به عنوان آلودگی از کاشت درخت سبز صلیبیون به زودی وارد

موسمی است که یک فصل از هجوم. زندگی انفجار در اشکال مختلف و برخی زیبا و برخی تحریک کننده و برخی واقعا خطرناک است.

می شود آن را یک موسمی هجوم موریانه شاهزاده-شاهزاده خانم و پشه و یا سبز صلیبیون مسلح با, درخت, نهال, من به طور معمول ترجیح می دهند به تماشای آنها را با Sakshi-bhav دانستن بیش از حد خوب است که من هم در این سیاره محدود است و از این رو من به جای صرف آن در فکری غرق در افکار, اما به تازگی من کمی نگران در مورد آخرین آفات یعنی کاشت درخت انبوهی که به نظر می رسد در شهرهای هند در طول موسمی و ترک یک دنباله از تخریب.

قبل از اینکه من خشم برخی از حساس مردانه و جذاب خانم ها اجازه دهید من نقطه که من به سادگی عاشق رنگ سبز تیپ.

من قویا تایید نظرات آموخته بود که به من گفت که PETA و درخت در شهر خود بودند بهترین مکان برای هر جوان واجد شرایط لیسانس به صرف تعطیلات آخر هفته اما به عنوان یک مرد سالخورده پشت سر گذاشتن کودکان در یک سیاره در حال مرگ, اولویت های من در حال حاضر منتقل شده به سمت بالا آناتومی بدن انسان, و من در حال حاضر می خواهم این کمی سبز مردم را به بازگشت به سیاره زمین که من زندگی می کنند.

زندگی بر روی زمین و سیاره زمین در حال باستان دشمنان است که آزمایش هر یک از دیگر بیش از 3.7 میلیارد سال است. با تشکر از تکامل سلاح است که زندگی بر روی زمین استفاده می کند به مبارزه با سیاره ما در حال حاضر یک وضعیت است.

این سیاره یکی واقعی و یکی که سبز صلیبیون تصور کنید در خود احساسی مغز است و در حال حاضر تسلیم به دستگاه های زندگی و از این رو آن را غیر ممکن است برای سیاره برای حفظ زندگی از هر جایی که حتی کمترین منابع ممکن است در دسترس برای زندگی وجود دارد.

زندگی مدیریت می شود وجود دارد در هر کجا وجود دارد اتاق را برای آن به همان اندازه درست است که نتیجه آن جایی که هیچ زندگی وجود دارد آن است که یک شاخص وجود دارد که هیچ منبعی برای آن است.

بنابراین زمانی که شما به خارج از پنجره خود را و ببینید یک جنگل بتن به جای استفاده از یک جنگل سرسبز دلیل است که این مکان داده شده در حال حاضر فاقد منابع طبیعی برای درختان به رشد است.

به همان اندازه درست است این واقعیت است که در حال تمام بشر ساکنان سعی کنید به نگه داشتن موش را که همان بتن جنگل که در آن درختان نمی توانند رشد کنند آنها قادر نخواهد بود به این دلیل که موش مانند جریان آب خواهد شد در وجود دارد به عنوان یک زیست تو رفتگی در دیوار وجود دارد.

بزرگترین نقطه تفاوت بین زمین و سبز صلیبی زمین است که او/او احساس می کنید که در حال رشد هر چیز سبز رنگ است که یک عمل صرفه جویی در این سیاره این است که دیگر خوش خیم به اندازه کافی اعتقاد به نادیده گرفته می شود.

به عنوان سبز مردم با عجله به کاشت درخت در هر نقطه و در همه جا چه آنها در واقع انجام است قرار دادن یک زندگی از آن وجود تعلق ندارد و آنها در عشق با آنچه که آنها انجام می دهند, آنها در نهایت با استفاده از زور آن را به کار.

در حالی که بسیاری می توان گفت در مورد پوچ خود انتخاب گونه های من جای تمرکز بر قصد خود را و منطق به عنوان این است که مشکل واقعی است.

بر خلاف آنچه به طور متوسط درخت عاشق معتقد است درختان نیست واقعا بزرگ در جذب دی اکسید کربن و انتشار اکسیژن است. وجود دارد بسیاری از دیگر اشکال زندگی که انجام آن خیلی خیلی بهتر. اگر گرد و غبار و ساعت 2.5 است انتخاب خود را از دشمنان درختان خیلی بدتر است زیرا آنها نه تنها آزادی برخی از آلرژن و particulated موضوع در شهرستانها سوزاندن برگ بستر است که یکی از علل PM 2.5 آلودگی است.

پس از یک درخت در این شهر است که خارج از محل بیگانه است که نیاز به زور-پشتیبانی از آب و ارائه هیچ چیز زیادی برای برنامه های آنها مارک برای سبز مردم است.

اما این به آن معنا است که ما اصلا رشد درختان در شهرستان ؟

هیچ. درختان باید رشد کرده اما با درک بهتر از آنچه انجام می دهند و این است که به ارائه سایه و کاهش احساس ناخوشایند از جنگل های بتنی.

ما به عنوان گیاه درختان (و باید) ما نیاز به تمرکز بر روی گونه راست به عنوان درختان درست مثل یک lamppost یا یک نیمکت برای یک شهر. آنها استفاده کنید و یک هدف است. یک درخت در یک شهر می آید در هزینه و از این رو نمی توان آن را کاشته عاطفی. وجود دارد به یک تحلیل هزینه منفعت مصنوعی منابع مورد نیاز برای پشتیبانی از آن و به دست آوردن ما از داشتن آن است.

در درخت های معماری ابزار و باید مورد استفاده قرار گیرد در نتیجه.

و فقط به عنوان شما می توانید و نمی تواند “دوست داشتن” نور قطب به طوری که شما نمی خواهد آن را حذف کنید حتی اگر آن را در وسط جاده, درختان شهری نیز باید امان از شایع پندارند آنها با بهره گیری از امروز که حتی دادگاه به احکام عجیب و غریب از آنها حقوق بشر است.

عاشقان ممکن است پیدا کردن این شئ از یک زندگی وحشتناک, اجازه دهید ما درک می کنند که یک شهر به خودی خود وحشتناک مصنوعی ماشین که ما ساخته شده به نوبه خودمان به کمی دندان غول پیکر سیستم و اگر یک فرم زندگی ساخته شده است/دعوت به پیوستن به آن یا به یک شورشی (من عاشق موش است) و یا یک دندانه در ماشین مانند هر یک از ما.

اگر ما در حفظ و مخلوط کردن باعث می شود ما را تا پایان این موضوع خیلی بدتر به عنوان یک شهر نه عملکرد کارآمد است فقط اضافی ناخن است که ما در حال اضافه کردن به تابوت که ما مشغول ساختمان پست صنعتی “انقلاب”.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de