واشنگتن

مواجه با تهدید تریلیون دلار به علاوه کسری برای بیش از یک دهه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده است $4.8 تریلیون طرح بودجه برای سال مالی آینده که revisits کاهش هزینه قبلا رد شده توسط کنگره در حالی که ترک مزایای مدیکر و امنیت اجتماعی دست نخورده.

مغلوب ساختن پیشی جستن مالی 2021 بودجه طرح به روز دوشنبه منتشر می شود نیست و به احتمال زیاد به تولید جدی واشنگتن گفت و گو در مورد چه باید بکنید در مورد تثبیت مشکلات مالی که کسری فزاینده با وجود یک اقتصاد سالم است. بسیاری انتظار چنین بحث ها به تاخیر می افتد و تا بعد از انتخابات ماه نوامبر.

بودجه جدید با توجه به ارشد دولت دستیاران و یک کپی از خلاصه جداول می بیند $1.08 تریلیون دلار کسری بودجه به صورت مداوم بودجه سال و یک $966 میلیارد دلار کسری بودجه شکاف در 2021 سال مالی شروع Oct. 1.

بودجه مهم ترین سیاست نسخه — فوری 5 درصد کاهش به غیر از آژانس دفاع بودجه توسط کنگره تصویب و 700 میلیارد دلار کاهش به پزشکی بیش از یک دهه در حال nonstarters در کاپیتول هیل. اما مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه یک طرح نوشته شده که اگر تهمت می تواند تصویب آن بدون کسب موافقت کنگره. آن متکی بر گلگون اقتصادی پیش بینی و بعید است که ادعا می کند از آینده کاهش به برنامه های داخلی نشان می دهد که ممکن است به خم شدن کسری منحنی در مسیر درست است.

بودجه خواهد کاهش کسری بودجه به $261 میلیارد دلار در یک دهه اگر تصویب در تمامیت آن و وعده و تعادل پس از 15 سال است. اما تهمت بودجه طرح همچنین فرض 2.8% رشد اقتصادی در سال جاری و رشد به طور متوسط 3 درصد بیش از مدت طولانی.

واقعیت این است که هیچ یک مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک-کنترل خانه یا ایران برگزار شد سنا — هر گونه علاقه در مقابله با یک بیماری مزمن بودجه شکاف است که نیروهای دولتی به قرض 22 سنت از هر دلار در آن خرج می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در ضمن با تمرکز بر اقتصاد و تاریخی کم نرخ بیکاری در حالی که نادیده گرفتن دولت بودجه.

در کاپیتول هیل دموکرات ها کنترل خانه خود را دیده اند تعداد کسری آگاه “سگ آبی” کوچک در حالی که فهرستی از قانونگذاران طرفدار پر هزینه “مدیکر برای همه” و “سبز معامله جدید” پیشنهاد کرده است دارای عقاید. چای حزب جمهوریخواه رها شود تعریف شده است که حداقل در بخش خود موفق به تصاحب خانه یک دهه پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن تسلیم کرده است به واشنگتن وسوسه به ارائه افزایش هزینه ها و کاهش مالیات برای اولین بار و پس از آن معامله یا نه — با تاثیر خود را در کسری بودجه است. مغلوب ساختن پیشی جستن و کلیدی دولت در آمار و ارقام مانند خزانه داری وزیر استیون Mnuchin قول داده بود که مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کاهش به شرکت و فرد نرخ مالیات خواهد پرداخت هزینه برای خود; به جای کسری بودجه مشخصی توسط بیش از 300 میلیارد دلار بیش از سال 2017 تا 2019 در حال سقوط فقط کوتاه از $1 تریلیون.

تهمت نیز امضا دو گسترده تر بودجه معاملات کار می کرد توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان برای خلاص شدن از کاهش هزینه های چپ بیش از یک شکست خورده سال 2011 بودجه خبر داد. نتیجه این شده است چشم ظاهر گذراندن سطوح برای دفاع به حدود 750 میلیارد دلار در سال جاری و مقایسه دستاوردهای داخلی برای برنامه های مورد علاقه دموکرات ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نقض سال گذشته صرف توافق با فوری $37 میلیارد دلار کاهش به غیر از دفاع از برنامه های اختصاص داده شده توسط کنگره در هر سال از جمله $2.4 میلیارد و 27 درصد کاهش به سازمان حفاظت محیط زیست و 13 درصد کاهش به بخش حمل و نقل است. وزارت امور سربازان بازنشسته خواهد برنده 13 درصد بودجه افزایش دهد.

کاخ سفید انجام نشده زیادی برای جلب توجه به بودجه امسال انتشار هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است طرح های مورد علاقه 2020 کلید میدان نبرد متحده مانند افزایش به 250 میلیون دلار برای بازگرداندن فلوریدا باتلاقی و حرکت در نهایت به کنار گذاشتن یک چند میلیارد دلاری هرگز استفاده می شود زباله های اتمی که سیاسی سم در نوادا است. کاخ سفید نیز به بیرون درز کلمه از $25 میلیارد پیشنهاد برای “احیای روستایی امریکا” با کمک های مالی برای دسترسی به اینترنت پهن باند و سنتی دیگر پروژه های زیربنایی مانند جاده ها و پل ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نیز وعده 3 میلیارد دلار افزایش به 25 میلیارد دلار برای ناسا به امید بازگشت فضانوردان به ماه و مریخ است. این شامل یک افزایش تا 10 سال $1 تریلیون زیرساخت پیشنهاد متوسط والدین, ترک طرح, a 10-year, $130 میلیارد set-aside برای مقابله با هزینه های بالای داروهای تجویزی در این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده و مکزیک مرز دیوار خواهد دریافت 2 میلیارد دلار تخصیص بیش از ارائه شده توسط کنگره اما کمتر از 8 میلیارد دلار درخواست شده در سال گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن به دیوار به اندازه کافی پول در دست به ساخت 1000 مایل از دیوار بیشتر از آن به دست آمده با استفاده از بودجه خود و انتقال قدرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز شنبه به رای دهندگان وعده که بودجه خود “را نمی توان دست زدن به امنیت اجتماعی خود را و یا مدیکر” در همراهی با دیرینه 2016 وعده مبارزات انتخاباتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده است یک کمی هم بزنید در ماه گذشته در یک نشست جهانی نخبگان اقتصادی در داووس سوئیس زمانی که او گفت: CNBC مصاحبه که “در برخی از نقطه” او را در نظر محدودیت به نفع برنامه های مانند مدیکر و امنیت اجتماعی است.

“در زمان مناسب ما را در آن نگاه کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید که در واقع ساده ترین از همه چیز است.” پس از روز شنبه را صدای جیر جیر یک دولت رسمی گفت: “هر زمان ذینفع خواهد حفظ منافع خود به عنوان رئیس جمهور همواره وعده داده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است متوسط تنظیمات به واجد شرایط برای منافع امنیت اجتماعی ناتواني و او پیشنهاد کاهش به مدیکر ارائه دهندگان خدمات از جمله بیمارستان اما هزینه واقعی راننده مدیکر و امنیت اجتماعی در حال انجام است بازنشستگی افزایش رونق نوزاد-تولید و هزینه های مراقبت های بهداشتی است که در ادامه به سبقت گرفتن تورم.

با مدیکر و امنیت اجتماعی تا حد زیادی از روی میز مغلوب ساختن پیشی جستن است به جای تمرکز بر خدمات درمانی فراهم می کند که مراقبت به بیش از 70 میلیون فقیر و افراد معلول. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا با موفقیت گسترش مدیکید در هنگام عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه از یک دهه پیش اما تهمت تایید شده است ایران قصد دارد — آنها موفق چشمگیری در سنا دو سال پیش به طور چشمگیری محدود کردن برنامه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین مدیکید پیشنهاد اجازه می دهد متحده که می خواهند انعطاف پذیری بیشتر در پزشکی قبول فدرال خود را به اشتراک گذاری به عنوان یک مبلغ یکجا; متحده برای ماندن در پزشکی سنتی 3% کلاه در هزینه رشد می کند. تهمت نیز احیای یک طرح رد شده توسط قانونگذاران در گذشته برای برش مواد غذایی تمبر هزینه های ارائه بسیاری از مزایای به عنوان محموله های مواد غذایی به جای پول نقد است.

“این مخرب و غیر منطقی رئیس جمهور است که ما به یک مخرب و غیر منطقی بودجه گفت: بودجه مجلس رئیس کمیته جان Yarmuth D-Ky. “بودجه گزارش شامل تغییرات مخرب به پزشکی, ضربه محکم و ناگهانی تامین اجتماعی و کمک های دیگر برنامه های است که برای کمک به آمریکایی ها پایان می رسد دیدار-همه در حالی که گسترش خود را کاهش مالیات برای میلیونر و ثروتمند و شرکت های بزرگ.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو