اقتصادهای آسیایی بریس برای تجدید حیات کروناویروس در آمریکا موارد بالا 700,000

یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی با استفاده از یک سواب برای جمع آوری نمونه برای یک Covid-19 آزمون در فلوریدا.

عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

آسیایی, اقتصاد girding نشانه هایی از حیات coronavirus و دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی خرابه در پی آن حتی به عنوان اصلی تئاتر از عفونت های باقی مانده در ایالات متحده و اروپا است.

تایید عفونت در ایالات متحده بیش 706,000 با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. به آمریکا و اروپا بزرگترین اقتصادهای در حال حاضر حساب برای برخی از دو سوم از تایید عفونت است که پیشی 2.2 میلیون نفر در سراسر جهان این هفته است. چین روز جمعه گزارش داد 26 موارد جدید ترین مجموع روزانه در دو هفته اضافه کردن به بیش از 4500 کشته و 83,000 عفونت.

آخرین Coronavirus

 • موارد تایید شده در ایالات متحده گذرانده اند 706,000 و مرگ و میر را در صدر 37,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.
 • آمریکا و اروپا بزرگترین اقتصادهای حساب برای برخی از دو سوم از تایید عفونت است که پیشی 2.2 میلیون نفر در سراسر جهان این هفته است.

اما مقامات چینی در حال از نزدیک به تماشای یک احیا شیوع در شمال شرقی شهر هاربین که در آن بیش از 40 عفونت بدون علامت موارد به نظر می رسد پس از 9 آوریل استانی مقامات می گویند. تجدید حیات نسبت به سهل انگاری در کنترل شکست این استان به خط نزدیک به یک ماه از صفر عفونت.

در کره جنوبی پزشکان در حال نظارت بر ظهور ویروس قبلا در بهبود بیماران نشان می دهد این بیماری ممکن است عمر مفید طولانی تر از انتظار می رود. ژاپن گزارش 628 موارد جدید در روز جمعه با توکیو تنظیم یک رکورد روزانه از 201, مقامات گفت. سنگاپور است دست و پنجه نرم با افزایش شدید به ویژه در میان کارگران خارجی زندگی در خوابگاه.

تداوم این ویروس پاک کردن امید برای رشد. توسعه اقتصادی در آسیا و به احتمال زیاد سقوط به صفر در سال وقفه در شش دهه صندوق بین المللی پول گفت: این هفته است.

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • آخرین Coronavirus و کسب و کار
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

“بسیاری از کشورهای آسیایی باید صادرات گرا ساختار” است که به شدت در معرض احتمال زیاد 6 ٪ در سال بیش از سال انقباض در سال 2020 میان جهان پیشرفته اقتصاد صندوق بین المللی پول آسیا مدیر Changyong Rhee گفت: در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی.

چین روز جمعه گزارش 6.8% در سال بیش از سال انقباض در اقتصاد آن برای سه ماه اول از سال اول خود را رسما گزارش داد کاهش فصلی از سال 1992.

صندوق بین المللی پول در این هفته برآورد جهانی تولید ناخالص داخلی کاهش خواهد یافت 3 ٪ در این سال عمیق ترین کاهش از زمان رکود بزرگ نزدیک به یک قرن پیش است.

چینی آمار منتشر شده در روز جمعه نشان داد که بهبود در تولید صنعتی و کلیدی دیگر تولید متریک. اما هر گونه بهبود ممکن است در کوتاه مدت به عنوان بسیاری از آن مهم ترین مشتریان در غرب در مستند تحلیلگران می گویند.

“ترقی خواهد بود آهسته با مصرف طولانی ضعف و لغزش های خارجی تقاضا” آکسفورد اقتصاد اقتصاددان تامی وو گفت. “ما همچنان به انتظار کمی رشد تولید ناخالص داخلی در این سال به عنوان یک کل است.”

چین نیست از جنگل. دولت در روز جمعه گفت: این مجازات 18 مقامات استانی از جمله هاربین معاون شهردار متهم آنها باعث موجی از عفونت های ترسیم شده به یک بیمارستان محلی توسط “عدم انجام antiepidemic کار” و یا پیشگیری و کنترل اقدامات است.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در کره جنوبی بیش از 160 نفر تست مثبت برای بار دوم برای coronavirus زودتر پس از دو تست منفی است. کره ای پزشکان شرکت کننده در دولت بررسی بر این باورند که ویروس “فعال” به معنی این بیماری می تواند دروغ خفته و دوباره. ادامه تحقیقاتی است که نتیجه آنها می گویند.

غیر قابل توضیح upticks همچنین احسان سنگاپور مقامات که تا به حال موفق به مهار موج اول از عفونت هایی که از طریق آسیا است. بسیاری از کشور 942 مورد جدید گزارش روز شنبه با گذشته روز آمد از کارگران خارجی ساکن در خوابگاه مقامات می گویند. اما عفونت با لینک شناخته شده به دیگران در جامعه افزایش یافته است به طور متوسط 22 روز در هفته به روز شنبه در مقایسه با 19 یک هفته قبل است.

“ما به ویژه نگران آن است که به طور فزاینده ای دشوار به لینک مورد جدید و شناسایی منبع عفونت” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

در سراسر جهان مراقبت های بهداشتی حرفه ای پوشش تا به تحسین بیماران دوره نقاهت بعد از کروناویروس جدید. عکس: Juan Carlos Cardenas/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Chuin-وی Yap در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im