در پپسی قرنطینه تنقلات افست رها کردن در نوشابه فروش

شرکت پپسی را به اسم سودا و دیگر نوشیدنی های صدمه دیده شده است با بسته شدن بسیاری از رستوران ها و مردم کمتر سفر به فروشگاه رفاه.

عکس: لوقا Sharrett/مهر نیوز

Cheetos و Quaker Oats فروخته اند به خوبی در طول این بیماری همه گیر. نوشابه نیست.

PepsiCo , Inc. ارسال شده تخت درآمد برای آخرین سه ماهه به افزایش تقاضا برای آن تنقلات و غذاهای بسته بندی شده تا حد زیادی جبران کاهش فروش نوشیدنی. بهبود کسب و کار در ماه مه و ژوئن به عنوان پناهگاه در محل اقدامات کاسته ،

شرکت پپسی در سه ماهه دوم منتهی به ژوئن 13—زمانی که بسیاری از کشورها بودند بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت اما قبل از افزایش موارد در فلوریدا و تگزاس و کشورهای دیگر باعث شد برخی از مقامات محلی برای توقف برنامه ای برای بازگشایی داخل سالن ناهار خوری سینما و فعالیت های دیگر. بیش از 3 میلیون آمریکایی به آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از 135,000 فوت کرده اند.

“این در حال رفتن به, شما می دانید, غلتک coaster” رئیس اجرایی رامون Laguarta گفت: در تماس با تحلیلگران دوشنبه.

اگر مردم دریافت اطلاعات بیشتر و طبخ کمتر در خانه, صفحه اصلی شرکت پپسی را نوشیدنی فروش باید بهبود در حالی که بسته بندی شده-مارک های مواد غذایی ممکن است به کاهش شرکت سرمایه گذاری رئیس هیو جانستون در مصاحبه ای گفت:.

این شرکت اسم سودا و دیگر نوشیدنی های صدمه دیده شده است با بسته شدن بسیاری از رستوران ها و مردم کمتر سفر به فروشگاه رفاه. درآمد آن در آمریکای شمالی آشامیدنی بخش این شرکت بزرگترین عوامل کاهش 6.6% کاهش به $4.97 میلیارد دلار در سه ماهه منتهی به ژوئن 13.

در سمت تلنگر, شرکت مواد غذایی کسب و کار لذت می برد افزایش از آمریکایی ها پخت و پز در خانه و در آشنا مارک های مواد غذایی. در آن Frito-Lay آمریکای شمالی را بدست آورد که باعث می شود Doritos, گذارد چیپس و دیگر تنقلات, فروش گل رز 6.6% کاهش به $4.27 میلیارد دلار است.

مردم در حال کار از خانه “را کشف مارک های بزرگ” و بازگشت به وعده عادات رانندگی رشد دو رقمی در پپسی را Cheetos, Tostitos و Fritos مارک های آقای جانستون گفت. فروش در لرزنده غذاهای آمریکای شمالی افزایش یافت 23 ٪ به $664 میلیون.

کنار هم قرار گرفته و از جمله کاهش رشد بازارهای بین المللی عملیات این شرکت گزارش شده است که مجموع آن آلی درآمد 0.3% از یک سال پیش در سه ماهه دوم. این شرکت مانند رقیب کوکا کولا شرکت ، تا به حال شده است ارسال قوی دستاوردهای آلی درآمد قبل از همه گیر آمار در اوایل این سال است.

همانطور که دیگر بزرگ مصرف کننده-محصولات شرکت پپسی بوده و پیرایش آن ارائه شده برای ساده سازی آن زنجیره تامین در طول همه گیر و اولویت بندی کارخانه خطوط در-مورد تقاضا.

بیرون آمدن از coronavirus بحران این شرکت به احتمال زیاد تولید 5 درصد به 10 درصد کمتر از محصولات آقای جانستون گفت.

پپسی را بسته بندی-مواد غذایی واحد به فروش می رساند که عمه Jemima محصولات در ماه گذشته گفت: این امر بازنشسته با نام تجاری به دلیل ریشه های تنش در تصاویر سیاه و سفید از مردم در میان ملی حساب بیش نژادی عدالت پس از کشتن جورج فلوید.

این شرکت حفظ خواهد شد برخی از عمه Jemima طرح رنگ نام تجاری در حالی که تغییر لوگو و نام در تلاش برای نگه داشتن مصرف کنندگان وفادار به محصول آقای جانستون گفت.

“ما انجام داده ایم با نام تجاری انتقال قبل از زمانی که ما خریداری یک نام تجاری محلی می گویند, چیپس سیب زمینی,” او گفت:. “شما باید به overcommunicate” به خریدار از طریق تبلیغات و قفسه تگ های او اضافه شده است.

صورت مالی سه ماهه دوم کل درآمد کاهش 3.1% از سال قبل به $15.95 دلار میلیارد دلار. درآمد خالص کاهش یافت و به $1.65 میلیارد دلار از $2.04 میلیارد اما بر اساس تنظیم نتایج جلوتر از وال استریت انتظارات.

مربوط تصویری

خواهد coronavirus همه گیر منجر به تغییرات دراز مدت در چگونه ما فروشگاه برای مواد غذایی ؟ برای درک بهتر چالش های پیش فروشگاه های مواد غذایی, وال استریت ژورنال را الکساندر هتز صحبت با صنعت خودی صاحب فروشگاه و خارج اجرایی است.

نوشتن به جنیفر Maloney در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im