در لحظات کلیدی قدرت از یک رئیس جمهور کلمات

در زمان بحران یکی از موثر ترین چیزهایی که یک رئیس جمهور می تواند انجام دهد صحبت می کنند به ملت به طور مستقیم در تلاش برای نگه داشتن مردم آگاه و کاستن ترس.

اما نه همه ریاست جمهوری, آدرس ضربه خود را.

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از دفتر بیضی یکشنبه شب در مورد کوروناویروس او به نظر می رسد بیمار در سهولت misstating جنبه های متعدد از دولت خود را طرح و حتی آبپاش در شعارهای مبارزات انتخاباتی.

سخنرانی او “اطمینان بخش نیست می گوید:” پل, نور, یک استاد از خدمات عمومی در دانشگاه نیویورک. “آن را نمی خواهد به پایین در تاریخ به عنوان یکی از لحظات آرام که در آن رئیس جمهور استفاده کرده است او مهارت های زیادی در اطمینان بخشی به مردم برای استراحت و بگو: این است برای رفتن به OK.'”

شاید آقای تهمت بزرگترین چالش حال حاضر کمبود اعتماد داده خود را به خوبی تثبیت سابقه misstatements. همه روسای جمهور نادیده گرفتن و یا دروغ اما آقای تهمت کلامی عادات بی سابقه ای برای رئیس جمهور آمریکا – هر چند درک به شدت در جهات مختلف بسته به رای دهندگان حزب وابستگی.

پس از شروع coronavirus وضعیت آقای ترامپ سرزنش کرده “خبر جعلی” و “حزب دموکرات” برای تلاش برای ایجاد وحشت و او صدمه دیده است سیاسی.

واشنگتن

در زمان بحران یکی از موثر ترین چیزهایی که یک رئیس جمهور می تواند انجام دهد صحبت می کنند به ملت به طور مستقیم در تلاش برای نگه داشتن مردم آگاه و کاستن ترس.

اما نه همه ریاست جمهوری, آدرس ضربه خود را.

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از دفتر بیضی یکشنبه شب در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس او به نظر می رسد بیمار در سهولت misstating جنبه های متعدد از دولت خود را طرح و حتی آبپاش در شعارهای مبارزات انتخاباتی.

پنج شنبه صبح و سرمایه گذاران صحبت کرد. در عرض چند دقیقه از بازار, باز, S&P 500 با کاهش 7 ٪ با تحریک “مدار شکن” و توقف تجارت.

رئیس جمهور غریزه به پروژه سعی کنید آرام بود بدون شک صحیح – و بخشی از یک سنت آمریکایی از ریاست جمهوری تلاش برای رالی کشور در زمان بحران از فرانکلین روزولت پای بخاری چت برای بیل کلینتون در سخنرانی خود پس از بمب گذاری شهر اوکلاهما به جورج دبلیو بوش تصادف تعقیب درهم bullhorn لحظه در شهر نیویورک پس از 9/11.

اما به عنوان یک هنجار متلاشیکننده رهبر است که اغلب کوتاه در آجیل و پیچ و مهره از حکومت آقای ترامپ تا کنون تلاش برای پاسخگویی به این لحظه.

سخنرانی او “اطمینان بخش نیست می گوید:” پل, نور, یک استاد از خدمات عمومی در دانشگاه نیویورک. “آن را نمی خواهد به پایین در تاریخ به عنوان یکی از لحظات آرام که در آن رئیس جمهور استفاده کرده است او مهارت های زیادی در اطمینان بخشی به مردم برای استراحت و بگو: این است برای رفتن به OK.'”

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند سخنرانی موفق به سطح با آمریکایی ها در مورد چقدر خود را روز به روز زندگی می کند ممکن است در مورد تغییر و یا چقدر مهم اقدامات خود را در کمک به حل این چالش خاص اجتماعی-فاصله اقدامات ،

ترین نکته بودند که سه خطاهای واقعی: آقای ترامپ ادعا نادرست است که تعلیق سفر از اروپا را شامل “تجارت و حمل بار است.” او موفق به ذکر است که ممنوعیت پرواز از اروپا اعمال را به شهروندان مقیم قانونی و یا خانواده از شهروندان است. و او misstated به “چشم پوشی” بیمه copayments در اطراف coronavirus; این امر به تست اما نه درمان.

پس از سخنرانی در کاخ سفید به سرعت تصحیح اشتباهات, اما نه قبل از ایالات متحده آتی سهام و بازارهای خارج از کشور spiraled.

آقای تهمت عملکرد ایستاده بود در تضاد کامل است که آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان یک فیزیکدان توسط آموزشی که به او صحبت کرد خود را ملت در روز چهارشنبه و تحویل خبر بد در امضا به هیچ مزخرف سبک: دو سوم آلمانی ها ممکن است آلوده شوند, او گفت:.

رئیس جمهور فرانکلین روزولت ارائه یک آدرس در کاخ سفید در واشنگتن در 28 آوریل سال 1935. برای خود “پای بخاری چت” روزولت بود در واقع نشسته در مقابل از سه میکروفن در کاخ سفید اتاق با شومینه.

همه روسای جمهور حق آن را دریافت هنگامی که در تلاش برای اطمینان دادن به ملت است. و در حالی که sugarcoating خبر بد این است که هرگز یک ایده خوب است بیش از حد منفی می تواند مشکل ساز نیز هست. در سال 1979 جیمی کارتر رئیس جمهور تحویل داده بدبینی سخنرانی به عنوان ایالات متحده آمریکا دست و پنجه نرم با خطوط گاز, بیکاری و تورم است. آن است که در حال حاضر معروف به یاد به عنوان “ضعف سخنرانی” حتی اگر رئیس جمهور کارتر هرگز استفاده می شود که کلمه. سال بعد او خود را از دست گروههای پیشنهاد.

پس از شروع coronavirus وضعیت – و به تازگی به عنوان دوشنبه – آقای ترامپ سرزنش کرده “خبر جعلی” و “حزب دموکرات” برای تلاش برای ایجاد وحشت و او صدمه دیده است سیاسی.

وقتی پرسیده شد که صبح روز پنجشنبه در ان بی سی “امروز نشان می دهد:” در مورد آقای تهمت کلمه انتخاب معاون رئیس جمهور مایک پنس اذعان کرد که “شده است وجود دارد برخی از غیر مسئولانه شعارهای” بدون گفت که او با اشاره به.

“مردم آمریکا باید بدانند رئیس جمهور تهمت هیچ اولویت بالاتر نسبت به ایمنی و بهداشت و رفاه مردم این کشور” معاون رئیس جمهور پنس اضافه شده است.

شاید آقای تهمت بزرگترین چالش حال حاضر کمبود اعتماد داده خود را به خوبی تثبیت سابقه misstatements گمراه کننده اظهارات مبهم و زبان و حتی آشکار نهفته است. همه روسای جمهور نادیده گرفتن و یا دروغ اما آقای تهمت کلامی عادات بی سابقه ای برای رئیس جمهور آمریکا – هر چند درک به شدت در جهات مختلف بسته به رای دهندگان حزب وابستگی.

در دست زدن به او از coronavirus خود رای دهندگان تا کنون فقط به عنوان تقسیم شده است: هشتاد و هفت درصد از جمهوری خواهان تصویب 83 درصد از دموکرات ها رد و مستقل تقسیم 50-50 با توجه به کلمبیا کلمبیا نظرسنجی. به طور کلی 43 درصد از رای دهندگان ثبت شده را تایید کند و 49% رد.

اضافه کردن به مخلوط انتخابات نوامبر و آقای تهمت درایو برای دور دوم. در دفتر بیضی و آدرس و حتی به او هشدار داد آمریکا در مورد پتانسیل قبر خطرات پیش رو او انداخت در مبارزات انتخاباتی به سبک شکوفا می شود.

“به دلیل سیاست های اقتصادی که ما را به محل قرار در طول سه سال گذشته ما دارای بزرگترین اقتصاد در هر نقطه در جهان تا کنون” رئیس جمهور گفت:.

در واقع اقتصاد آمریکا همچنان سدی در برابر این چالش که coronavirus ارائه کارشناسان می گویند. اما شکی نیست که این ویروس ارائه جدی تهدید اقتصادی به عنوان منعکس شده در تانک بازار.

آقای تهمت تیم سیاسی است و نه قلم ضرب و شتم از یکشنبه آدرس. روز پنج شنبه صبح مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین – کار در کنسرت با کمیته ملی حزب جمهوری خواه – ارسال یک ایمیل به کوبیدن “لیبرال خبرنگاران” که آغاز می شود “رسانه های جریان اصلی تبدیل شده است به طور کامل UNHINGED.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر در یک موقعیت قوی برای پیروزی دموکرات نامزدی ریاست جمهوری تحویل داده شده آدرس خود به ملت در coronavirus وضعیت در روز پنج شنبه. آن همه به نظر می رسید با هدف ایجاد ظاهر یک “دولت سایه,” انتظار در بال به دست گرفتن قدرت در یک نظام پارلمانی. آقای بایدن اعلام کرد او با انتشار یک طرح جامع برای مبارزه با این ویروس تماس آن را “نقشه راه نه برای آنچه که من انجام خواهد داد به عنوان رئیس جمهور 10 سال از هم اکنون – اما برای رهبری که به اعتقاد من این است که بلافاصله مورد نیاز در این لحظه.”

او افزود: “رئیس جمهور تهمت خوش آمدید به اتخاذ همه از آن امروز است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im