‘در یک لنگر نه تنها هر کس ساخته شده خوش آمدید به خوردن اما هر کس ساخته شده است خوش آمدید به کار

به عنوان جهان مبارزات از طریق Covid-19 بحران مردم پخت و پز شده است – نه فقط برای خود بلکه برای بسیاری از زندگی آنها شده است طرح میتوانست توسط ویروس. شده است وجود دارد متلاطم بیش از آنچه این روزنامه نگار آمریکایی استفن هندرسن تماس gastrophilanthropy. آن برخورد با لنگر در Gurdwara Bangla Sahib در دهلی است که او را علاقه مند به مفهوم و او تا به حال نوشته شده از یک کتاب ‘از 24 ساعت سوپ آشپزخانه’ بررسی مفهوم است. او را به صحبت Vikram دکتر در مورد اینکه چرا آشپزی برای امور خیریه:

کتاب خود را نوشته شده بود قبل از Covid جهان است. چگونه شما دیده می شود gastrophilanthropy عامل در حال حاضر ؟ آیا شما شخصا درگیر شده است?

بله. من در حال حاضر ساخت ناهار هر روز سه شنبه در یک نوانخانه در هودسون نیویورک یک شهر کوچک در حدود دو ساعت در شمال منهتن. فقط در دو ماه من شده است پخت و پز وجود دارد تعدادی از مهمانان دو برابر شده است. اما جمعی از جنبه های مشترک غذا و امکان تماس انسان در حالی که نشسته در یک جدول دیگر امکان پذیر است. همانطور که احتمالا اتفاق می افتد در همه آشپزخانه سوپ در وعده های غذایی ما در خدمت هستند و به صورت جداگانه بخش قرار داده شده در صعود ظروف و قرار داده شده در یک جدول برای انتخاب کنید تا. اجتماعی فاصله در آشپزخانه سوپ است که به خصوص در سخت بی خانمان که در حال حاضر رنج می برند به شدت از تنهایی.

این کتاب توضیح می دهد که چگونه تجربه خود را از آماده سازی و خدمت لنگر شد کلید برای درک خود را از gastrophilanthropy. بعد از این همه تجربه که به دنبال هر چیزی در مورد لنگر باقی می ماند که خاص و متفاوت در ذهن خود را ؟

بله. فقدان sanctimony و قابل ملاحظه ای رایگان راه است که مردم می تواند به کمک یک یا دو ساعت کار در یک لنگر. در ایالات متحده وجود دارد اغلب در بخش بهداشت و درمان از قوانین است که جلوگیری از چنین آسان داوطلبانه. از همه مهمتر, هر چند به اعتقاد من بسیاری از آمریکایی ها خجالتی و دور از کمک به بی خانمان ها از یک اشتباه معنا که gastrophilanthropy صرفا دامنه عمیقا مذهبی مردم و یا اجتماعی کارگران است. در یک لنگر نه تنها هر کس ساخته شده خوش آمدید به خوردن اما هر کس ساخته شده است خوش آمدید به کار!

در یک فصل شما را توصیف چگونه به خوبی هندی, مواد غذایی مناسب خود را به چنین جرم تغذیه. شما باید یک حس در حال حاضر از چه نوع غذاهای بهترین کار برای gastrophilanthropy?

در پخت و پز برای جمعیت زیادی شما می خواهید چیزی است که می تواند در پیشبرد گرم نگه داشته شود برای مدت زمان طولانی بدون ایجاد خشکی و اگر وجود دارد باقی مانده ذخیره می شود و دوباره گرم در روز بعد. یک کاری انجام تمام این, به عنوان انجام بسیاری از انواع سوپ یا سس خدمت با برنج.

نیز وجود دارد که نیاز به تغییر عادات غذایی و دریافت مردم از خوردن و یادگیری در مورد پایدار و سالم مواد غذایی. است وجود دارد یک دامنه برای انجام این کار در نوع موقعیت شما توصیف?

در حالی که این قابل تحسین است هدف برای تغییر عادات غذا خوردن این است که در سخت ترین آشپزخانه سوپ به خصوص کسانی که در ایالات متحده, که در آن میوه های تازه و سبزیجات اغلب به آسانی در دسترس نیست. وجود دارد یک حس است که یک خیریه غذا نیاز به بسته در حداکثر مقدار کالری به عنوان این ممکن است تنها غذا مهمان می خورد در تمام طول روز. بنابراین بیش از اتکا به گوشت و نشاسته مانند برنج و ماکارونی و سیب زمینی.

آیا gastrophilanthropy همیشه در خطر تبدیل شدن به یک نوع از گروه کمک را پوشش می دهد اما نشانی واقعا ریشه های عمیق از گرسنگی ؟

این وحشتناک معمای آن نیست ؟ در پایان هر وعده غذایی خدمت در آشپزخانه سوپ کسانی که تهیه آن در ابتدا احساس افتخار و شاد آنها را تغذیه 50, 100 یا 500 نفر به این کار طول می کشد تلاش و برنامه ریزی و برخی موفق باشید. بلافاصله هر چند نیز وجود دارد یک حس غم و اندوه و حتی شرم به عنوان شما می خواهید این سوپ آشپزخانه می تواند بیرون رفتن از “کسب و کار” و هیچ کس نیاز به نشان می دهد تا گرسنه زیرا یک دولت-شهر یا کشور قادر به اندازه کافی برای شهروندان است. سیاسی تغییر کند است اما, و مردم گرسنه هستند هر روز.

شما نوشتن در مورد الهام بخش ارائه شده توسط الکسیس Soyer معروف ویکتوریا آشپز که پیشگام gastrophilanthropy. آنچه در آن بود در مورد Soyer به خود جلب کرد که شما به او ؟

در طول تاریخ شده اند وجود دارد بسیاری از تحسین gastrophilanthropists. چه کشید من به الکسیس Soyer اگر چه بود و چگونه nimbly او شروع به پریدن کرد در میان انجمن گاهی اوقات پخت و پز برای انگلیس ثروتمندترین و قدرتمند ترین و گاهی اوقات برای فقیرترین و نیازمندترین افراد. نبود او یک مرد مقدس و یا غیر منتظره ای کامل در اخلاق او است. نه من. من به همان اندازه مطالب را به میزبان یک مهمانی یا باید ده بار و برای یک شام شمع روشن در خانه من clanging و کوبیدن دور در یک نوانخانه به خوراک لوبیای پر ادویه برای 200. Soyer را “مثال” منجر به این باور است که من می توانید سعی کنید به دو منظوره جهان بیش از حد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de