T نام سابق Hulu به عنوان رئیس WarnerMedia مدیر عامل

Jason Kilar استخدام نشان می دهد چقدر مهم جریان-تصویری کسب و کار خواهد بود برای WarnerMedia.

عکس: اریک Risberg/آسوشیتد پرس

AT&T Inc. شنود گذاشته سابق Hulu, رئیس, Jason Kilar به عنوان مدیر اجرایی آن WarnerMedia واحد که در خانه های HBO سی ان ان و به زودی به راه اندازی جریان سرویس HBO حداکثر.

آقای Kilar موفق جان Stankey, 57 ساله که سال گذشته به دست آورد اضافی به عنوان AT&T افسر ارشد عامل قرار دادن او را در خط به موفقیت اجرایی شرکت Randall Stephenson. آقای Kilar گزارش خواهد شد به آقای Stankey.

استخدام مهندس Kilar, 48, نشان می دهد چقدر مهم جریان-تصویری کسب و کار خواهد بود برای WarnerMedia در ماه های آینده. آقای Kilar تاسیس اجرایی Hulu این جریان است که در حال حاضر کنترل شده توسط والت دیزنی Co.

“جیسون پویا اجرایی با حق مجموعه ای از مهارت های منجر به WarnerMedia به آینده است. تجربه خود را در رسانه ها و سرگرمی مستقیم به مصرف کننده های ویدیویی و تبلیغات مناسب مناسب برای WarnerMedia” آقای Stankey در بیانیه ای گفت.

WarnerMedia برنامه ای برای راه اندازی HBO حداکثر اواخر ماه آینده پس از بیش از یک سال از توسعه است. تلاش چهره یک میزبان از چالش ها از قانع کردن کابل-تلویزیون همکاران برای ترویج برنامه های جدید برای جذب مشتریان در یک بازار شلوغ با رقابت خدمات از آمازون.com , Inc., Apple Inc., Comcast Corp. و دیزنی, در میان دیگران.

HBO Max ارائه خواهد شد کابل حق بیمه کانال های موجود در کتابخانه, فیلم و سریال, همراه با یک مجموعه جدید از برنامه نویسی اصلی و همچنین به عنوان محبوب مسن تر نشان می دهد مانند “دوستان” و “South Park.”

این شرکت تصمیم به هزینه 15 دلار در ماه برای محصول جدید—همان پایه HBO امروز—برای جذب بینندگان بیشتر به یک برنامه است که به صورت پایه از WarnerMedia اشتراک و استراتژی های تبلیغاتی. آن رایگان است برای زمان HBO مشترکین هر چند مشتریان موجود باید فعالانه ورود به یک برنامه جدید است.

یک چالش جدید ممکن است متقاعد کردن بودجه-مصرف کنندگان آگاه به ریخت و پاش در یک سرویس جدید را در یک زمان از عدم اطمینان اقتصادی به دلیل اثر رمان coronavirus.

این ویروس همچنین زمین تولید فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به توقف این معنی است که این خط لوله از محتوای اصلی برای HBO حداکثر خواهد بود آهسته به عنوان آن را برای سرگرمی های دیگر سیستم عامل.

در حالی که آقای Kilar را تجربه کرده است در جریان جهانی وجود دارد ممکن است یک منحنی یادگیری برای دیگر قطعات این شرکت گزارش را به او از جمله تمام کانال خبری سی ان ان و WarnerMedia ورزش که هر دو به رهبری جف Zucker. این برادران وارنر فیلم و تلویزیون تولید استودیو و همچنین HBO و HBO حداکثر نیز گزارش را به او.

آقای Kilar شد مدیر عامل شرکت Hulu از تشکیل آن در سال 2007 تا سال 2013. قبل از آن او در نقش های ارشد در آمازون از جمله معاون ارشد رئیس جمهور از سراسر جهان نرم افزار نرم افزار. او همچنین تاسیس خدمات جریان کشتی بود و در هیئت مدیره از دریم ورکز انیمیشن است.

.

نوشتن به جو سنگ چخماق در [email protected] و درو فیتزجرالد در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>