در خانه و یا کار برای یک بار همه ما در همان نبرد

چه کنیم که وجود دارد یک مستند? خوب این بار از هند خبرنگاران و عکاسان و سایر کارکنان حوزه در سراسر بخش های پهلو در یک ماسک در کیسه خود را و رفتن در مورد کار خود را. همکاران ما بر روی میز باقی می ماند چسب به سیستم های خود را ساخت صفحات شبیه به یکی از شما در حال خواندن در حال حاضر. مردان ما در مطبوعات چاپ خاک خود را یکسره تا ساعت اندکی.

همکاران ما در گردش بخش از خواب بیدار زمانی که دیگران به رختخواب بروید و پیوستن به ما در خط مقدم از روزنامه فروشندگان و تحویل به اطمینان حاصل شود که هنگامی که شما برای باز کردن درب خود را در صبح به شما دیدن این مقاله به شما بسیار نزدیک به قلب خود را.

اعتبار: Shinod Akkaraparambil

با هم ما شما را به داستان از میدان جنگ که در آن دشمن است ارتش نامرئی عوامل بیماری زا است که ما تماس بگیرید رمان coronavirus. به طوری که شما می توانید اقامت در داخل خانه امن و می دانم که چه چیزی واقعی و چه چیزی جعلی است; که در آن امید وجود دارد و که در آن وجود دارد ناامیدی; چگونه ما می توانیم برنده این نبرد و چرا ما نیاز به پیروزی در این نبرد. ما متوقف نمی کند. چرا که ما باید برای متوقف کردن ویروس.

و این است که چیزی برای به رخ کشیدن. آنچه ما به عنوان یک روزنامه محدودتر در اهمیت زمانی که ما در پشت درهای بیمارستان ها و آزمایشگاه که در آن پزشکان و پرستاران و تکنسین ها و کارگران بهداشت – برخی از آنها بدون حفاظت مناسب – کار خستگی ناپذیر مراقبت از بیماران جمع آوری نمونه برای تست ویروس بیرون رفتن برای متقاعد کردن مخاطبین خود را, گرفتن, فریاد زدن در برخی از مورد ضرب و شتم شدید و در عین حال هرگز اجازه رفتن روح از خدمات ندای وظیفه.

نه هیچ کمتر هستند و تلاش را در ما کشاورزان که در ادامه به تا ما ماهیگیران که مجموعه بادبان با وجود عدم قطعیت بیش از فروش خود را تولید کند. کامیونداران که حمل و نقل آنها از سواحل و مناطق داخلی کشور به ما لانه متوقف و مورد سوال اما پلیس که انجام آن هستند اما انجام کار خود را. این بار که تست شخصیت ما تا آنجا که ما مهارت های خود را. و بسیاری از ما به نظر می رسد عبور از این آزمون روز پس از مستند های روز.

پس از پزشکان و سلامت کارگران این پلیس که در سخت ترین زمان در برخورد با مردم است. در روز اول از مستند وجود دارد گزارش پلیس زیاده اما از اواخر مردان و زنان ما در خاکی به نظر می رسد به تحمل مشکلات بیشتر از ایجاد آنها. آنها در درجه اول واگذار و با این کار برای جلوگیری از ترافیک های غیر ضروری و اجتناب از ازدحام در جاده ها اما در بسیاری از مکان ها مردم همچنان به افراط در وحشت خرید اغلب نقض اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

در اینجا پلیس باید به آج خط نازک بین انضباط و منظم بودن.

کسانی که از شما در خانه نشسته – که تشکیل یک اکثریت در حال ساخت یک سهم بزرگ. نه برای هیچ چیز است که این مستند. در واقع, وجود دارد, نظریه ها در حمایت از حداقل محدودیت برای تسهیل گله ایمنی و طرفداران این نظریه استدلال می کنند که اجتماعی فاصله است به عنوان تست نشده خود را به عنوان تئوری رایگان mingling. که همه این نظریه ها نشان می دهد این است که ما را درک نکرده رمان coronavirus به خوبی به اندازه کافی برای توافق بر هر چیزی است.

تا ما که بیایید با ما به ما چه می گویند. اگر شما در خانه قرنطینه, شما باید بدانید که شما نیاز به حمایت و اگر نه همدلی و پس از آن را به همسایه خود را که در سلول فقط به خاطر او تا به حال به خارج از کشور سفر ماه گذشته.

اعضای Tablighi Jamaat شامل بزرگترین خوشه Covid-19 موارد در تامیل نادو و برخی از کشورهای دیگر. هر مذهبی جماعت می تواند متاثر شده اند. این زمان برای جداسازی توسط جامعه یا کیش. پس از همه, آن را یک نبرد بین انسانهای هوشمند و چیزی است که دانشمندان در تماس با یک زیر میکروسکوپی عامل عفونی. و ما هیچ چاره ای جز به نفع خود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im