پزشکی, کارگر و نظارت بر بیماران در یک بیمارستان در ووهان در روز پنج شنبه.

عکس: Chinatopix/آسوشیتد پرس

ووهان چین—سرفه بد زو Chunxia شنبه در یک پیاده رو در باران در روز دوشنبه در انتظار حمل و نقل به یک مرکز که در آن آپارتمان مجتمع مسکونی کمیته گفت که او می تواند برای درمان این کروناویروس جدید فراگیر از طریق این مرکزی شهرستان چینی.

سوار شدن هرگز آمد. هر چند دکتر تقریبا قطعی او مبتلا به این ویروس در گلو-تست سواب او گرفته بود برگشتم منفی که به معنای این تسهیلات نمی خواهد او را.

“آنها گفتند: ما نمی واجد شرایط گفت:” 36 ساله و مادر دو دختر. “آنها می خواستند نتایج مثبت است.”

در ووهان کانون از شیوع ویروسی است که بیمار بیش از 40 ، 000 نفر کشته و بیش از یک هزار و شک و تردید در حال تکثیر در میان ساکنان بیش دقت تست کیت که چینی مقامات بهداشتی مورد استفاده برای تشخیص موارد است.

کارشناسان پزشکی در سراسر جهان ابراز نگرانی است که این مقیاس از شیوع بیماری می تواند بسیار بزرگتر از چینی داده ها نشان می دهد در بخش های بزرگ به دلیل نگرانی در مورد نقص بالقوه در تست. کارشناسان مستقل می گویند بسیاری از دهها هزار نفر از ووهان ساکنان به احتمال زیاد آلوده به کروناویروس در حالی که این شهر دولت قرار می دهد, چوب خط حساب کردن در کمتر از 20,000.

تنها در 19 آلوده مردم در ووهان که مورد آزمایش قرار گرفت و تایید شد, با توجه به برآورد توسط امپریال کالج لندن به عنوان Jan. 31.

کادر پزشکی بررسی اشعه ایکس در Tongli بیمارستان در ووهان.

عکس: Chao Deng/وال استریت ژورنال

امکان تعداد زیادی از تشخیص داده نشده و در نتیجه درمان نشده coronavirus موارد الهام بخش تماس از پزشکان و اپیدیولوژی چینی بيمارستان به استفاده از اسکن قفسه سینه در تشخیص این ویروس جدید به جای تکیه بر تست های گرد که متخصصان پزشکی بر این باورند شیک هستند و بعید است که به انتخاب کنید تا عفونت در قسمت پایین ریه است.

ووهان بالای حزب کمونیست رسمی Ma Guoqiang بازیگران شک در سواب آزمون در یک نشست خبری در روز دوشنبه خواستار آن با نتایج منفی به دوباره سعی کنید تا مطمئن شوید.

“یکی از نیاز به صبر کنید یک روز بعد از به دست آوردن یکی دیگر از منفی به منظور رد کردن [ویروس],” او گفت:.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: در هفته گذشته که اسکن قفسه سینه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص موارد در ووهان را در اطراف استان هوبئی. مقامات هنوز هم تنها در نظر گرفتن یک بیمار یک مورد تایید شده اگر او و یا او آزمایش مثبت برای این ویروس که توسط و بزرگ نیاز به در نظر گرفتن یک نوکلئیک اسید تست. با تخت بیمارستان محدود است و مسئولین باید با توجه به اولویت به بیماران آزمایش مثبت برای coronavirus و پزشکان همچنان به منظور آزمایش چنین نیست.

از نوکلئیک اسید تست—با استفاده از بینی یا گلو و مخاط جمع آوری شده با سواب پنبه—است که به طور گسترده ای به کار گرفته شده در چین برای تشخیص coronavirus موارد به دلیل آن سریع است و می تواند انجام شود به طور منظم از کارکنان بیمارستان از جمله پرستاران. هنوز روش نامناسب می تواند منجر به آزمایش منفی باشد ،

“نمونه کارکنان به طور جدی ناکافی” گفت: یک دکتر در یک بیمارستان بزرگ در ووهان که کاهش یافته است به نام. “همه افراد حرفه ای هستند.”

Subpar تست یک نگرانی فوری برای کسانی که محققان بررسی نحوه مبارزه با ویروس و همچنین برای مردم عادی تلاش خود را به سنج خطر قرار گرفتن در معرض. در حال حاضر هر دو گروه وابسته به آمار رسمی ارائه شده توسط مقامات چینی.

پزشکان اسکن یک بیمار ریه ها در روز یکشنبه در Huoshenshan بیمارستان یک مرکز در ووهان که ساخته شده بود برای coronavirus بیماران.

عکس: گائو شیانگ/ایسنا/آسوشیتد پرس

چینی بیمارستان ها باید متمرکز بر درمان تایید بیماران اغلب غفلت کسانی که نمی تواند ثابت کند که آنها از این ویروس است. افرادی که به اشتباه گاهی اوقات بازگشت به خانه بیشتر بیمار و آلوده کردن دیگران در اطراف آنها. برخی از بازگشت به کلینیک های اضافی برای تست تشدید خطر بودن بیشتر در معرض ویروس.

نیز وجود دارد یک بار مالی برای کسانی که رنج می برند از این ویروس بدون تست مثبت آن است.

وانگ Hongyan که شوهر آزمایش منفی با وجود یک عفونت ریه گفت: خانواده او پرداخت می شود از 10 ، 000 یوان ($1,430) برای مراقبت های پزشکی و قادر به دریافت یارانه اعطا شده به تایید coronavirus بیماران.

“در حال حاضر وجود دارد بسیاری از جعلی منفی” گفت: خانم وانگ. “شما به بیمارستان آمده و 90 درصد از مردم در اطراف ما هستند مثل این.”

در ووهان مردم محلی شده است به خصوص مشکوک از این شهر آمار رسمی از آنجا که آنها را ببینید یک نامعقول سیستم بیمارستان با بسیاری از تب ساکنان انتخاب به تلاش برای بازیابی خود به خود. وال استریت ژورنال یافت و نیمی از بیماران در ووهان با روشن علائم یک عفونت ویروسی است که در یک نقطه در طول بیماری خود را تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus. برخی از آزمایش مثبت در پس آزمون است.

زمانی که 57 ساله Weng Wanjin به حالت اغما افتاد در خانه, همسرش, Hu Lihua داشت کسی به عجله او را به بیمارستان است. اسکن نشان داد که یک عفونت جدی ریه, اما تست تشخیص نیست ویروس.

“هنگامی که ما در نتیجه برای اولین بار دکتر گفت آن غیر ممکن بود” خانم هو گفت. پزشک توصیه می شود آنها یک تست دوم. دو روز بعد در فوریه. 7 نتایج تایید دکتر ظن.

آخرین ويروس

  • چین تحویل رانندگان شجاع شیوع بیماری به یک تاسیسات
  • شیوع وزن در کالاها
  • تغذیه مانیتورینگ ویروس برای اختلالات
  • یازدهم بازرسی از بیمارستان پس از آشکار نبود
  • چین کسب و کار در تلاش برای از سرگیری کار
  • ووهان Evacuees سرپا ایستادن را برای هفته در قرنطینه

برخی احساس می کنید برخی از آنها آلوده شدند اما بدست تایید. Wan Pei یک مخابرات کارگر قرنطینه او 54 ساله در یک هتل در درخواست از او مسکونی کمیته از مقامات محلی که در حال کمک به مدیریت بهداشت و قرنطينه. مادر نمی بستری شدن به بیمارستان به دلیل یک بینی نوکلئیک اسید تست نشان داد ویروس سطوح کوتاه از آستانه برای یک نتیجه مثبت است.

او بعد از دو آزمون از طریق گلو-سواب آمد منفی دوباره. است که با وجود Jan. 30 chest X-ray نشان دادن عفونت در ریه ها که در بیمارستان گزارش گفت: “مطابق علائم ذات الریه ویروسی.”

حتی زمانی که به درستی انجام شده گلو-سواب آزمون ممکن است ناکافی به خاطر آن طراحی شده است را انتخاب کنید تا عفونت راه هوایی فوقانی پزشکان می گویند. تشخیص عفونت های پایین تر نیاز به قرار دادن یک آندوسکوپ به ریه ها تخصصی تر و تهاجمی فرایند است که بیش از حد سخت برای ووهان بیمارستان برای انجام در مقیاس انبوه.

“بیشتر شما پایین رفتن بیشتر احتمال دارد آن است که” به طور دقیق پنگ Zhiyong یک دکتر از بیمارستان مرکزی از ووهان گفت: در هوبئی استان جلسه رسانه. “اما ما نمی توانیم آن را انجام دهد.”

آقای پنگ گفت: تنها 30 درصد از بیماران ممکن است تست مثبت در دستگاه تنفسی فوقانی.

در برخی از موارد بررسی توسط مجله بیمارانی که بیرون آمد منفی در نوکلئیک اسید تست تشخیص داده شد توسط پزشکان به عنوان عفونت های ویروسی در کاهش ریه است.

آن است هنوز شناخته نشده است که آیا این ویروس جدید تمایل به آلوده قسمت پایین ریه اغلب به عنوان اتفاق افتاده است با سندرم حاد تنفسی یا سارس. مهدی جان نیکولز یک آسیب شناس در دانشگاه هنگ کنگ تیم که به دنبال این سوال می گوید: شیوع فعلی خواهد بود مشکل تر برای مدیریت در صورتی که معلوم شود در این مورد.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

“این احتمال وجود دارد که این امر باعث آسیب های شدید از اگر آن را فقط از راه هوایی منجر به مرگ و میر بالا,” او گفت:.

پزشکان و دانشمندان گفت: کنترل کیفیت نیز یک مشکل است. مقامات چینی سریع-پیگیری مصوبات برای برخی از coronavirus کیت صدور گواهینامه انواع خاصی در یک ماده از روز.

نزدیک به 100 شرکت در چین می گویند که آنها را توسعه داده اند تست کیت برای این ویروس با توجه به رسانه های دولتی. یک تشخیص پزشکی, شرکت, گوانگدونگ-بر اساس Hybribio Ltd. گفت: حزب-کنترل چژو روزانه که آن را به حال اهدا 3,000 تایید نشده تست کیت به بهداشت محلی مقامات.

“با توجه به ضرورت این محصولات نبوده است ثبت نام” Hybribio اجرایی Li Liejun به این روزنامه گفت.

به عنوان یک نتیجه, برخی از آزمون ها کمتر قابل اعتماد تر از دیگران ،

“تفاوت وجود دارد در کیفیت رنگ [و] دیگر قطعات استفاده می شود که گفت:” W. ایان Lipkin متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا.

خانم زو مادر که منتظر در پیاده رو تا به حال دنبال کردن پزشکان پس از مبتلا به تب و سرفه بد است. هنگامی که یک chest X-ray on Feb. 2 نشان داد یک عفونت در ریه ها او به توصیه پزشک او آزمایش برای ویروس.

“دکتر گفت: من تا به حال ویروس” خانم زو گفت: “که انگار 99% شانس.” دو روز بعد او را به آزمایش نشان داد تا به عنوان منفی است. او Yu Xiang آزمایش مثبت حتی اگر علائم خود را در آن زمان بودند خفیف تر از او. او بستری شده در یک بیمارستان صحرایی مسکن coronavirus بیماران.

خانم زو فرستاده او را به ماندن با بستگان است و در حال حاضر در خانه منتظر نتیجه تست دوم.

مربوط تصویری

چینی رسانه های دولتی باید به اطلاع عموم چندین جدید بیمارستان گرفته اند که کمتر از دو هفته به ساخت. وال استریت ژورنال را Chao Deng بازدید یکی از امکانات به سرعت ساخته شده از ابتدا به ببینید که چقدر کامل و آماده است برای پذیرش بیماران. عکس: Chinatopix/آسوشیتد پرس

نوشتن به Chao Deng در Chao.Deng@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im