کشورهای آسیایی خوب بکار بردن جریمه حبس برای جلوگیری از قرنطینه نقض

تایلندی افسران بهداشت در پنج شنبه, ضد عفونی خانه یک خانواده که آزمایش مثبت برای coronavirus در بانکوک.

عکس: rungroj yongrit/شاتر

دولت در تلاش برای کنترل سرعت پخش كردن, کروناویروس در حال مجازات ساکنان و بازدید کنندگان را متهم به گمراه کننده سلامت محققان پنهان کردن جزئیات کلیدی در مورد فعالیت های خود و ايميل قرنطینه سفارشات.

سنگاپور در این هفته به اتهام یک زن و شوهر چینی تحت بیماری های عفونی عمل می کنند برای دادن اطلاعات نادرست در مورد جنبش های خود را. دولت شهر نیز محروم مردم از خود دائم-اقامت و لغو خارجی ها کار می گذرد بیش ویروس مربوط به تخلفات. مقامات تایلندی در روز چهارشنبه با انتقاد آلوده شهروند که با تاخیر گفتن مقامات او تا به حال سفر به ژاپن و باعث آنها را به آزمون ده ها تن از دیگران است.

کشور در آسیا هستند با استفاده از یک چنگ زدن به کیسه ای از ابزارها برای شناسایی کسانی که ممکن است در معرض ویروس و اعمال محدودیت در حرکات خود را. این شامل مصاحبه از بیمار مردم قرنطينه و اقامت-صفحه اصلی دستورات برای کسانی که از بازگشت در معرض خطر کشور است. اما مردم حقیقت را بگویید و یا قفل خود را در خانه های خود را آسان نیست.

آخرین ويروس

  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس
  • معاون رئیس جمهور پنس قرار داده است مسئول ایالات متحده ویروس پاسخ
  • زائران مسلمان به عتبات خطر گسترش بیماری
  • ایران برد آن مرگ و میر به 26
  • آخرین Coronavirus پوشش

سنگاپور مورد شامل یک مرد چینی از ووهان که در آن شیوع جهانی اعتقاد بر این است که آغاز شده که سفر به شهرستان دولت در ماه ژانویه و بعد از آن آزمایش مثبت است. همسر او که در سنگاپور زندگی می کند بود و قرنطینه وزارت بهداشت گفت. هر دو مصاحبه در مورد مکان آنها بازدید در روز قبل از آنها جدا شد و مردم با آنها در تماس آمد.

شناسایی آن دسته از افرادی است که مرکزی به سنگاپور ویروس-استراتژی مبارزه. مقامات گفتند دو به اطلاعات نادرست در مورد محل نگهداری آنها که مقامات به بعد کشف شده است. این مورد در برابر آنها برنامه ریزی شده است برای اینکه در دادگاه در روز جمعه. در صورت محکومیت آنها در صورت شرایط به شش ماه جریمه تا $7,150 و یا هر دو.

مسافران منتظر در فرودگاه بین المللی Changi سنگاپور در روز پنج شنبه.

عکس: roslan رحمان/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

زن و شوهر را نمی توان به اظهار نظر.

سنگاپور گرفته شده از دیگر اقدامات سخت. مقامات اداره مهاجرت گفت: 45 سال مرد خود را از دست داده دائم-اقامت زیرا او به مبارزه طلبیده اقامت-صفحه اصلی اطلاعیه های صادر شده برای کسانی که بازدید از چین در دو هفته قبل از ورود خود را. این مرد به تازگی به چین قبل از بازگشت خود به سنگاپور در فوریه. 20 و خدمت کرده بود اطلاع در فرودگاه.

زمانی که پرسنل اجرای نشان داد تا در خانه خود را برای چک او وجود ندارد به اداره مهاجرت در بیانیه ای گفت. او بعدها دیده در فرودگاه تلاش برای ترک سنگاپور. افسران هشدار داده است که انسان خود را در مورد نقض اما او اصرار بر ترک کرد. در پاسخ دولت لغو محل اقامت خود را وضعیت و منع او از بازگشت به سنگاپور.

مقامات همچنین مجازات تعدادی از اتباع خارجی شاغل در کشور است. در اوایل این ماه, آنها لغو کار عبور از دو نفر که به چین سفر و بازگشت به سنگاپور بدون دولت تصویب مورد نیاز است که تحت قوانین جدید. آنها به طور دائم ممنوع از کار در سنگاپور است.

پاک کننده و ضد عفونی تایلندی ساختمان پارلمان در بانکوک در روز پنج شنبه پس از یک نماینده مجلس شده بود در اتاق پس از سفر به ژاپن است.

عکس: جزوه/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در تایلند, مقامات این هفته با انتقاد از 65 سال که در صف مقابل و راه بازگشت به کشور را مهار کردند.

مرد بازگشت و از هوکایدو در ژاپن در فوریه. 20 و ایجاد یک تب دکتر Sukhum Karnchanapimai رسمی در کشور وزارت بهداشت و درمان گفت. او نمی بینم یک پزشک تا سه روز بعد اما و آمیخته با اعضای خانواده اش از جمله 8 ساله و نوه. زمانی که او در بازدید از یک بیمارستان در فوریه. 23 او خواسته شد در مورد هر سفر اخیر اما فاش نمی, خود ژاپن سفر با توجه به B. مراقبت مرکز پزشکی که او را بستری و شروع درمان ذات الریه.

آن را تا روز بعد که او نشان داد او شده بود به ژاپن است. بیمارستان به او یک آزمون برای coronavirus که برگشتم مثبت است. که مجموعه ای گسترده تر برای شکار اعضای خانواده و کادر پزشکی او ممکن است آلوده به دکتر گفت: Karnchanapimai. این مرد که تا به حال سفر به ژاپن با او و نوه اش که در هر دو آزمایش مثبت است.

مقامات همچنین تست شده ده ها تن از کودکان در نوه مدرسه که تعطیل شد به مدت 14 روز با توجه به مقامات محلی. پرسنل پزشکی و برخی از مسافران و خدمه در پرواز خود را از ژاپن نیز تست شده است. نود و هفت نفر که تا کنون آزمایش منفی, مقامات گفت.

“من نیاز به ساده این عمل ایجاد بسیاری از مشکلات برای همه” Anutin Charnvirakul تایلند عمومی وزیر بهداشت گفت: از انسان ساقط در گزارش. “هر کس در حال کار بسیار سخت به کنترل این وضعیت اما این یک شکست.”

در هنگ کنگ دو ساکنان متهم شدند در هفته گذشته برای نقض قوانین قرنطینه. تحت قوانین کسانی که بازدید از چین در دو هفته قبل از ورود خود را به هنگ کنگ باید خود قرنطینه به مدت دو هفته. این بدان معناست که آنها نمی توانند گام خارج از خانه و یا اتاق های هتل ها و منع از ترک شهرستان. دو مرد بودند را متوقف و در بازرسی مرزی در تلاش برای ترک هنگ کنگ در این ماه به گفته یک سخنگوی دولت.

اگر آنها محکوم چهره آنها حداکثر جریمه دلار از 3200 و تا شش ماه در زندان است.

مقامات در شهر-دولت با تکیه بر تماس های تلفنی و چک نقطه به اجرای قرنطينه. آنها همچنین با استفاده از محل سکونت ردیابی مچبند که هشدار مقامات زمانی که فرد برگ خانه خود را, و یا خسارت یا tampers با دستگاه.

مربوط تصویری

کره جنوبی مطرح آن هشدار وضعیت به بالاترین سطح پس از آن بیشتر شد coronavirus-آمار کشور در خارج از چین است. وال استریت ژورنال را Dasl Yoon گزارش از Daegu این شهر در مرکز کشور شیوع تبدیل شده است که مجازی شهر ارواح. عکس: ژان چانگ برای وال استریت ژورنال

چین که اعمال قرنطینه اقدامات بیش از میلیون ها نفر از مردم و در تمام شهرستانها به عنوان آن دعوا بزرگترین شیوع استفاده از آن گسترده اجرای قانون قدرت و قابلیت نظارت به اجرای محدودیت های مسافرتی. در یک مورد اخیر پکن آغاز شده است تحقیق در مورد یک زن از ووهان که تضعیف از طریق آن شهر را مستند و سپس پایتخت ورود بازرسی با وجود داشتن یک تب. زن پس از تشخیص داده شده است با Covid-19 ویروس به طور رسمی در جلسه پنج شنبه.

در تایوان مقامات در پایتخت تایپه خبر داد و گفت: این شهرستان دارای جریمه 67 افرادی که شکست قرنطینه اقدامات با جریمه اعم از $330 $در 2,300. رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون امضا قانون در این هفته که افزایش مجازات برای نقض قرنطینه محدودیت برای حداکثر $30,000.

در برخی شرایط, قوانین کمتر روشن است. در فوریه. 23 سه روز پس از آمریکایی ها Matthew Smith و کاترین Codekas متحرك از ویروس زده الماس شاهزاده کشتی کروز مقامات ژاپنی با صدور بیانیه ای درخواست کسانی که تا به حال شده است در هیئت مدیره به ترک خانه های خود را مگر اینکه آن را برای یک موضوع مهم است.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

زن و شوهر—که تست منفی نمی بینم عمومی پیام گفت: آقای اسمیت. آنها جداگانه دریافت راهنمایی از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری برای جلوگیری از مکان های شلوغ و محدود کردن فعالیت های خود را در.

این دو در ادامه به سرمایه گذاری یک بار در روز برای چند ساعت او گفت: از جمله به یک رستوران ویتنامی در توکیو در روز چهارشنبه.

“راننده تاکسی است که با پوشیدن ماسک, ما همه با پوشیدن ماسک” آقای اسمیت گفت. “اگر یک خطر وجود دارد من تصور کلی این است که من فکر می کنم من بیشتر از یک خطر از ابتلا به آن از خارج وجود دارد بیش از هر کس از من است.”

نوشتن به Niharika Mandhana در [email protected] و Wilawan Watcharasakwet در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im