استون مارتین جایگزین مدیر عامل با دایملر اجرایی در پیشنهاد برای بقا

توبیاس مئرس قرار است به عنوان مدیر عامل شرکت آستون مارتین در ماه اوت است.

عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

استون مارتین Lagonda Global Holdings PLC های ورزشی-ماشین های شرکت های معروف ساخته شده توسط جیمز باند و بدنبال آن رئیس اجرایی در یک پیشنهاد تازه برای احیای یک طبقه تجاری است که در زندگی حمایت.

جایگزینی اجرایی اندی پالمر با توبیاس مئرس, رئیس دایملر AG ‘s AMG عملکرد نام تجاری به دنبال یک رشته از نا امیدی در استون مارتین. آقای پالمر در تلاش برای احیای این برند تا به حال شک و تردید عمل و این شرکت قیمت سهم سقوط کرده است پس بدون زرق و برق ارائه عمومی اولیه در اکتبر 2018.

پس از روز شنبه در اطلاعیه ای سهام این شرکت رسید 43%. تصمیم گرفت اولین گزارش با بار مالی بیش از آخر هفته.

“هیئت مدیره تعیین کرده است که در حال حاضر زمان برای رهبری جدید برای ارائه برنامه های ما” گفت: لارنس قدم زدن کانادا میلیاردر شد که رئیس در ماه مارس پس از ارائه £536 میلیون دلار ($653 میلیون) تزریق پول نقد به نجات این شرکت است.

مرتبط

  • بیشتر پیچیدگی کمتری مشتریان: صنعت خودرو در تلاش برای بازگشایی (مارس 17)
  • چین فروش خودرو ضربه محکم و ناگهانی سقوط طولانی رگه اما رشد ممکن است در کوتاه مدت (11 مه)
  • ایالات متحده فروش خودرو سقوط در مارس اما نشانه هایی از امید دیده می شود (ممکن است 1)

استون مارتین یکی از آخرین بازمانده, انگلیسی, اتومبیل, مارک های و بوده است teetering در لبه سقوط برای سال. این باعث شد این شرکت به صاحبان را در آقای پالمر سابق نیسان اجرایی برای احیای این برند در سال 2014.

پس از موفقیت اولیه خود را از تلاش های شکست خورده برای به دست آوردن کشش. در طول به اشتراک گذاری ارائه در سال 2018 آقای پالمر تبلیغ این شرکت به عنوان آینده فراری, ایتالیایی ورزشی-ماشین ساز که سهام قدردانی پیوسته پس از آن 2015 IPO.

استون مارتین سهام موفق به آتش بلافاصله سقوط در زیر £19 قیمت باز در یک ناامید کننده بازار سهام اولین.

آقای قدم زدن گفت: آقای مئرس تا به حال با موفقیت گسترش AMG را محصول ترکیب و بهبود سودآوری است.

آقای پالمر در خروج بلافاصله موثر است. آقای مئرس طول خواهد کشید تا خود را ارسال در تاریخ Aug. 1.

استون مارتین آینده قطع خواهد شد تا حدودی در موفقیت آن DBX ورزش-ابزار خودرو با توجه به اولین بازی در این تابستان. مدل های جدید در حال حاضر به چالش کشیده شده توسط تعداد زیادی از رقیب لوکس Suv ها در بازار نیز راه اندازی در میان بدترین صنعت خودرو رکود در دهه به عنوان coronavirus همه گیر تضعیف تقاضا است.

“من واقعا هیجان زده برای پیوستن به Aston Martin Lagonda در این مرحله از توسعه آن” آقای مئرس گفت. “من معتقدم که وجود دارد فرصت قابل توجهی برای مهار نقاط قوت کسب و کار به ارائه موفقیت آمیز برنامه ریزی شده محصول گسترش است.”

نوشتن به ویلیام بوستون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>