در سیاتل بازار کشاورزان طعم طبیعی جدید – و مارچوبه تازه

قوانین کمی متفاوت شنبه در یکی از سیاتل مورد علاقه بازارهای کشاورزان. خریداران نمی تواند انتخاب خود را تولید کند. آنها منتظر stoically تحت پوشیده از ابر آسمان, 6 فوت از هم فاصله در یک خط کشش پایین بلوک و در اطراف گوشه. صدها نفر امضا 14-نقطه سوگند از جمله قول به “چت کردن مورد علاقه من کشاورز است.”

“من آنها را ارائه می دهند یک لبخند و یک موج است ،

اما واقعیت این است که بازار باز شد برای اولین بار در ماه است که مرحله آزمایشی نسبت به حالت عادی در اولین شهر آمریکا ضربه سخت COVID-19. آن را نشانه ای از چگونه زود گسترده اجتماعی فاصله پرداخت می شود در واشنگتن است. و آن را امیدوار نگاه اجمالی از یک امکان جدید “عادی” پیش برای یک ملت بحث زمان و نحوه بازگشایی اقتصاد در حالی که حفاظت از سلامت.

“این یک آزمون مهم امروز می گوید:” سارا Schu که با این نسخهها کار برای محله بازارهای کشاورزان.

کریس Petry فروش خمیر ترش نان ساخته شده از قرمز سخت گندم آرد. “این یکی از مورد علاقه من, مشتریان,” او می گوید از نورا Lih که confides “من فقط در اینجا به چت او را” – از 6 فوت دور.

“من خندان” آقای Petry می گوید از پشت ماسک خود را.

سیاتل

آن را امضا سیاتل لحظه.

در بارندگی اوایل صبح روز شنبه هالی فرگوسن و دیگر marketgoers جمع آوری در باران باشلق دار کت و ماسک و دستکش. بتواند قابل استفاده مجدد پارچه کیسه های خرید آنها ایستاده stoically تحت پوشیده از ابر آسمان, 6 فوت از هم جدا. خط امتداد پایین بلوک و در اطراف گوشه. چند مرغ دریایی کردن در این نزدیکی هست به عنوان آنها به زمین بال بال زدن, در, خیس, خالی, خیابان.

دانشگاه کشاورزان منطقه بازار پر جنب و جوش و محبوب, هوای آزاد, بازار تولید محبوب در سیاتل برای بیش از 25 سال است در مورد بازگشایی برای اولین بار در شش هفته – خوش آمدید اگر آزمایشی مرحله نسبت به حالت عادی در اولین شهر آمریکا ضربه سخت COVID-19 و امیدوار نگاه اجمالی پیش رو برای ملت است.

به طور منظم مانند خانم فرگوسن تحت فشار قرار دادند به بازگشایی بازار و در حال حاضر مصمم به آن را به کار های زیر کشت و جدید بهداشت و درمان اقدامات ایمنی – با حدود 500 نفر حتی امضای 14-نقطه “بازار کشاورزان خریداران سوگند” حمایت به عمل مسئولانه در روز شنبه.

“من ترجیح می دهم این کار را انجام و آن را بی دست و پا از همه فقط پاره کردن ماسک خود را و اجرا در اطراف و باید به قرنطینه دوباره,” او می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

او نارنجی باران کلاه چکیدن خانم فرگوسن جوشان و مصمم. “کل من آخر هفته تغییر کرده است. من را وادار به انجام چیزی است که من دوست دارم … که من هر شنبه صبح. من می دانم که وجود دارد رفتن به مارچوبه – پس بساز!” او می گوید: خندان زیر ماسک.

بازار باز است نشانه ای از چگونه زود گسترده اجتماعی فاصله پرداخت می شود در سیاتل و ایالت واشنگتن. Coronavirus تلفات در حال افزایش در نرخ آهسته تر از در بسیاری از کشورهای دیگر و بیمارستان ها شده اند غرق شده است. در پایتخت المپیا روز یکشنبه حدود 2000 نفر از معترضان مخالف اورژانس مستند اما اکثر ساکنان آن را قبول کند.

“واشنگتن هستند مطابق با” ما در خانه بمانند, سالم,’ ابتکار در توده شماره” رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: در هفته گذشته. “ما خم منحنی پایین” و باید درایو آن پایین تر است.

پیشرو در پروژه های مدل دولت می تواند با خیال راحت در نظر گرفتن آرامش در خانه بمانند منظور در اواسط ماه مه تغییر به مهار استراتژی است که متکی بر آزمایش های دقیق و تماس با ردیابی برای مهر کردن هر گونه شیوع بیماری های جدید. “خوشبختانه برای واشنگتن ما به پایان رسید تا در پایان پایین تر از این محدوده احتمالا به دلیل … واشنگتن شد تنظیم رفتار خود را حتی قبل از اجتماعی فاصله مقرر آمد می گوید:” دکتر کریستوفر موری مدیر موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است. IHME استفاده کرده و تحرک داده ها برای ارزیابی چقدر مردم جدا خود.

سیاتل بازار نیز یک عالم صغیر برای “new normal” پیش به عنوان رهبران محلی و مقامات بهداشتی نوآوری راه حل های خلاق با هدف احیای تجارت و راه اندازی مجدد اقتصاد در حالی که همچنین حفظ سلامت است. این شامل تطبیق معاملات پس از کالاها و خدمات می تواند گردش در حالی که چهره به چهره و تماس هستند به حداقل برسد – حداقل در حال حاضر. سپس به تدریج کارشناسان و مقامات می گویند افزایش مخاطبین اجازه خواهد داشت با شروع با گروه های کوچکتر و در حال گسترش از آنجا با ممنوعیت اجتماعات بزرگ برداشته گذشته است.

ان اسکات تایسون/کریستین ساینس مانیتور

سارا Schu بازاریابی و مدیر توسعه محله بازارهای کشاورزان پست یک علامت قبل از بازگشایی دانشگاه منطقه بازار کشاورزان در مارس 18. دسترسی به بازار کنترل شده است اجازه می دهد تا 60 خریداران در یک زمان اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

“آزمون بزرگ”

برای روز شنبه را خیس خریداران و کشاورزان به طور یکسان در بازار اولین روز به ارمغان می آورد و با آب و تاب رقص های اجتماعی فاصله – گریه به دور از معمول پر جنب و جوش صحنه تازه کالا و مواد غذایی, نوازندگان خیابانی, آغوش و رفاقت – اما همه موافق آن است به مراتب بهتر از هیچ بازار در همه.

در واقع بازگشایی یک محاکمه اجرا مشروط دقیق قوانین ایمنی جدید و مقامات بهداشت عمومی در حال نظارت بر انطباق در سایت. “این یک آزمون مهم امروز می گوید:” سارا Schu بازاریابی و مدیر توسعه محله بازارهای کشاورزان اجرا می شود که بازار و شش نفر دیگر در سراسر سیاتل. “اگر آن را می رود و ما امیدواریم که ما می توانیم باز ما دو سال دیگر-دور بازارهای,” او می گوید: پوشیدن یک ماسک و نئون جلیقه.

قوانین جدید محدود کردن بازار به 30 فروشندگان و یا نیمه منظم شماره چادر خود را به فاصله حداقل 10 فوت از هم جدا. زنگ حلقه در فواصل منظم به همه یادآوری به شستن دست های خود را. غذا آماده است مجاز نیست چرا که آن را “تشویق مردم به چسبیدن به اطراف و خوردن” می گوید: خانم Schu.

خریداران خط در یک نقطه دسترسی برای اطمینان از تنها 60 نفر در داخل دو-بلوک-طولانی بازار در یک بار. آنها را لمس و یا انتخاب خود را تولید کند. آنها را تشویق به ثبت نام در 14 نقطه خریدار سوگند – حمایت در میان چیزهای دیگر به یک لیست پیش ارسال تنها یک خریدار به ازای هر خانوار و نه آوردن حیوانات خانگی “فروشگاه به سرعت و کارآمد.”

“من نمی خواهد به چت کردن مورد علاقه من کشاورز” می خواند یک خط از سوگند. “من آنها را ارائه می دهند یک لبخند و موج.”

که یک حکومت جایگزین معلم نورا Lih است وسوسه به خم شدن – حداقل از 6 پا فاصله. پس از جذاب در ایمیل به سیاتل شهردار جنی Durkan برای بازگشایی بازار خانم Lih مشتاق برای دیدار با کشاورز کریس Petry صاحب Oh Yeah! مزارع در Leavenworth, واشنگتن.

“من فقط در اینجا به چت او را تا” confides خانم Lih. “این یکی از مورد علاقه من مشتریان” در پاسخ آقای Petry که فروش نان خمیر ترش ساخته شده از مزرعه اش را قرمز سخت گندم آرد. “من خندان” او مربوط از پشت ماسک خود را.

از زمان های قدیم بازار شده اند ضروری اماکن نه تنها برای تجارت اما برای انسان اتصالات – چیزی خانم Lih و آقای Petry از دست رفته به همان اندازه. آقای Petry سابق راهنمای کوهستان می گوید: او مشتاق بازگشت به بازار پس از هفته منزوی در مزرعه ای در دامنه کوه آبشار. شنبه احساس “کمی وهم آور” او می گوید: بر خلاف “پر جنب و جوش, روشن, جذاب,” رویداد آن است که در زمان عادی. هنوز هم خانم Lih به سلامتی او – به عنوان فرصتی برای فروش برخی از پیاز و دیگر تولید او تبلیغ زبان-در-گونه به عنوان “راست بری کمپوست.”

ان اسکات تایسون/کریستین ساینس مانیتور

خریداران با پوشیدن ماسک خط تا 6 فوت از هم جدا در باران در تک ورودی به دانشگاه های منطقه بازار کشاورزان آن را به عنوان آماده برای بازگشایی, مارس 18 در سیاتل. نشانه ای توصیف جدید “خریدار قوانین” مردم را به لمس هر چیزی و یا معطل میان coronavirus بیماری همه گیر.

بازگشت به کسب و کار

بسیاری از تولید کنندگان محلی تکیه بر بازارهای کشاورزان برای اکثریت از فروش خود را. برخی نیز تهیه کردن به Seattle-منطقه رستوران. بازار بسته شدن و کاهش و یا مدتی رستوران فروش باید هزینه کشاورزان هزاران دلار است. برخی از آنها گرفتن با تشکر از برنامه های شناخته شده به عنوان “جامعه پشتیبانی کشاورزی” و یا CSA که در آن مشتریان خرید بخشی از برداشت در پیشبرد اما دیگران در معرض خطر بیرون رفتن از کسب و کار می گوید: خانم Schu.

“مزارع کوچک هستند و پود ما مواد غذایی محلی سیستم و اگر ما اجازه نمی دهد آنها را به ادامه کار و رشد آنها تعطیل خواهد شد و دسترسی به مواد غذایی تازه به خصوص برای شهری اماکن شدت محدود خواهد شد,” او می گوید. بازار به خود جلب کرد حدود 1200 نفر در روز شنبه او می گوید: یک سوم به عنوان بسیاری از همان زمان در سال گذشته است.

در یک غرفه پر از تازه مارچوبه کشاورز Kurt Tonnemaker می گوید: بازار افتتاح اولین گام خوب است اما فضای بیشتر ضروری خواهد بود یک بار گیلاس هلو و ابدار شروع رسیدن خانواده اش به باغ. “این آزمایشی است و همه جدید است و ما در حال یادگیری است, اما آمده جولای زمانی که همه کشاورزان باید مقدار زیادی از محصول خود را در آن خواهد بود دشوار است,” او می گوید.

با کیسه های پر از 4 پوند از تازه سبز نیزه خانم فرگوسن متوقف می شود گذشته در موضع Jason Devela از Rockridge باغ و Cidery به خرید برخی از ریواس. با وجود دوران آقای Devela یک دریایی سپاه کهنه که تبدیل به کشاورزی در بخشی خود را برای کمک به غلبه بر اختلال استرس پس از سانحه استقبال خانم فرگوسن با پوزخند به جای معمول خود را در آغوش بگیرید.

“من از دست قادر به صحبت کردن با شما!” او می گوید. هر دو مصمم به نگه داشتن بازار رفتن. “اگر آن را به آن آمد من فقط در کنار جاده و فروش محصولات من” آقای Devela می گوید. “ما در حال انعطاف پذیر. ما را از طریق آن دریافت کنید.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>