آسه آن را هل: این گروه به نظر می رسد که به اندازه کافی از چین قلدری در دریای چین جنوبی

آسه آن را بیانیه اخیر در دریای چین جنوبی موضوع نشان دهنده رشد حل و فصل در این گروه برای مقابله با چین گسترده دریایی ادعا می کند. در بیانیه صادر شده توسط ویتنام – آسه آن فعلی صندلی – 10-ملت بلوک تأیید کرد که در سال 1982 سازمان ملل متحد کنوانسیون حقوق دریاها (UNCLOS) باید به صورت مستقل و حقوق, حقوق, در دریای چین جنوبی است. UNCLOS تعریف حقوق ملت بیش از اقیانوس ها و demarcates منحصر به فرد مناطق اقتصادی که در آن کشورهای ساحلی حق انحصاری شیر شیلات و منابع سوخت. اما در جنوب دریای چین چین گسترده ادعا می کند که در آن به اصطلاح نه داش خط تاریخی کارتوگرافی لغو ادعای بسیاری از دیگر شمالي متحده است. بیشتر چه, چین در سال های اخیر شده است به شدت ردی ادعای خود در دریای چین جنوبی آب و ساخت و ساز جزایر مصنوعی و قرار دادن پایین جدی زیرساخت های نظامی بر روی آنها.

بیشتر آن شده است اذیت و آزار مشروع عملیات تجاری در داخل منحصر به فرد مناطق اقتصادی دیگر کشورهای منطقه. از آن شده است انجام این کار با ارسال بررسی به کشتی ها و قایق های ماهیگیری حمایت توسط گارد ساحلی کشتی ها به آبهای سرزمینی و منحصر به فرد مناطق اقتصادی آسه آن عضو است. اما در این سال شده است وجود دارد افزایش بیشتر در سطح چین پرخاشگری است. چینی, ساحل پاسداران و قایق های ماهیگیری و حتی شروع به اذیت و آزار اندونزی – که نمی باید هر گونه ادعا در دریای چین جنوبی و آغاز trawling اندونزی Natuna دریا. سپس در مارس چینی گارد ساحلی کشتی غرق یک قایق ماهیگیری ویتنامی در نزدیکی جزایر پاراسل, threating زندگی هشت ماهیگیران. به تازگی چین اعزام کشتی به مانع مالزی اکتشاف نفت فعالیت در مالزی منطقه انحصاری اقتصادی نزدیک جزیره بورنئو.

همه این برجسته چین قلدری تاکتیک در دریای چین جنوبی است. از آن مراقبت می کند که خود را به اصطلاح نه داش خط هیچ اعتبار قانونی داشتن رد شده توسط دیوان دائمی داوری حاکم در سال 2016. آن را ادامه خواهد داد به زور به دست آوردن سلیمان در بحث آب ساخت مصنوعی آنهایی که بی اعتنایی به حقوق سایر متقاضیان و اب پز دریایی منابع از اعضای آسه آن. آن را ساده و ساده – چین می خواهد برای تسلط بر دریای جنوب چین به دلیل آن را می بیند این به عنوان کلید به در حال ظهور به عنوان واقعی مرکز قدرت در شرق آسیا است. این است که چین در حیاط جلویی و پکن می خواهد همه بدانند آن است که رئیس اینجا.

و آن است که یک چیز جدید. چین شده است اظهار ادعای خود در دریای چین جنوبی برای چندین دهه و واقعا به آن شدت در دهه 1970 زمانی که آن را شکست خورده سابق نیروهای ویتنام جنوبی را عملا در تصرف همه از جزایر پاراسل. اما در سال های اخیر تحت رهبری رئیس جمهور چین پکن واقعا تلاش برای تمبر قدرت خود در منطقه است. وجود دارد اختلاف بر سر ادعای بین آسه آن اعضای خود را دارند. اما تفاوت بین ادعا و چین است که پکن می بیند دریای چین جنوبی اختلاف به عنوان یک بازی با حاصل جمع صفر. در حالی که اعضای آسه آن حداقل امروز تمایل بیشتری به حل و فصل اختلافات خود از طریق مذاکره و یا مدیریت آنها را از طریق قوانین مبتنی بر نظم است. در واقع چین پرخاشگری در واقع به نظر می رسد جعل آسه آن وحدت بیش از دریای جنوب چین هر چند هنوز هم وجود دارد برخی از راه برای رفتن قبل از این جامد.

اما سوال این است که پکن باید سوال خود را این است که تاکتیک های آن واقعا کار کردن در آن نفع برای مدت طولانی. ما در حال حاضر نظامی pivoting به آسیا آسه آن نشانه قاطعیت بیشتری در برابر چین و پکن در حال آمدن در سراسر به عنوان یک مهاجم توسعه کاباره قدرت. که چگونه کشورهای بزرگ تبدیل شده. شاید Xi فکر می کند که با نشان دادن سود سریع در دریای چین جنوبی او می تواند دفع داخلی داخلی انتقاد خود را از دست زدن به Covid-19 و همراه کاهش رشد اقتصادی چین. که او می تواند زنده نگه داشتن روایت ساخت چین بزرگ سوسیالیستی قدرت و تحکیم بیشتر خود را نگه دارید بیش از حزب و دولت است. اما هیچ کس در خارج از چین امروز خرید رویای چینی و نه هر کسی که می خواهید این چینی رژیم به یک رهبر در هر انجمن. چین wolf warrior دیپلماسی است که به وضوح backfiring و پکن از دست دادن حسن نیت در جامعه بین المللی است. اگر چیزهایی که در ادامه این مسیر یازدهم ممکن است در نهایت گسترش حزب کمونیست چین حکومت در چین اما از دست دادن چین ایستاده در میان تعارف ملت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>