تنها یک طبقه از آزمون حل و فصل می توانید که آیا کنگره برخوردار اکثریت در Madhya Pradesh مجلس قانون گذاری. سخنران است و در عین حال به تصمیم گیری در مورد استعفای 16 MLAs پس از پذیرش استعفای شش وزرای سابق به علت وفاداری به Jyotiraditya Scindia. در دیوان عالی کشور, کنگره خواستار bypolls در این 22 کرسی های قبل از انجام تست طبقه ادعا قیمومیت این حوزه نمی تواند بی سابقه در کف تست. مطمئن نیستید که این استدلال را تصویب جمع اوری کنگره جانبی نیز استدلال بلندگو نیاز به متقاعد به استعفا شد و داوطلبانه است.

در یک وضعیت مشابه در کارناتاکا سخنران بود رد صلاحیت کنگره-JD(ع) MLAs که استعفا کرده بود پس از پیوستن به SC را به منظور انجام یک طبقه تست. در دولت پس از, دولت, SC سفارش کف تست به طور مداوم تولید می شود بهترین نتیجه از نظر اثبات یک دولت اکثریت. این است که در تضاد کامل در اوایل دهه هنگامی که مرکز یک جانبه را رد کرد و انتخاب دولت با استفاده از ماده 356, نقض قانون اساسی فدرال اصول است.

در عین حال حتی کف تست قادر به پاسخ به دو مشکل سوال: که از اسب تجاری و بلندگو حزبی رفتار در شرایطی که دولت دچار مشکل هستند. در مقایسه با MP در گجرات سخنران بود سریع به قبول استعفای پنج کنگره MLAs با چهار Rajya سبها کرسی در مشاجره. دو ماه پیش SC پیشنهاد کرده بود اهدای بلندگو قدرت رد صلاحیت تحت ضد ارتداد قانون در یک دادگاه مستقل. ضد ارتداد مقررات دندان به دلیل رد صلاحیت/ استعفا MLAs می توانید بلافاصله مسابقه یک bypoll و بازگشت به خانه. رد صلاحیت برای تصدی این خانه را به عنوان یک عامل بازدارنده قوی تر در برابر اسب های تجاری. متاسفانه نه مجلس و نه مرکز در تلاش است تا به تکامل قانونی پادمان. نه باید گریه قضایی فعالیت بعد اگر SC می یابد خیابان برای محدود کردن اسب های تجاری.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im