ارزیابی چینی بیش از همه استراتژیک مفاهیم

در مقاله پیشین NSA سری M K Narayanan به درستی اشاره کرد که نیاز به درک درست از چینی ها انگیزه نه تنها در عکاسی چانه منطقه بلکه در منطقه بزرگتر از تبت به PoK و پاکستان است. با توجه به چینی توسعه طرح با توجه به ایجاد هژمونی خود در جهان برای این نیاز را نمی توان دست کم گرفت. که چین باقی خواهد ماند یک رقیب استراتژیک هند نمی توان شک. این پیام که چین در حال ارسال به هند و تمام آن دیگر همسایه است که آنها باید قبول چینی ادعا می کند در این مناطق است که درک آن را متعلق به آن را در گذشته از دست داد اما آنها را به نیروهای استعمار و امپریالیسم. این است که در ادراک ضروری و مهم ترین بخش برای تبدیل شدن به قدرت جهانی. پس از آن نظر که وجود دارد تنها دو قدرت فوق العاده – چین و آمریکا و همچنین ارسال پیام به همسایگان خود که آنها شدید باید روابط خود را با ما.

این را نمی توان با هند و یا دیگر همسایگان در جنوب دریای چین یا ژاپن است که باید به حفاظت از منافع ملی است. کوچکتر همسایه قرار دارد به زور و ارعاب. چین دریغ نکنید برای تحمیل هزینه های اقتصادی برای جلوگیری از دیگران برای پیگیری چینی خط. تعرفه نرخ ها به تغییر آنها را تحت فشار. اخیرا استرالیا جریمه شد برای حمایت از این حرکت برای تحقیقات به نقش پکن در پنهان کردن اطلاعات در COVID-19. هند نیز در حمایت از این حرکت و این می تواند یک عامل اضافی برای اقدام در حال حاضر.

چینی مفاهیم نمی شد درک از سال 1949. چین مفاهیم روشن هستند. هند باید باقی می ماند به دور از منطقه مثل قبل. هر گونه افزایش هندی حضور در Ladakh را در نقاط استراتژیک می تواند پتانسیل به هند را مختل عملیات خود را از طریق CPEC یا بزرگراه قراقروم و یا در بدترین حالت در بزرگراه ملی 219. در حالی که هند هرگز داده شده هیچ نشانه ای از چنین حرکت پکن را درک است که بر اساس آنچه در آن می کند به دیگران. پکن نیز بسیار حساس به آن درک نقاط ضعف است که می تواند مورد سوء استفاده توسط رقبای خود. از آنجا که این عامل پکن اغلب حرکت های هجومی و بدون هر گونه اقدام تحریک آمیز.

چین اقداماتی برای حفاظت از این منطقه طولانی در پیش است. به زودی پس از CCP در زمان بیش از کنترل این کشور در سال 1949 آن را اشغال تبت و سین کیانگ. پس از این آن را مخفیانه ساخته شده و جاده را از طریق عکاسی چانه. سپس در سال 1963 از آن به دست آورد و بیشتر در منطقه از طریق غیر قانونی پیمان با پاکستان است. در حال حاضر آن را خواسته به سرنگونی هند از تمام نقاط استراتژیک در منطقه است. این پیام را با صدای بلند و روشن از چین یا هند می پذیرد چینی پیشرفته ادعا و یا آماده به یک کنترل نشده وضعیت که در آن خشونت اجتناب ناپذیر است. چین تا به حال به عمد نگهداری ابهام در مرزهای. آن پیشبرد ادعاهای خود در گام های کوچک اما گسترش استراتژیک. این جنبه کمک کرده است و پکن به فرض یک موقعیت مناسب به آن است.

هند به نوعی تا به حال نگه داشته و آرام برای چند دهه در عکاسی چانه و این تشویق چین برای حرکت به بالا. سیاست مماشات نسبت Cina تنها whetted اشتها خود را برای سرزمینی تعریف. این گروه از Minsters در سال 2001 پیشنهاد کرده بود ساخت و ساز جاده ها در مناطق مرزی برای اتصال بهتر و ادعا ادعای ما است. اما تا 2014 هیچ تلاش ساخته شده برای بهبود شبکه جاده در هر توجهی به شیوه ای. پس در حال حاضر هند ساخته شده است جاده به DBO و operationalised/ احداث فرودگاه در منطقه چین اذیت شده است. چین باید شگفت زده شده اند که چگونه هند در حال حاضر خواستار عکاسی چانه به عنوان روشن بود در خانه وزیر بیانیه در مجلس. چین خواهد بود و پیر سیاست.

هند نیاز به درک بهتر از چینی ذهن به طوری که ما می توانید اقدام فعالانه و قبضه کردن هر خائنانه عمل پکن است. وجود دارد بسیار کمی کارشناسان چین در هند. تعداد بسیار کمی حتی می دانم ماندارین. نیاز است که بیشتر کارشناسان بر عملکرد CCP ، ذهن مجموعه و روابط خود را با CCP اجتماعی و پویایی اقتصادی رانندگان و مهمتر از آن cyber قابلیت های عملیاتی.

نیز وجود دارد که نیاز به نگه داشتن دو فاکتور در حساب دیفرانسیل و انتگرال در حالی که در پاسخ به چینی برنامه بازی. برای اولین بار چین همیشه فکر می کند که در دراز مدت و هرگز آن را انحراف از هدف این مجموعه برای رسیدن به. دوم ایستاده تا به چین را به خود جذب تمایل به مذاکره در حالی که احترام دعوت اجبار.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>