فضای ترس: زمانی که موسیقی خود را dafli افزایش سوء ظن

در یک, عجیب و غریب, مورد, Uber راننده در بمبئی در زمان مسافری خود را به پلیس زیرا او بر این باور او را به ضد ملی است. مسافر در سوال 23 ساله جیپور مبتنی بر شاعر Bappaditya سرکار بود که در این شهرستان برای شعرخوانی در جلسه کالا Ghoda جشنواره است. اگر پلیس اجازه سرکار بعد از روال بازجویی آنها به او توصیه کرد برای جلوگیری از حمل در اطراف او در موسیقی dafli و با پوشیدن یک شال قرمز به عنوان بار نیست خوب است.

این حادثه به وضوح نشان می دهد که سطح بالایی از سوء ظن است که هنوز جامعه است. با توجه به سیاسی فیلسوف فرانسیس فوکویاما فقیر جوامع کسانی هستند که در آن سطح بالایی از بی اعتمادی غالب است. متاسفانه سیاستمداران ما این روزها در حال انجام یک کار بزرگ از ارتقای اعتماد اجتماعی به عنوان یک فضیلت است. در زمانی که شعارهای سیاسی تبدیل شده است بسیار قطبی و نفرت و اضطراب فیلتر کردن به مردم است. در دهلی انتخابات حتی وزیر, Arvind Kejriwal, مارک بود به عنوان یک تروریست توسط مخالفان سیاسی از جمله اتحادیه وزیر. سیاستمداران ممکن است دیدن چنین لفاظی به عنوان همتراز برای دوره. اما کلمات خود را همچنان به تاثیر بسیار زیادی بر روی مردم عادی است.

نگاهی به عنوان مثال از “عشق جهاد” فصاحت و بلاغت است. یک بار پس از یک زمان حتی نیا بود deputed به تعقیب این خیال واهی اما junior صفحه اصلی وزیر G کیشان ردی گفت: در مجلس این هفته که هیچ مرکزی آژانس گزارش هر مورد چنین است. در واقع محافظه کار و عناد در برابر ازدواج بین ادیان تبدیل شده است به یک ابزار سیاسی است که به پایان می رسد تکان دهنده اضطراب و نفرت. و این نه فقط مردم عادی بلکه کل دستگاه دولتی است که تحت تاثیر قرار می شود توزیع بی عدالتی به جای عدالت است. این است که دقیقا به همین دلیل سیاستمداران باید خیلی مراقب باشید و نه استناد خیالی دشمنان است. در رسانه های اجتماعی رانده بار هر آنچه که آنها می گویند ضرب منیفولد منجر به پیامدهای ناخواسته. Polarising شعارهای سیاسی ارائه یک تهدید بزرگتر برای هماهنگی اجتماعی و اعتماد تر از همیشه قبل از.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو