در قلب اروپا بزرگترین شیوع برخی برای زندگی عادی

ترافیک پا در میلان است که در زیر سطح معمول اما برخی از مردم شروع به بازگشت به زندگی عادی.

عکس: مراد بالتی touati/شاتر

میلان—مردم در این شهر شلوغ در واکنش به اخبار از ایتالیا شیوع کروناویروس با جوراب زنانه ساقه بلند تا روی ضد عفونی کننده دست و صورت و ماسک و ماکارونی. مقامات تعطیل و مدارس و کلیساها سینما و استادیوم فوتبال و قرار منع رفت و آمد در شب زنده داری.

یک هفته بعد بسیاری از ایتالیایی ها نمی توانید صبر کنید برای رفتن به dolce vita.

“بقیه جهان فکر می کند ما طاعون در اینجا در ایتالیا و این که ایجاد وحشت غیر ضروری گفت:” لوسیا Centofanti, 22 سال از او به عنوان sipped یک کوکتل با دوست پسر خود در یک کانال سمت نوار در میلان مرسوم Navigli محله.

“این البته حق آنها سعی می کنند برای جلوگیری از ویروس اما آن را خیلی دیر شده” او شانه ای بالا انداخت. “وجود دارد احتمالا دو نفر که در جدول بیش از وجود دارد که آلوده هستند اما آنچه می تواند ما را در مورد آن انجام?”

خانم Centofanti و دوست پسر او هر دو از دانشجویان دانشگاه در نزدیکی شهر پاویا آمد به میلان برای روز توسط قطار و در زمان این شهر مترو چندین بار به آنها منتقل شده در اطراف شهرستان.

آخرین Coronavirus

 • دو مورد مرگ گزارش شده در واشنگتن و نیویورک را تایید کرد اولین مورد
 • بیش از 89,000 موارد تایید شده در سطح جهان با بیش از 3000 مرگ و میر
 • برخی از 60 کشور گزارش داده اند Covid-19 عفونت
 • رهبر کلیسای در کره جنوبی به عذر خواهی برای نقش در گسترش ویروس
 • ایران وارد شده 12 بیشتر مرگ و میر بالا بردن آن به طور کلی مرگ و میر به 66 بزرگترین پس از چین

برخی از 2,000 مردم باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در ایتالیا تا کنون از آنها 52 نفر در جهان بزرگترین شیوع پس از آن در چین و کره جنوبی. ایتالیایی مقامات قرنطینه 10 شهر 40 مایلی جنوب شرقی میلان و ممنوع اجتماعات بزرگ در سراسر شمال ایتالیا در یکی از تهاجمی تر دولت پاسخ در اروپا است. اپیدیولوژی می گویند تنها راه برای کاهش میزان عفونت است به منظور محدود کردن تعاملات اجتماعی به عنوان آنجا که ممکن است.

اما حتی به عنوان بهداشت و درمان اضطراری بالا گرفتن مردم عادی اولیه زنگ شروع به فروکش و فشار افکار عمومی است که منجر به مقامات شروع به شل شدن برخی از محدودیت.

در شمال ایتالیا مناطق بیشتر تحت تاثیر شیوع مردم شروع به فشار به عقب در برابر محدودیت در زندگی روزمره با هدف شامل گسترش این بیماری است. 6 p. m. منع رفت و آمد در کافه ها و بارها به طول انجامید فقط چند روز در هفته گذشته تا شهردار رو مقامات منطقه ای برای استراحت قوانین به طوری میلان می تواند یک بار دیگر لذت بردن از خود predinner aperitivo.

میله های اطراف میلان شروع به بازگشت به زندگی دوباره بیش از آخر هفته. این شهر اجازه دهید میله ماندن تا دیر وقت باز ارائه شده در آنها تنها به ارائه خدمات جدول اندازه گیری برای متوقف کردن مردم از ازدحام در گروه های بزرگ.

اما مردم ایستاده بود پر بسته بندی شده در اطراف برخی از میله ها’ مواد غذایی شمارنده در روز شنبه. در ضمن خریداران jostled برای موقعیت در یکی از میلان اصلی, هوای آزاد, بازار ماهی به عنوان آنها در تلاش برای خرید دریا و باس و تا هم اره ماهی گرفتیم.

مقامات بازگشایی شد میلان را برجسته کلیسای جامع تحت فشار کلیسای کاتولیک که گفت: کلیسای جامع نمی درهای خود را حتی در طول جنگ جهانی دوم بمب گذاری. برای جلوگیری از ازدحام تنها تعداد محدودی از افراد مجاز برای ورود و بلیط ها تنها در دسترس آنلاین. برخی از این شهر موزه ها نیز بازگشایی شد روز دوشنبه با محدودیت در جمعیت پس از یک هفته از بسته شدن.

مسافران و گردشگران در روز دوشنبه گرفت, اتوبوس, قایق در ونیز در شمال ایتالیا منطقه است که با تجربه ترین coronavirus موارد است.

عکس: فرانسیسکو سکو/آسوشیتد پرس

ترافیک پا در میلان می ماند و زیر نرمال و مغازه داران می گویند فروش گرفته اند شیب دار رسید. اما بسیاری از ایتالیایی ها شروع به بازگشت به زندگی عادی خندیدن در اقدامات حاوی ویروس است.

بیشتر مردم در خیابان های میلان روز یکشنبه در روزهای اخیر. ماسک صورت تقریبا به طور کامل وجود ندارد—به جز در این شهر چینی.

“من هر شب این هفته گفت:” لوکا روسیه از یک دانش آموز که با این نسخهها کار در خرده فروشی به عنوان او لذت می برد یک نوشیدنی و دود با دو نفر از دوستان. “من نمی دانم اگر آنها اغراق خطر, اما من نمی ترسم.”

دانشمندان مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای ووهان coronavirus امیدوارند یک روش برش لبه به نام “پاسخ سریع سیستم عامل” را به سرعت عملکرد دستیابی به موفقیت. وال استریت ژورنال است Jason بلینی توضیح می دهد که اینها چه هستند و چگونه کار می کنند. عکس: Tolga Akmen / AFP

آرام نگرش به این ویروس تا حدودی این محصول از دولت جدید پیام است که وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت. دولت ایتالیا در ابتدا در زمان اقدامات تهاجمی تست به طور گسترده و به طور مداوم به روز رسانی بر روی تعدادی از بیماران آلوده. آن را پس از محاکمه به تاکید است که بهداشت و درمان اضطراری تحت کنترل است با مقامات بازی کردن خطرات ناشی از ویروس و اشاره کرد که تنها افراد مسن را در برابر این بیماری تا کنون.

اما آن را نیز نشان می دهد که نگرش های مختلف رایج در ایتالیا و بسیاری از کشورهای آسیایی در مواجهه با این بیماری همه گیر.

در چین یک کشور است که تجربه کرده است و ویروسی شیوع قبل از پوشیدن یک ماسک صورت در نظر گرفته شده است یک تعهد اجتماعی. اما در ایتالیا این است که اغلب به عنوان اخراج غیر ضروری احتیاط که سوخت زنگ. همانطور که در بسیاری از اروپا و ماسک نادر در خارج از بیمارستان.

ادامه مطلب

 • ایران بسیج 300,000 مردم و فرستادن هواپیماهای بدون سرنشین و توپ آب برای توقف گسترش Coronavirus
 • رهبر مرموز در کلیسا در مرکز کره جنوبی ویروس اپیدمی معذرت خواهی
 • ترس و اضطراب و احساس گناه: روانی تلفات و چین Coronavirus جنگ
 • Coronavirus موارد کوه به عنوان دوم شخص می میرد در ایالات متحده
 • مدرسه سفر به ایتالیا است که در پشت رود آیلند موارد
 • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus
 • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس

در ایتالیا چینی جامعه وجود دارد حیرت در چه به نظر بسیاری از نازدار پاسخ بسیاری از ایتالیایی ها.

“ایتالیایی ها نیست به طور کامل درک چگونه جدی این بیماری کشنده است” گفت: Junxian کوانگ یک زن 24 ساله چینی که به میلان نقل مکان کرد چند ماه پیش. “ایتالیایی ها باید بیشتر پادمان. آنچه در چین به ما می آموزد که همه ما باید به انجام بخشی از ما اگر ما نمی خواهیم وضعیت به وخامت بیشتر است.”

در میلان چینی های چینی متعلق به فروشگاه ها و رستوران ها بسته شد بیش از آخر هفته با نشانه ها می گفتند که تعطیل تا اطلاع ثانوی به علت این بیماری همه گیر. چند ایتالیایی مغازه ها در محله کشیدن اصلی باز شد.

تفاوت در این است که تا حدودی فرهنگی گفت: Francesco وو, چینی رستوران ایتالیایی صاحب که در میلان زندگی.

“میلان نگرش است:” اجازه دهید به بازگشت به زندگی عادی ما زندگی می کند به این دلیل که اقتصاد خطرات سقوط و من بی حوصله در خانه است.’ شانگهای نگرش است: “اجازه بدهید تمرکز بر زنده ماندن و ما نگرانی در مورد پول و, مهمانی, بعد,” آقای وو گفت. “آنها دو به طور کامل به روش های مختلف. ما می دانیم که در چند ماه بود که درست است.”

نوشتن به اریک Sylvers در [email protected] و Margherita Stancati در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im