به عنوان ما موارد افزایش می یابد, ‘coronavirus کارآگاهان” چهره جدید فشار

پس از رمان coronavirus شروع به گسترش در ایالات متحده در ماه فوریه ادارات بهداشت در سراسر کشور استخدام و آموزش دیده ارتش از تماس با ردیاب کارگران که کردهاید و صحبت با افرادی که در معرض ویروس.

تماس با ردیابی است سعی کردم-و-آزمایش روش برای quashing شیوع بیماری به عنوان موارد افزایش در سراسر جنوب و غرب این ظرفیت کمانش ارسال یک استارک هشدار به کشورهای دیگر بودند که فرح برای کاهش موج از عفونت.

در فلوریدا دولت در بخش بهداشت و درمان است حدود 1600 تماس با ردیاب و قرارداد یک شرکت به ارائه 600 بیشتر. اما با یک برآورد دولت باید به 33,000 تماس با ردیاب. تگزاس حدود 2,800 قرارداد ردیاب و زیر هدف 4000 که دولت فرماندار تنظیم در ماه آوریل به عنوان یک متریک برای بازگشایی.

“تماس با ردیابی برای COVID در درجه اول رفتن به محل کار به خوبی قبل از شما را به یک سنبله بزرگ از موارد. در حال حاضر با روزانه مورد تعداد [در فلوریدا] آن را بعید است که هر بخش بهداشت و درمان در حال رفتن به نگه دارید تا می گوید:” ماریسا Levine یک دولت سابق کمیسیون بهداشت و درمان در ویرجینیا.

هنگامی که یک رمان کروناویروس اولین بار شروع به پخش در ماه فوریه ایالات متحده با مقامات بهداشت عمومی برای یک رسید سعی کردم-و-آزمایش روش: تماس با ردیابی. با جدا بالقوه پخش و پیدا کردن که دیگری آنها ممکن است مبتلا به ویروس “کوروناویروس کارآگاه” سعی کنید برای tamp پایین شیوع است.

در سخت ضربه شهرها مانند نیویورک و بوستون, تماس با ردیاب به سرعت غرق رشد در موارد و سیاستمداران تبدیل شده و به جای آن به مستندات به سرعت انتقال و کاهش فشار در بیمارستان.

از آن زمان به بعد ادارات بهداشت در سراسر کشور ساخته شده است تا خود را ردیابی ظرفیت آموزش یک گروه از کارگران از جمله دانش آموزان و داوطلبان در چگونه برای تماس با افرادی که در معرض ویروس و نظارت و حمایت از کسانی که خود را منزوی.

اما به عنوان موارد افزایش در سراسر جنوب و غرب این ظرفیت کمانش ارسال یک استارک هشدار به کشورهای دیگر بودند که فرح برای کاهش موج COVID-19 عفونت. دور از quashing شیوع ردیاب در ایالات تگزاس و آریزونا در حال بازی گرفتن تا مانع توسط هنجارهای اجتماعی و سیاسی اختلاف و گیج کننده نرخ پست-مستند عفونت. حتی کالیفرنیا که آموزش دیده است هزاران نفر از تماس جدید ردیاب پس ممکن است گرفتار شده است و پا به حالت صاف.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

شاید در هیچ کجای این تنش حاد تر از در فلوریدا که در آن افزایش موارد مثبت است مقصر جوان گرفتم هجوم آوردند به میله و سواحل و مهمانی با دوستان و غریبه ها.

“تماس با ردیابی برای COVID در درجه اول رفتن به محل کار به خوبی قبل از شما را به یک سنبله بزرگ از موارد. در حال حاضر با روزانه مورد تعداد [در فلوریدا] آن را بعید است که هر بخش بهداشت و درمان در حال رفتن به نگه دارید تا می گوید:” ماریسا Levine یک دولت سابق کمیسیون بهداشت و درمان در ویرجینیا.

فلوریدا دولت در بخش بهداشت و درمان است حدود 1600 نفر در تماس با ردیابی و قرارداد یک شرکت به ارائه 600 بیشتر. در یک دولت از 21 میلیون نفر است که تقریبا دو سوم از توصیه می شود ابتدا از 15 ردیاب در هر 100 ، 000 نفر است. اما هنگامی که تنظیم فلوریدا COVID-19 مورد تعداد این نسبت افزایش می یابد به 156 هر 100 ، 000 یا بیشتر از 33,000 ردیاب با توجه به تماس آنلاین ردیابی برآورد نیروی کار در دانشگاه جورج واشنگتن.

تگزاس حدود 2,800 قرارداد ردیاب در مقایسه با یک هدف 4000 که رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت مجموعه در ماه آوریل به عنوان یک متریک برای بازگشایی. که نیروی کار کاهش یافته است و در هفته های اخیر به عنوان دولت و کارگران مستقر شدند به دیگر COVID-19 دیدگاه مشاغل تگزاس تریبیون گزارش داد.

“در مورد نظارت”

در حالت ایده آل تماس با ردیاب را هم قرار دادن مردم در معرض یک بیماری عفونی و طرح زنجیره ای از عفونت بازگشت به منبع می گوید دکتر لوین که هدایت این مرکز برای رهبری در بهداشت عمومی در دانشگاه فلوریدای جنوبی. “کل ایده این است که برای شناسایی مکان های که در آن مردم شده اند تجمع و آن را منتشر شده است.”

ملی ایالات متحده در حال حاضر بین 27,000 و 28,000 تماس با ردیاب رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در ماه گذشته. برخی از کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که حداقل 100,000 ردیاب مورد نیاز هستند و با اشاره به موفقیت کشورهایی مانند کره جنوبی و آلمان در استقرار سریع تست و ردیابی شامل COVID-19.

در ماه آوریل کنگره اختصاص داده شده $631 میلیون دلار برای تماس با ردیابی, تست و نظارت و تلاش در ادارات بهداشت محلی که برخی از آنها مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش کارکنان و یا داوطلبانی که پس از آن می تواند به نام تا زمانی که موارد سنبله. دیگران را شنود گذاشته کارکنان دولت idled در مستندات.

اما secondments نیست یک جایگزین برای ارتش ایستاده می گوید مایک رید دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو است که آموزش بیش از 4000 ردیاب برای کالیفرنیا سلامت بخش است. در سان فرانسیسکو “بسیاری از ما تماس با ردیاب در حال کتابداران و شهرستان وکلای مدافع محیط زیست و دانشمندان است. برخی از آنها احساس فشار برای بازگشت به شغل روزانه خود را,” او می گوید.

در حال حاضر در سان فرانسیسکو گفته کارگران شهرستان به نگه داشتن کار بر روی تماس با ردیابی میان افزایش موارد مثبت در لس آنجلس پس از بلند کردن اجسام از یک ایالت مستند است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که بزرگسالان جوان که اعتقاد خود را “شکست ناپذیر” بودند ابتلا و گسترش ویروس.

منطقه خلیج را caseload افزایش یافته است و بیشتر به آرامی و ردیاب در حال رسیدن به بسیاری از کسانی که تست مثبت اما دکتر رید در حال تماشای دیگر نقاط داغ با احتیاط. “اگر این تعداد همچنان به رشد, ما قصد داریم برای ادامه به آموزش بیشتر مردم [به تماس ردیابی] و است که نیاز به بیشتر سرمایه گذاری,” او می گوید.

نزدیک به نیمی از ردیاب استخدام برای منطقه خلیج در حال اسپانیایی زبان و بازتاب آن جمعیت و بیماری را نابرابر تلفات در اقلیت. تماس با ردیاب باید حرکت فرهنگی و زبانی موانع و ایجاد یک رابطه دوستانه با افرادی که در برابر ردیابی با اجرای مهاجرت و آنها خود به انزوا می تواند یک بار خرد کردن.

یک راه برای انجام این کار می گوید Joia موکرجی افسر ارشد پزشکی در همکاران بهداشت جهانی سلامت غیر انتفاعی در بوستون است که به اطمینان حاصل شود شما می توانید به درستی حمایت از کسانی که شما بخواهید برای منزوی مانند پیدا کردن مسکن موقت و یا تهیه فرمول نوزاد. “تماس با ردیابی است که در مورد مراقبت. آن را در مورد نظارت” او می گوید.

یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن

در ماساچوست همکاران در سلامت کار کرده با رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر که مرتکب 44 میلیون دلاری برای ساخت یک مرکزی COVID-19 ردیابی نیروی مکمل ادارات بهداشت محلی. پس از هدف قرار دادن یک اوج 1,900 مردم این نیروی کاهش یافته است به 400 عنوان دولت caseload کاهش یافته و به کمتر از 200 در روز, اما آن را می توانید در مقیاس بالا و دوباره به سرعت زمانی که مورد نیاز, می گوید دکتر Mukherjee.

همکاران در سلامت است, حمایت از, تماس, ردیابی در ادارات بهداشت در چند کشورهای دیگر از جمله در معرض خطر جوامع رنگ از جمله کارگران کشاورزی در کیپرس گاردنز فلوریدا.

دکتر Mukherjee کار کرده است که برای دهه ها در بیماری های عفونی در کشورهای در حال توسعه می گوید: اعتماد اجتماعی است که همیشه یک چالش است. آنچه که “منحصر به فرد آمریکایی” در مقابله با این بیماری همه گیر “است فرسایش اعتقاد به علم و فرسایش اعتماد به دولت است.”

در پالم بیچ تماس با ردیاب تنها رسیدن به 72 درصد از افرادی که آزمایش مثبت است. (ماساچوست است به طور متوسط 90%.) از تماس نزدیک که اطلاعات به اشتراک گذاشته شد ردیاب, ردیاب قادر به تماس در حدود نیمی از شهرستان های بهداشتی مدیر گفت: در ماه گذشته اضافه کرد که بسیاری از افرادی که آلوده شده بودند را رد کرده بود به بگویید ردیاب جایی که آنها کار می کرد.

به عنوان ویروس موج در خورشید کمربند شهرستانها دیگران فقط در حال حاضر شروع به سطح شیب دار بالا تماس ردیابی. در ایلینوی کوک کانتی در هفته گذشته پرده برداری از یک $41 میلیون ابتکار برای شیکاگو حومه که گسترش آن ردیابی تیم از 25 تا 400 کارکنان با همکاری دانشگاهها و سازمانهای مبتنی بر جامعه. کوهورت برای اولین بار است که انتظار می رود برای شروع کار در اوایل ماه اوت به گفته یک سخنگوی این شهرستان در بخش بهداشت عمومی.

که زمانی به نظر می رسد ممکن فراغت به عنوان متحده بازگشایی و COVID-19 نقاط داغ شعله ور شدن در سراسر جنوب و غرب است. اپیدیولوژی می گویند ساختمان ردیابی ظرفیت و گرفتن این پیام را به خطر جوامع ساده تر و موثر تر در طول مستندات از بعد از زمانی که تعاملات اجتماعی ضرب.

هنوز دکتر Mukherjee می گوید آن را هرگز خیلی دیر شده برای شروع است. بیماری های همه گیر در حال ماراتن نمی sprints و زمانی که ردیاب و سیستم های سلامت در محل قرار داده شده: “ما می توانید پرش بر روی شیوع بیماری خیلی بیشتر به سرعت در حال,” او می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de