به عنوان جهان می رود به نبرد در برابر Covid-19 وجود دارد دلیل برای خوش بینی است که ما برنده خواهد شد

اکثر مردم امروز زنده اند و نه تجربه یک بحران بسیار بزرگ, پس از در سراسر جهان, و بله, پس, ترسناک در طول عمر ما. در حالی که ما بداهه نوازی در نحوه برخورد با مسائل مرتبط با سلامت از سوي جامعه انتقال این ویروس به پیدا کردن موثر مراقبت و درمان برای بیمار به جستجو برای واکسن پیامدهای اقتصادی زندگی مختل و اثرات طولانی مدت آن دستگاه در تمام ذهن ما است.

چه درس هایی از تاریخ است که می تواند ما را با برخی از سرنخ در مورد چگونه به کمیت پتانسیل آسیب به اقتصاد زندگی و آزادی? این misnamed آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1918 و افسردگی دو مهم تاریخی معیار. وجود دارد مقدار زیادی از شواهد اقتصادی مورخان که اسناد و مدارک زیادی و پایدار آسیب به اقتصاد در هر دو. ما استعفا داد و به سرنوشت مشابه و یا بدتر از این زمان در اطراف بیش از حد ؟ نه لزوما. بهتر است که ما آماده این زمان در اطراف.

وجود دارد سه دلیل مهم برای اینکه خوش بینانه است. یک انقلاب در زیرساخت های اطلاعاتی ساخته شده است که انتقال دانش مفید در مورد بهترین شیوه های درمانی, نتایج علمی و پزشکی پیشرفت های سریع و آنی. دو امنیت غذایی از نظر مقدار مواد غذایی در دسترس و سیستم های توزیع در محل از جمله کشورهای بزرگ مانند هند بسیار بهتر از آن صد سال پیش.

و این ممکن است مهم ترین عامل ما یاد گرفتیم از شکست در طول رکود بزرگ است که در حالی که اقتصاد در توقف ما نمی توانیم اجازه فیزیکی بشر و سازمان سرمایه به وخامت است. دوباره موسسات ما را کشت در صد سال گذشته از جمله بانک مرکزی دیجیتال زیرساخت برای انتقال آنی پرداخت به نیازمندان و فناوری اطلاعات است که اجازه می دهد تا برای آموزش به ادامه با استفاده از سیستم عامل های دیجیتال همه تعویض بازی. اجازه دهید من استادانه درست شده.

فکر می کنم از یک مکث آیا این طول می کشد به مدت سه ماه یا یک سال به عنوان یک دوره طولانی از خواب از آن ما خواهد شد همه از خواب بیدار. اما در حالی که ما خواب ما نیاز به اطمینان حاصل شود سه چیز است که (من) ما زنده بماند; (ii) است که ما زیرساخت های فیزیکی مانند ماشین آلات و بیمارستان و ماشین و هواپیما و قطار, جاده ها, برق, مخابرات باقی می ماند و روغن; و (iii) ما سرمایه انسانی مستهلک نمی کند. ممکن است ؟ بله, من فکر می کنم آن است.

اول من درک می کنم که غم انگیز وجود خواهد داشت بسیاری از زندگی از دست رفته به کوروناویروس. ما سعی خواهد کرد و به حداقل رساندن این از دست دادن زندگی با مستندات توسط آزمایش های گسترده و اجتماعی فاصله و امیدوارم با پیدا کردن موثر درمان به عنوان ما سعی می کنیم و خرید زمان برای تحقیقات و پیشرفت های علمی. بیشتر توزیع مواد غذایی و اقلام ضروری برای همه خواهد شد و همچنین مطمئن شوید که هیچ زندگی از دست داده و یا به گرسنگی یا سوء تغذیه.

دوم ما تبدیل کارخانه های ما به را تغییر امکانات تولید برای هواکش و تجهیزات پزشکی و تجهیزات و با استفاده از زیرساخت های حمل و نقل به حرکت ضروری بهداشت و اساسی نیاز به لوازم آسیب پذیر جمعیت های انسانی به مکان های امن. ما باید اطمینان حاصل شود که زیرساخت ها مانند برق و مخابرات باقی می ماند سالم و کاربردی در طول این دوره است.

سوم تخریب سرمایه انسانی رخ داده است که در طول رکود بزرگ خواهد بود و مانع از این زمان در اطراف. ما باید اطمینان حاصل شود که فرزندان ما در ادامه برای دریافت آموزش و پرورش ما کارگران همچنان برای به دست آوردن مهارت های قرن 21 است. ما تبدیل خواهد شد ما آموزشی و ایجاد مهارت نهادها و زیرساخت های به اطمینان حاصل شود که سرمایه انسانی را تخریب می کند اتفاق می افتد. اگر ما خوش شانس ما حتی ممکن است بیشتر آماده پس از این توقف به دلیل هماهنگ و در مقیاس بزرگ هزینه های ثابت سرمایه گذاری در زیرساخت های این در حال حاضر یک ضرورت است نه یک انتخاب.

ما همه در این با هم بدون توجه به جایی که ما زندگی می کنند. بحران را به ما یادآوری کرد که آسیب پذیری ما ما ترس و امید و انسانیت ما جهانی هستند. ما قادر به افزایش به مناسبت و کمک به آسایش و مراقبت از یکدیگر را با وجود تفاوت ها و اختلافات. و مهمتر از همه ما به یاد یک بار دیگر چگونه متصل همه ما در سراسر جهان. من خوشبین باقی می ماند که هنگامی که ما از خواب بیدار از این خواب طولانی این مکث طولانی ما خواهد بود آماده به جدید تبدیل شده و چالش های جدید با قدرت و شفقت برای همه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>