به عنوان توریست خشکسالی idles کارگران اسپانیا بافت موقت خالص ایمنی

از ابتدای coronavirus همه گیر رشد اقتصادی اسپانیا در پاسخ خاص قرار می گیرد تاکید بر گردشگری کوچک و متوسط اندازه شرکت و مستقل (خود اشتغالی) کارگران است. هر موضوع در آن گریخته از کمک های کشیده در سراسر شش قطعه از قانون نشان دهنده یک تاسیسات برای مبارزه کسب و کار.

گردشگری بوده است کلید بخش اقتصادی اسپانیا از آغاز صنعت مدرن در 1950s. در سال 2019 را به خود جذب بیش از 83 میلیون بازدید کنندگان بین المللی و آن را محبوب ترین مقصد گردشگری در جهان پس از فرانسه است. این حساب برای حدود 2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی و تولید نزدیک به 15 درصد از مشاغل.

در اوایل دولت قرار داده و در جای خود فوق العاده ای ارائه برای خود اشتغالی کارگران که کسب و کار مجبور به تعطیل یا از دست رفته بسیاری از درآمد خود را با توجه به وضعیت اضطراری اعلام شده در مارس 13. که شامل چشم پوشی از تامین اجتماعی پرداخت یک طرح کردند که بر اساس آن دولت را پوشش می دهد 70 درصد از حقوق و دستمزد پایه و مورد حمایت دولت وام.

“هر چیزی که کمی می تواند کمک به صرفه جویی در شرکت های کوچک می گوید:” استاد انریکه ناوارو-Jurado از دانشگاه مالاگا. “مهم این است که برای کاهش هزینه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است تا زمانی که فعالیت رزومه.”

بازل سوئیس

دانیل گنزالز و خواهر خود را باز هتل را در سال 2003 در آستوریاس در شمال اسپانیا پس از گرفتن وام به عوض خانه شهری. هفت سال بعد در طول بحران مالی آنها قطعه قطعه هزینه های دو برابر ساعات کار خود و renegotiated شرایط وام خود را به باز بماند.

در حال حاضر در حال ظهور از اسپانیا coronavirus مستند آنها خانههای گلی خالی مزایای بازگشایی با یک استخوان کارکنان و پیچیده و پر هزینه نیاز های بهداشتی و تنها متوسط قطره ای از رزرو. اما نبود حمایت های ارائه شده توسط دولت در پاسخ همه چیز ممکن است حتی گریمر.

“COVID ما مجبور به تعطیل کردن دارد اما به کمک دولت می گوید:” آقای گونزالس. “ما می توانید نگه دارید برای لحظه ای. من تصور می کنم این مشکل بعد خواهد آمد زمانی که ما نیاز به شروع به صرف بیشتر اما هیچ مشتریان و یا مشتریان کمتر از حد معمول است.”

از آغاز بحران اقتصادی اسپانیا پاسخ قرار داده شده تاکید ویژه بر گردشگری کوچک و متوسط اندازه شرکت و مستقل (خود اشتغالی) کارگران مانند آقای گونزالس. هر موضوع در این چهل تکه از کمک های کشیده در سراسر شش قطعه از قانون نشان دهنده یک تاسیسات برای مبارزه کسب و کار.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

آقای گونزالس است معوق پرداخت مالیات به دنبال بازپرداخت کمک های امنیت اجتماعی او باعث می شود به عنوان یک مستقل کارگر و امضا برای یک وام کم بهره به منظور حفظ هتل شناور. او حتی قرار داده شده یکی از هتل کارگران موقت طرح کردند.

“این کمی زود به ارزیابی دولت در پاسخ می گوید:” آقای گونزالس که در میان اسپانیا 3.2 میلیون نفر ثبت نام خود اشتغالی کارگران است. “بسیاری از اقدامات در نظر گرفته شده در پرواز و مدیریت شده است کاملا پر هرج و مرج.”

“هر چیزی که کمی می تواند کمک کند”

گردشگری بوده است کلید بخش اقتصادی اسپانیا از آغاز صنعت مدرن در 1950s. در سال 2019 را به خود جذب بیش از 83 میلیون بازدید کنندگان بین المللی و آن را محبوب ترین مقصد گردشگری در جهان پس از فرانسه است. گردشگری حدود 2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی و تولید نزدیک به 15 درصد از مشاغل. در بسیاری از مناطق به ویژه در جزایر و مناطق ساحلی گردشگری حساب حتی سهم بیشتری از فعالیت های اقتصادی و فرصت های شغلی.

همین دلیل است که اسپانیا متمرکز شده بخش قابل توجهی از آن خالص ایمنی تلاش در این مستند نسبت به گردشگری کارگران; نخست وزیر پدرو سانچز به تازگی اعلام €4.25 میلیارد دلار ($4.75 میلیارد دلار) بسته به تقویت این صنعت است.

حسن نیت ارائه میدهد از دانیل گنزالز

دانیل گنزالز نشسته در دفتر کار خود در هتل La Corte de Lugás در بیابیسیوسا اسپانیا در ژوئن 29 سال 2020 است. او و خواهر او جان سالم به در بحران مالی 2008 و امید به غلبه بر اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس با دولت کمک کند.

در اوایل دولت قرار داده و در جای خود فوق العاده ای ارائه برای خود اشتغالی کارگران که کسب و کار مجبور به تعطیل یا از دست رفته بسیاری از درآمد خود را با توجه به وضعیت اضطراری اعلام شده در مارس 13. در اصل آقای گونزالس تامین اجتماعی سهم €360 (400 دلار) در هر ماه بودند چشم پوشی برای بخشی از مارس و همه آوریل, اما او هنوز هم مجبور به پرداخت هر دو ماه; او تنها به تازگی است که بازپرداخت به پایان رسید. (او قلاب برای اردیبهشت و خرداد پرداخت.)

در ضمن کارمند در کردند – به طور موقت اخراج شناخته شده به عنوان ERTE که در آن دولت را پوشش می دهد 70 درصد از پایه حقوق و دستمزد – همانطور که از پایان ماه ژوئن دریافت کرده است تنها €1,200 کمی بیش از نیمی از آنچه که او باید به دلیل بین مارس 23 و 15 ژوئن تحت این طرح است. او از طریق مستند با تشکر از حقوق و دستمزد خود را ، آقای گونزالس می خواهد به او را در هیئت مدیره در ماه ژوئیه اما شک و تردید او را مجبور به معنی rehire دو نفر دیگر از کارگران فصلی که معمولا به کمک پوشش اوج ماه های تابستان.

“بزرگترین صرفه جویی برای من است و نه نیاز به پرداخت حقوق و دستمزد می گوید:” صاحب هتل. “اما آنچه که به من می دهد صلح از ذهن است وام. ما هنوز نمی دانیم تا چه حد این بحران بر اقتصاد تاثیر می گذارد.”

این بانک به تصویب دولت حمایت وام تا €50,000 پرداخت می شود بیش از پنج سال در 1.6% بهره. تا پایان سال 2020 بسته به قدرت از تابستان درآمد آقای گونزالس باید تصمیم بگیرد که آیا به درخواست برای مقدار کامل یا بخشی از آن. او با تکیه نسبت به درخواست برای سهم شیر بنابراین او می تواند حل و فصل اولیه بهره بالاتر وام گرفت و برای هتل.

یعقوب Turcotte/کارکنان

“هر چیزی که کمی می تواند کمک به صرفه جویی در شرکت های کوچک” یادداشت استاد انریکه ناوارو-Jurado, مدیر دانشگاه موسسه گردشگری هوش و نوآوری تحقیق از دانشگاه مالاگا. “مهم این است که برای کاهش هزینه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است تا زمانی که فعالیت رزومه. و شما نمی توانید انتظار می رود آنها را به استخدام کارکنان به عقب زمانی که فعالیت می کند سر را نمی توان عامل در همان مقیاس است.”

دولت اسپانیا پیش بینی 10 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی در سال 2020 به دنبال مبهوت “square-root شکل” بازیابی در 2021. بیکاری است که انتظار می رود به موشک وار رفتن به 19 درصد در این سال است. بسیاری امیدوارند که حیاتی حداقل دستمزد اعلام کرد در ماه مه با هدف رسیدن به 2.3 میلیون نفر از جمعیت نزدیک به 47 میلیون دلار) کمک خواهد کرد که بیشتر آسیب پذیر است. گردشگری کارشناسان می گویند آن است که خیلی زود به بگویید که چگونه بسیاری از مردم از این بخش خواهد شد و نیاز به این نوع از کمک.

“بسیاری از گردشگری کارمندان نه قانونی قرارداد. آنها در حال کار در تاریکی” یادداشت توماس Mazón متخصص در جامعه شناسی گردشگری در دانشگاه آلیکانته.

“شرکت های گردشگری نه تنها رو به کاهش نجومی در سال, اما آنها در حال بیرون آمدن ماه از ضرر و زیان می گوید:” Luis Miguel رندن عضو هیئت مدیره AECIT اسپانیایی انجمن علمی متخصصان گردشگری. “آنها در حال حاضر از دست, عید پاک, آخر هفته طولانی و شمال اروپا به اسپانیا در فصل بهار است.”

تابستان فصل گردشگری است که در حال حاضر رسما باز برای اروپایی ها. برای اولین بار وارد شد و آلمانی ها در مایورکا تحت یک برنامه آزمایشی اجرای ویژه فرآیند غربالگری در فرود. هدف این است که برای باز کردن به بقیه جهان به جز کشورهای در حال تجربه نرخ بالای COVID-19 عفونت – در اوایل ماه جولای.

صاحبان هتل بزرگ و کوچک در زمان به چالش کشیدن. به عنوان بسیاری از 45 درصد از هتل ها و رستوران ها غذا به گردشگران در معرض خطر رفتن حلقه تا با توجه به صنعت ارزیابی. اسپانیا در نظر گرفته شده تمدید موقت کردند طرح تا ماه سپتامبر و یا حتی تا پایان سال.

“تاثیر coronavirus همه گیر شده است, وحشیانه, می گوید:” آقای Mazón. بحران مالی 2008 که بازی کودکان نسبت به این. بیشتر مردم بیکار مانده بودند ، اما این بار کل کشور را متوقف کرده است. همه چیز – هتل ها محدودیت بارها – و از همه متوقف شده است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de