به عنوان u. k. جنگ شامل Coronavirus بوریس جانسون همچنان در بیمارستان

نخست وزیر بوریس جانسون شرکت در طرح ملی “کف زدن برای سرپرستان” در مارس 2, پس از او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus شد و در انزوا.

عکس: pippa fowles/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لندن—نخست وزیر بوریس جانسون باقی مانده تحت نظارت در لندن یک بیمارستان پس از تحت آزمون به عنوان او تلاش برای بازیابی از علائم کروناویروس جدید.

آقای جانسون “راحت شب” و “در ارواح خوب” پس از بستری در بیمارستان در شب یکشنبه یک سخنگوی دولت گفت. با وجود بیماری که او را در انزوا برای بیش از 10 روز آقای جانسون همچنان به کار از تخت خود را در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن گفت: دریافت جلسات و تماس با اعضای تیم خود را.

خیابان داونینگ را تکذیب کرد مقامات روسیه گزارش می دهند که او بر روی یک کرسی که پذیرش نبود یک اقدام اضطراری است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

زمان آقای جانسون بیماری می آید در یک زمان بحرانی با ویروس رود به اوج در انگلستان در هفته آینده و پرسشهایی که چگونه این کشور را ادامه داده و مستند به کار گرفته خواهد شد و در نهایت کاسته.

باید آقای جانسون سلامت خراب شدن آن می تواند بالا بردن قانون اساسی سوالات در یک لحظه بسیار مهم در انگلستان نبرد در برابر ویروس.

بریتانیا ندارد معادل یک معاون رئیس جمهور که به طور خودکار طول می کشد بیش از اگر نخست وزیر می افتد به شدت بیمار و یا می میرد. به جای آن است تا به اعضای کابینه انگلیس برای تصمیم گیری در میان خود را که باید در این کشور منجر شود. “این واقعا بستگی دارد هر کس فقط پذیرش است که آن شخص همان اقتدار” گفت: کاترین هدون قانون اساسی متخصص در موسسه برای دولت است.

مربوط تصویری

مقامات در انگلستان و برزیل و ایران و چند کشور دیگر را آزمایش مثبت برای coronavirus بالا بردن سوال در مورد رهبران جهان’ قرار گرفتن در معرض این بیماری همه گیر. در اینجا به برخی از چالش های دولت ها به عنوان آنها اندیشیدن به طرح های احتمالی. عکس: کارن Ducey/گتی ایماژ

آقای جانسون هموار برخی از مشکلات بالقوه با تعیین وزیر امور خارجه Dominic Raab به رهبری دولت در جای خود. باید آقای Raab در نوبت سقوط بیمار نخست وزیر می تواند انتخاب کنید یکی دیگر از اعضای کابینه خود را به جای او.

آقای Raab برگزار شد صبح روز دوشنبه دولت ویروس-پاسخ جلسه و نیز منجر روزانه کنفرانس مطبوعاتی. یک سخنگوی دولت گفت: آقای جانسون هنوز تصمیم گیری های کلیدی در دولت coronavirus استراتژی است.

وزیر امور خارجه Dominic Raab منجر بریتانیا کابینه در حالی که آقای جانسون است که در بیمارستان است.

عکس: دومینیک Lipinski/زوما پرس

دولت بریتانیا در ابتدا در زمان یک بی بند و مداخله رویکرد به بیماری اجتناب برخی از این دقیق تر clampdowns که در حال تحمیل سراسر اروپا برای به حداقل رساندن اختلال.

بریتانیا شلوغ پارلمان و وارن از ساختمان های اطراف خیابان داونینگ که در آن آقای جانسون هر دو زندگی و آثار بودند زمزمه با مردم تا اواسط ماه گذشته. “من از دست دادن به طور مداوم” آقای جانسون گفت: در آغاز ماه مارس است. “من در یک بیمارستان دیگر شب که در آن وجود دارد و در واقع چند coronavirus بيماران و من را تکان داد دست در دست همه است.”

به عنوان ویروس در سراسر انگلستان ، خیابان داونینگ به کار ادامه داد در حد طبیعی با جلسات در دولت و اتاق جلسات برگزار شده دور شلوغ جداول در ساختمان, نقاشی اتاق.

حتی پس از آقای جانسون قفل شده این کشور در مارس 23, او ادامه داد: برای حضور در کابینه در فرد است. همان هفته او بیمار آقای جانسون با حضور “مجازی” جلسه هیئت دولت با هر دو وزیر بهداشت و کشور و ارشد عمران بنده.

پلیس در خارج از سنت توماس بیمارستان در لندن که در آن نخست وزیر است که برای درمان coronavirus.

عکس: اندی باران/شاتر

این ویروس سپس از طریق تیم برتر. آقای جانسون رئیس ستاد Dominic کامینگز و کشور افسر ارشد پزشکی کریس Ersin جدا شده با علائم. به وزیر بهداشت مت Hancock پس از آن بیمار.

آقای جانسون حامله نامزد کری Symonds گفت که او نیز دچار علائم ویروس. بیشتر از آقای جانسون تیم هستند و خانم Symonds توییتی در آخر هفته که او در حال حاضر احساس قوی تر است. آقای کامینگز نیست در خیابان داونینگ در عین حال اما در حال کار است.

آقای جانسون در صورت شجاع یک بار در انزوا. او منتشر شده یک سری از فیلم که در آن او گفت که او تا به حال علائم خفیف.

اما افرادی که در تماس با او اواسط هفته گذشته ابراز نگرانی خود را در مورد خوب بودن. آقای جانسون در ادامه منجر به جلسات کابینه از طریق لینک های مطالعه خود را.

او همچنین به نظر می رسد در خارج از درب خود را در خیابان داونینگ در روز پنج شنبه برای پیوستن به سراسر کشور تشویق ملی خدمات سلامت کارگران است. دولت اصرار داشت که علائم خود را هنوز خفیف اما اعتراف کرد وضعیت خود را بهبود نبود.

مطالب مرتبط

  • انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون بستری برای Coronavirus آزمون
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار

روز جمعه یک رنگ پریده به دنبال آقای جانسون گفت: ملت از طریق خود فیلم برداری تصویری که در ادامه به منزوی به دلیل تب مداوم. در 8 بعد از ظهر روز یکشنبه به عنوان ملکه الیزابت خطاب به ملت آقای جانسون رانده شد به بیمارستان برای آزمایش.

آخرین نخست وزیر را به صدا کردن کابینه خود را برای یک جانشین در حالی که بیمار بود و هارولد مک میلان در سال 1963. او استعفا داد و مدت کوتاهی پس از.

هیچ جایگزینی برای آقای جانسون که نیاز به نام ملکه نیاز به کابینه به توافق میان خود را که می تواند بهترین دستور حمایت از کشور است. که رهبر خواهد بود به احتمال زیاد یک نخست وزیر موقت تا زمانی که حاکم حزب محافظه کار می تواند انتخاب یک رئیس جدید.

نوشتن به حداکثر در کولچستر [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im