واشنگتن

آمریکایی فضانورد کریستینا کخ که منجر اولین زن راهپیمایی فضایی در سال 2019 فرود در قزاقستان در روز پنج شنبه پس از یک رکورد اقامت در ایستگاه فضایی بین المللی پایان دادن به یک 328 روز ماموریت می رود عملکرد جدید بینش عمیق-سفر به فضا.

کخ یک کارولینای شمالی متولد مهندس که پیوست ناسا فضانورد سپاه در سال 2013 رکورد طولانی ترین اقامت در فضا توسط یک زن. ماموریت خود را ارائه می کنند محققان اطلاعات ارزشمند در مورد چگونه وزنی و فضا تابش بر بدن زن در spaceflights.

“زنان و هوای جدید خو گرفتن به خوبی به فضا, بنابراین من فکر می کنم این یک نقطه عطف خواهد بود که پیشی گیرد و توسط زنان در آینده و آن چیزی است که ما آرزوی” گفت: لری Garver ناسا را معاون سابق مدیر.

این سایوز MS-13 کپسول لمس کردن در برفی قزاقستان استپ در 4:12 am ET (0912 GMT) حمل Koch, 41, اروپایی, فضانورد Luca Parmitano ایتالیا و روسیه فضانورد الکساندر Skvortsov.

آنها پرواز خواهد شد توسط جستجو و بازیابی تیم به Karaganda منطقه به شروع سفر خود را به خانه.

“من فقط تا ضعف و خوشحال در حال حاضر” کخ گفت: نشستن در یک صندلی پیچیده شده در پتو به عنوان او منتظر انجام شده در داخل یک چادر پزشکی برای بازگرداندن تعادل خود در گرانش است.

کخ نیز به دست آورد جنسیتی نقطه عطف در یک راهپیمایی فضایی با همکار ناسا فضانورد جسیکا Meir اکتبر گذشته مشخص شده است که اولین بار دو زن پا به خارج از ایستگاه فضایی در همان زمان. آنها تکمیل دو زن spacewalks در ماه ژانویه است.

ناسا اولین تلاش در تمام ماده راهپیمایی فضایی در ماه مارس 2019 نامیده می شد با توجه به فقدان یک لباس فضایی در اندازه مناسب که مشتعل gender-equity بحث است.

کخ را 328 روز در فضا تحت الشعاع پگی Whitson رکورد برای یک زن آمریکایی در یک spaceflight در 289 روز.

اسکات کلی دارای کلی آمریکا رکورد در 340 روز و روسیه والری Polyakov دارای رکورد جهانی از 437 روز در کشتی از بین رفته میر ایستگاه فضایی است.

فضانوردان در ایستگاه فضایی که 20th anniversary در پایین مدار زمین می آید بعد از این سال ساخته شده اند 227 نگهداری spacewalks نزدیک به دو دوجین که شامل زنان فضانوردان با توجه به ناسا.

مطالعه تاثیر طولانی spaceflights می تواند اثبات مفید برای ناسا هدف از ساختمان دائمی ایستگاه فضایی روی ماه در دهه آینده.

(ویرایش توسط ساندرا ملر Giles Elgood و برنادت Baum)

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو