آتلانتا آگهی با دو زن مدعی برای بایدن را به معاونت

آتلانتا

نه عمومی رقبا و نه شخصی, دوستان, Keisha لنس کف و استیسی آبرامز سال را صرف بالا رفتن از موازی نردبان در آتلانتا تالار شهر و گرجستان کاپیتول.

آنها در حال حاضر گرجستان تاثیر گذار ترین زنان آمریکایی آفریقایی تبار.

خانم کف آتلانتا شهردار است که یک جانشین برای جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

خانم آبرامز است رای گیری فعال حقوق که تقریبا اولین زن فرماندار در تاریخ آمریکا است. در حال حاضر جفت ارز اشغال سیاسی همان تقاطع: آقای بایدن لیست بالقوه در حال اجرا ميباشد.

که بالقوه برجسته سبک های مختلف از این دو وکیل-تبدیل-سیاستمداران است. خانم آبرامز پذیرای امکان از معاون ریاست جمهوری و در حال حاضر با داشتن اذعان خود آرمان های ریاست جمهوری آشکارا سیاهی که چگونه او می خواهم به کمک آقای بایدن پیروزی و حکومت. خانم پایین در حالی که نه sidestepping بحث, نقش سنتی, نقش و وفادار حزب ستوان.

در حالی که این امکان برای همین کار می تواند استوک جنگ, خانم آبرامز خانم کف و همکاران خود را به جای قاب ملی خود پروفایل به عنوان یک افزایش برای زنان سیاه پوست.

“من آنها را ببینید پیشرو در راه بسیار متفاوت به دلیل مواضع و من به آنها عشق ورزیدن هر دو” گفت: دولت رئیس Nikema ویلیامز. آن را “الهام بخش” برای تماشای “دو سیاه از جنوب به بالا است.”

فراتر از خانم آبرامز و خانم کف آقای بایدن اعتقاد بر این است با توجه به توان زنان دیگر رنگ خود را به عنوان همسر در حال اجرا از جمله کالیفرنیا سن. کامالا هریس و تشکر. Val Demings از فلوریدا.

در جداگانه همراه مصاحبه مطبوعاتی آقای آبرامز اعلام کرد خانم کف یک “فوق العاده” شهردار و خودش را به نام “افتخار به آتلانتا شهروند تحت رهبری” در حالی که شهردار ستایش خانم آبرامز’ “معتبر رهبری” به خصوص از طرف رای دهندگان کمتر.

“من نمی توانم بگویم که ما در حال نزدیک شخصی دوستان” خانم کف افزود که او می بیند نقش خود را به عنوان outgrowths حقوق مدنی تاریخ است که آنها را احاطه کرده در مارتین لوتر کینگ جونیور وطن. “آتلانتا همواره جایگاه ویژه ای که در آن مردم از رنگ هستند قادر به شکستن قالب سنتی و تغییر چشم انداز که ما به عنوان یک کشور است.”

بدون شک بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده از این دو خانم آبرامز شد شناور به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری خودش پس از ناموفق 2018 فرماندار پیشنهاد. او parlayed که باریک از دست دادن به یک دعوت نامه برای ارائه 2019 پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه. در طول سال 2019 او یک توقف به طور منظم در دموکراتیک مدعی’ بازدیدکننده داشته است به گرجستان است.

در به رسمیت شناختن آقای بایدن قد به عنوان معاون رئیس جمهور سابق خانم آبرامز بازدید او در واشنگتن سال گذشته اما او تایید تا مارس 12, خوب, بعد از آقای بایدن ظهور به عنوان presumptive نامزد. قبل از این که او با میل و رغبت به میدان فرستاد سوال در مورد پیوستن او به در بلیط.

“به عنوان یک جوان سیاه, دختر بچه در حال رشد در می سی سی پی, من یاد گرفتم که اگر من صحبت می کنند تا برای خودم هیچ کس دیگری را” خانم آبرامز گفت: به تازگی در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

او گفت: AP روز قبل از خود را تایید شده است که او می خواهم “قرار دادن رزومه من در برابر هر کس دیگری.” او اشاره کرد او دولت قانونی کار شامل روابط بین المللی و برجسته او 2018 موفقیت در طراحی صدها نفر از هزاران نفر از رای دهندگان به پای صندوق های رای.

خانم کف در ضمن میان آقای بایدن اولین endorsers. او به یاد می آورد نوشتن در یک چرم کمپین مجله “من احساس آسیب پذیر” پس از اعلام وفاداری در میان چنین شلوغ میشه. که نباید به اشتباه با تاسف گفت: با استناد به آقای بایدن را “تجربه و خوبی از او چه کسی است.”

شهردار یک حوزه کاپیتان در اکثریت سفید, آیووا که در آن آقای بایدن به پایان رسید شرم آور چهارم قبل از رفتن به ایالات جنوبی که معکوس بخت و اقبال خود.

“او نمی فرار هنگامی که به او گفته Tharon جانسون یک کف محرم.

پرسید که چه او می خواهم آن را به بلیط خانم کف یک قاضی سابق و عضو شورای شهر اشاره کرد که او را برای خدمت در هر شاخه ای از دولت با اجرایی تصدی با هم تداخل دارند با یک حمله سایبری گسترده در شهر دولت زیرساخت های فن آوری و در حال حاضر COVID-19 بیماری همه گیر.

“شما رو به رهبری ثابت شده است که آزمایش در میان بحران” او گفت:.

به عنوان خانم آبرامز باقی مانده است مورد علاقه بسیاری از فعالان پیشرو خانم کف واز برجسته ذکر است از نفوذ رهبران سیاه و سفید مانند خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn که به آقای بایدن و بایدن کمپین co-رئیس Cedric ریچموند.

به روش های مختلف منعکس چگونه خانم کف عمل کرده است که اکثرا موجود سیاسی ماشین آلات در حالی که خانم آبرامز به دنبال ساخت خود است.

سه سال پیش خانم آبرامز بود مجلس گرجستان رهبر اقلیت ساختمان خود را تا سال 2018 به کمپین فرماندار; خانم پایین بود یک عضو شورای شهر در حال اجرا برای شهردار. خانم آبرامز تحت تاثیر قرار گرفته بود کاپیتول محافل اما در مواجهه با چنین شک و تردید به عنوان یک ایالت نامزد که بسیاری از مسن سفید دموکراتیک قدرت کارگزاران حمایت یک دولت نماینده از آتلانتا و حومه.

خانم کف برعکس تا به حال حمایت از خروجی آتلانتا شهردار Kasim نی خود را هنگامی که به عنوان یک پتانسیل فرماندار.

خانم آبرامز’ اولیه حریف – نه ساکن آتلانتا – تایید خانم پایین در حالی که خانم آبرامز در حاشیه ماند. خانم پایین به نوبه خود نمی وید به فرماندار اولیه اما مبارزه برای خانم آبرامز بعد در برابر جمهوری خواه برایان کمپ.

“آنها فقط عمل در فضاهای مختلف گفت:” خانم ویلیامز دولت رئیس.

هر دو سیاستمداران نشان داده اند که نشانه ای از عملی است.

خانم کف بهره مند از آقای رید در سال 2017, اما او پس از فاصله خودش از سلف او که اجرایی شده است موضوع جنایی فدرال شد. او در میان بزرگ-شهرداران شهرستان به انفجار آقای تهمت سیاست های مهاجرتی و او به پایان رسید زندان شهرستان قرارداد با مهاجرت فدرال اجرای. او پیشرو در ایالات متحده در کنفرانس شهرداران تلاش در سرشماری نفوس و مسکن سیاست.

و در حالی که خانم آبرامز خواستار تغییرات قابل توجهی در ایالات متحده اجتماعی و ساختارهای سیاسی او صرف تصدی او در کنگره به عنوان یک unapologetic عملگرا برش معاملات با کالیفرنیا ، ناتان معامله و توافق خانه رهبری است.

برای قسمت خانم کف می گوید او “رابطه کار خوب” با آقای کمپ, که را شکست داد خانم آبرامز.

و در حالی که او سبک تر است پایین کلید Ms. پایین روشن می سازد که او هیچ مشکلی با خانم آبرامز’ رویکرد مستقیم به جاه طلبی.

“من فکر نمی کنم وجود دارد تا کنون هر چیزی اشتباه است با شعار و برجسته کار خود را,” او گفت:. “آنچه من در من روز به روز کار را نشان می دهد امیدوارم این نوع رهبر من هستم.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>