آرمان تقاطع: Sushant Singh Rajput خودکشی همچنان به صحبت می کنند به گسترده تر خفگی از فرصت های

بیش از یک ماه پس از تکان دهنده خودکشی Sushant Singh Rajput آن باقی مانده است و این موضوع فشار دادن مکالمات و نه فقط در این فیلم برادری بلکه در میان عموم مردم. وجود دارد در واقع زمانی که یک فرد داستان مخفف کشور. مانند یک دهه پیش افزایش ماهندرا سینگ Dhoni صحبت جدید خوش بین روح در میان جوانان شهر کوچک هند, که آنها می تواند رویای بزرگ و موفقیت بزرگ بر اساس استعداد خام و کار سخت است. او نماد بز جاه طلبی. Sushant تراژدی ممکن است با لمس کردن یک خام عصبی در میان بسیاری از افراد جوان امروز برای مخالف دلیل – نگرانی در مورد اختناق از فرصت ها است.

وجود دارد یک جریان تحقیقات پلیس در مورد خودکشی نیز اتهامات از قوم و خویش کمک به این دومی با زور و اجبار تصریح کرد توسط Kangana Ranaut این آخر هفته. ولی در کل واقعیت این است که فیلم هندی صنعت باز شده و حرفه ای در طول زمان است. در سال های اخیر سیستم عامل آنلاین نیز ایجاد دهانه بزرگ برای متنوع استعداد. در حالی که از لحاظ ساختاری سلسله مراتب ناعادلانه باقی می ماند پرشور خودی/ خارجی contestation در حال وقوع در اینجا این است که استخراج مقدار زیادی از انرژی خود را از بزرگتر زمانه. بسیار زیاد بیرون رینگ مخاطبان شناسایی با Sushant را تروما دلیل آن هم این است که به دنبال کاهش افق دید.

اقتصاد عملکرد ضعیفی بود حتی قبل از Covid سونامی رسید و در حال حاضر همه چیز بسیار سخت تر. کار غنی بخش مانند مهمان نوازی و سفر در تنگه وخیم است. صنعت فیلم را دیده است آن مدل مالی روبترقی توسط انجماد تئاتر منتشر شده است. هند نه تنها باید کنترل ویروس آن را نیز باید بازگشت به مسیر رشد قوی را تجربه کرده بود در روزهای اوج اصلاحات اقتصادی. تنها پس از آن می توانید آن aspirational جوانان باقی می ماند. تنها یک افزایش جزر و مد می تواند تمام قایق.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>