به عنوان ویروس, موارد, افزایش, سازمان ملل را کنار بگذارند تفاوت به کمک

میلان, ایتالیا

کشورهای اروپایی رو فوق العاده تقاضا برای بیمارستان فشرده-تخت های مراقبت در حال قرار دادن موقت بیمارستان مطمئن نیستید که آیا آنها را پیدا خواهد کرد به اندازه کافی سالم کادر پزشکی برای اجرای آنها. لندن است که تنها چند روز از رونمایی 4000 تخت موقت بیمارستان ساخته شده در مرکز کنوانسیون به غیر بحرانی بیماران پس, انگلیسی, بیمارستان باقی می ماند جلوتر از انتظار افزایش است.

در یک چرخش قابل توجه غنی اقتصاد که در آن ویروس موارد منفجر شد و استقبال از کمتر ثروتمند هستند. روسیه ارسال تجهیزات پزشکی و ماسک به ایالات متحده است. کوبا فرستاده پزشکان به فرانسه. ترکیه اعزام ماسک hazmat مناسب عینک و ضد عفونی کننده به ایتالیا و اسپانیا.

بیش از آخر هفته گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا صادر قوانین جدید کارگردانی تمام کشتی های کروز به باقی می ماند در دریا که در آن آنها ممکن است منزوی “نامحدود” در طول شیوع و آماده برای ارسال هر گونه به شدت بیمار مسافر به کشورهای که در آن عروق هستند ثبت شده است.

در سراسر جهان بیش از 870,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 43,000 فوت کرده اند با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در همه جا و ارقام واقعی هستند که بسیار بالاتر به دلیل تست کمبود تفاوت در شمارش مرده و تعداد زیادی از موارد خفیف که رفته اند گزارش نشده.

حتی به عنوان ویروس کاهش پیدا کرده است و رشد آن در غرق ایتالیا و چین که در آن برای اولین بار ظهور بیمارستان در اسپانیا و فرانسه در حال رسیدن به نقطه شکستن و آمریکا و انگلیس هستند نیروبخش برای امواج از مردم بیمار.

“آن احساس می کند مانند ما در یک کشور جهان سوم. ما لازم نیست به اندازه کافی ماسک به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی و تا پایان این هفته ما ممکن است نیاز به دارو بیشتر از حد” گفت: پاریس اضطراری کارگر کریستف Prudhomme.

اسپانیا که آمار یک رکورد شنبه از مرگ و میر در یک روز افزایش یافته و آن تخت بیمارستان 20 درصد. نقاط مهم در مادرید و کاتالونیا باید تقریبا سه برابر خود ICU ظرفیت. ده ها تن از هتل ها در سراسر اسپانیا تبدیل شده است که به بازیابی و مقامات ساختمان بیمارستان در مراکز ورزشی و کتابخانه ها و سالن های نمایشگاه.

فشار, کاهش, در, سخت, ضربه, ایتالیایی, شهرستانها مانند برگامو و برشا به عنوان میزان عفونت های جدید را کند می کند. با بیش از 12,400 مرده تا کنون ایتالیا دارای بیشترین coronavirus مرگ هر ملت است.

فشار رو به برخی از جهان بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی شده است تشدید بیمارستان کاهش بودجه بیش از دهه گذشته در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلیس. آنها را به نام در دانشجویان پزشکی بازنشسته پزشکان و حتی گذاشته و خدمه پرواز با صدور گواهینامه کمک های اولیه برای کمک به مبارزه با ویروس اگر چه همه نیاز به آموزش مجدد.

پزشکی کمبود نیروی انسانی تشدید شده است تعداد زیاد آلوده پرسنل. در ایتالیا به تنهایی نزدیک به 10 ، 000 کارگران پزشکی آلوده شده اند و بیش از 60 پزشکان فوت کرده اند.

یکی از دلایل ممکن در آلمان است که در شکل بهتر از دیگر کشورهای اروپایی است که بالای آن نسبت تعداد تخت در 33.9 در هر 100000 نفر در مقایسه با 8.6 در ایتالیا. آلمان تنها 775 ویروس مرگ و میر.

چین که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته در روز چهارشنبه گزارش داد فقط 36 جدید COVID-19 موارد است. اما چین اعداد هستند که مورد سوال است. بلومبرگ گزارش می دهد: “چین پنهان میزان شیوع کروناویروس در آن کشور تحت-گزارش هر دو تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از آن رنج می برد از بیماری جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیدند در یک گزارش طبقه بندی شده به کاخ سفید با توجه به سه مقامات ایالات متحده.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسندگان در سراسر جهان کمک کرده از جمله جوزف ویلسون در بارسلونا; Danica Kirka و جیل بی قانون در لندن; Frank Jordans در برلین; Karen ماتیوز در نیویورک; و نیک پری در ولینگتون, نیوزیلند.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>