به عنوان ویروس گسترش می یابد, ایتالیا, قفل کردن کشور

محدودیت های مسافرتی مدرسه تعطیلی و بازی های فوتبال در حال بازی در پشت درهای بسته. وال استریت ژورنال را اریک Sylvers نشان می دهد که زندگی به نظر می رسد در میلان به عنوان حدود 17 میلیون ایتالیایی در مستند. عکس: Flavio Lo Scalzo/ایسنا

میلان—ایتالیا خود قرار داده کل قلمرو ملی تحت قرنطینه تنها دو روز پس از آن قفل شده است و مقدار شمالی کشور, به مناسبت دراماتیک ترین مرحله توسط هر کشور تا کنون شامل coronavirus بیماری همه گیر.

در مواجهه با بزرگترین شیوع این ویروس در خارج از چین, نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: همه از قرنطینه اقدامات اعمال شده در شمال ایتالیا در روزهای اخیر اعمال خواهد شد به کل کشور, با, اثر, از صبح روز سه شنبه.

این بدان معناست که مقامات ایتالیایی اعلام خواهد شد اجازه می دهد تا سفر به, از و در ایتالیا تنها در صورتی از آن است که آشکارا لازم برای کار و یا دلایل بهداشتی. در سراسر کشور قرنطینه همچنین بدان معنی است که کارکنان می خواست برای تعطیلات و اقامت در خانه, کافه ها و رستوران ها باید در 6 p. m. و تقریبا در تمام مجامع عمومی ممنوع می باشد. در مغازه ها و کلیساها و مکان های عمومی مردم باید حفظ فاصله بین خود از یک متر و یا فقط بیش از 3 فوت است.

در سراسر کشور محدودیت هایی که هیچ سابقه ای در ایتالیا پس از جنگ جهانی دوم است. در تاریخ اخیر هیچ اروپایی دموکراسی را تجربه کرده است از جمله جارو محدودیت در حرکت و تجمعات عمومی در زمان صلح و حتی در طول قبلی شرایط اضطراری مانند روغن بحران های شهری و یا تروریسم.

“من تصمیم به اتخاذ حتی قوی تر و سختگیرانه تر اقدامات لازم برای قادر خواهید بود برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان آنجا که ممکن است” آقای کونته گفت: در یک کنفرانس خبری. “من آگاه هستم که چگونه جدی این است که, اما من مجبور به دخالت و حتی بیشتر قاطعانه برای محافظت از همه ما و به خصوص کسانی که ضعیف تر و آسیب پذیر است.”

اثربخشی این اقدامات می تواند تحت تاثیر قرار که آیا دیگر کشورهای اروپایی به دنبال کت و شلوار خود را coronavirus شیوع رسیدن به مشابه شوم نسبت. ایتالیایی مقامات و کارشناسان بهداشتی می گویند قرنطینه برنامه به شدت متکی به جمعیت عمومی بازی خود را با اجتناب از تماس در هر کجا که ممکن است به طوری که برای کاهش میزان عفونت های جدید.

“این دردناک است اما لازم” روبرتو Burioni, virologist در میلان Vita-Salute San Raffaele University گفت: از سراسر کشور شده است. “اما این کافی نیست. هر شهروند را به یک تلاش شخصی برای مبارزه با گسترش این ویروس است.”

این مرحله شدید می آید ایتالیا coronavirus بحران همچنان به بدتر. توسط دوشنبه, 9,172 موارد عفونت شده بود را تایید کرد, از آنها 463 فوت کرده است. روزانه مرگ و میر ناشی از این ویروس در حال حاضر بالاترین در جهان به عنوان دور به عنوان اطلاعات عمومی نشان می دهد سبقت مرگ و میر در چین در روزهای اخیر. ایتالیا با پیری جمعیت جهان دوم-قدیمی ترین پس از ژاپن باعث می شود coronavirus به خصوص خطرناک است در اینجا. سالمندان قربانیان به احتمال زیاد به رنج می برند به شدت از Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از پاتوژن. حدود 89 درصد از کسانی که فوت کرده اند از این بیماری در ایتالیا شد و در سن 70 یا بیش از.

افزایش تعداد شديد ویروس موارد تهدید به پایمال کردن بیمارستان ها در شمال ایتالیا و مرکز شیوع. فشرده-تخت های مراقبت در حال اجرا در منطقه لومباردی که میلان پایتخت می گویند پزشکان وجود دارد.

از دیگر اقدامات است که در حال حاضر اعمال می شود به کل ایتالیا شامل تعلیق همه رویدادهای ورزشی از جمله فوتبال ملی قهرمانی بسته شدن مراکز خرید در تعطیلات آخر هفته و ممنوعیت تجمع در خارج از میله های زندان به نوشیدن. سفر برای کار و یا دلایل بهداشتی باید پشتیبانی شده توسط یک بیانیه نوشته شده است از ضرورت است. نقض محدودیت می تواند منجر به جریمه یا زندان. پلیس خدمات اورژانس و نظامی می تواند اجرای محدودیت.

ایتالیا مستند در محل تا آوریل 3.

مشخص نیست چگونه شدید بان کی مون در جنبش در ایتالیا و ایتالیا و کشورهای دیگر خواهد بود در عمل است. روز دوشنبه در دومین روز از قرنطینه در عصری شمال ایتالیا سفر هوایی راه آهن و ماشین هنوز ممکن است اما پلیس انجام چک در شهرستانها از جمله میلان.

تحت قرنطینه

استان های تحت مستند

از صبح یکشنبه

لومباردی

میلان

ونتو

ونیز

امیلیا-رومانا

MARCHE

ناحیهای در شمال غربی ایتالیا

رم

ناپل

منبع: دولت ایتالیا

برخی از اقدامات در حال حاضر اعمال شده به کل ایتالیا حتی قبل از آقای کونته آخرین اطلاعیه. مدارس و دانشگاه ها موزه ها و سالن های سینما در حال حاضر بسته در سراسر شبه جزیره. اما تا دوشنبه شب سفر باقی مانده بدون محدودیت برای بسیاری از ایتالیایی ها.

“عادات ما نیاز به تغییر. همه ما باید به چیزی برای ایتالیا” آقای کونته گفت.

در سراسر کشور مستند آمد و در پایان یک روز که در آن دست و پنجه نرم ایتالیا با خرید اینترنتی از ویروس بیماری همه گیر از جمله موجی از شورش در زندان است.

زندانیان مرحله اعتراض علیه قوانین جدید برای مقابله با کروناویروس اضطراری از جمله تعلیق بازدیدکننده داشته است در سقف San Vittore زندان در میلان در روز دوشنبه.

عکس: آنتونیو Calanni/آسوشیتد پرس

بیشتر

  • ایتالیا Coronavirus مستند ملاقات با سردرگمی, سوال در مورد اجرای
  • تایید Coronavirus موارد خارج از چین سه برابر شده در هفته گذشته
  • توقف شماره 2 اقتصاد آسان بود. راه اندازی مجدد آن سخت است
  • جنایتکاران پول نقد در Coronavirus
  • بازارهای سهام ماندن به شدت پایین به عنوان تجارت توقف آسانسور

پس از این مقامات پیشتر بازديد توسط زندانيان بستگان خشونت و شورش صورت گرفت در 27 زندانهای سراسر ایتالیا روز دوشنبه با توجه به, زندان, پلیس اتحادیه DirPolPen. شش زندانیان در یک زندان در شمال شهر مودنا در اثر استعمال بیش از حد مواد مخدر پس از به دست گرفتن کنترل زندان را به درمانگاه. ناآرامی همچنین شکست در زندانها در رم, میلان و Sicilian سرمایه پالرمو. بستگان زندانیان در خارج نشان داده برخی از زندان خواستار عفو عمومی برای زندانیان به دلیل ملی ویروس اضطراری است.

بسیاری از شورش ها که همچنین منجر به 20 جراحات جزئی رنج می برد توسط ماموران زندان و کادر پزشکی شده بود موجود شنبه شب. اما پلیس اتحادیه های کارگری گفت: آنها می ترسید این ناآرامی می تواند شعله ور شدن دوباره در روز سه شنبه. “اگر تظاهرات توده ای در زندان, من نمی دانم که چگونه ما می تواند از آن داشته باشد” گفت: Donato Capece سر از یکی دیگر از, زندان, پلیس اتحادیه Sappe.

در خارج از زندان های ایتالیا بیشتر بود آرام در روز دوشنبه به عنوان ملت هضم سخت گیرانه اقدامات و تلاش برای کشف کردن آنچه که آنها به معنای در عمل است. پلیس متوقف شد و مسافران در ایستگاه های قطار و فرودگاه ها در مناطق شمالی درخواست از آنها برای تولید یک فرم نوشته شده است توضیح داد که چرا سفر خود لازم بود.

این یک دید کل ایتالیا در حال حاضر به تجربه.

نوشتن به اریک Sylvers در [email protected] و جیووانی Legorano در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de