به عنوان امداد و نجات در جریان پول, بنابراین می تواند صداقت و پاسخگویی

یکی از قابل اعتماد ترین افرادی که در ایالات متحده آمریکا است که جروم پاول رئیس بانک مرکزی. برخی از 58 درصد از آمریکایی ها اعتماد به نفس در رئیس فدرال رزرو با توجه به مارس گالوپ نظرسنجی. در عین حال به عنوان تغذیه شروع به پرداخت هزاران میلیارد دلار به شرکت های مضطرب آقای پاول می داند که او باید به کار سخت برای حفظ این اعتماد – جلوگیری از فساد در استفاده از پول مالیات دهندگان را.

در روز پنج شنبه تغذیه گفت: این امر افشای نام شرکت های دریافت کننده کمک های خود را همراه با شرایط وام. اطلاعات ذکر شده خواهد شد در یک وب سایت حداقل هر 30 روز.

بانک فدرال غیر معمول شفافیت یک مثال از مقامات در سراسر جهان در تلاش برای حفظ حمایت در مبارزه با COVID-19. زمانی که مردم به خطر انداختن خیلی خوبی جمعی رهبران نمی توانیم خشم در دولت تخلفات و یا در خصوصی بازیگران که امکان استفاده از بحران را به نفع خود.

چند کشورهایی مانند تایوان نشان داده اند در پاسخ به کروناویروس که باز و پاسخگو دولت می تواند موثر قاتل ویروس و شاید یک اقتصاد saver. شورای اروپا ضد رشوه بدن فقط با صدور دستورالعمل به آن 50 عضو در راه های جلوگیری از فساد است. و گروهی از کشورهای ثروتمند شناخته شده به عنوان سازمان همکاری اقتصادی و توسعه می گوید این کمک خواهد کرد که کشورهای حفاظت تدارکات عمومی شفافیت و خبرچین.

“این است که در لحظات فاجعه پاسخ و امداد رسانی است که ارزش های دولت باز می آمد تحت فشار شدید اما همچنین می تواند به طور معنی داری منجر به نتایج بهتر می گوید:” گروه بین المللی باز دولت همکاری.

شهروندان نیز به نظر می رسد در نظر گرفتن علت است. وزارت دادگستری ایالات متحده در مرکز ملی برای فاجعه تقلب را دریافت کرده است بیش از 9000 راهنمایی در هفته های اخیر در مورد تقلب مصرف کننده قیمت سنگ آهن در بازار احتکار و بالقوه دیگر جرائم مربوط به بحران است. بیش از 3000 از راهنمایی تلقی می شد در خور بررسی است.

“همه گیر باز کردن یک فرصت کسب و کار برای درنده جنایتکاران” متحده گزارش Europol اتحادیه اروپا را به اجرای قانون بازو. هر دو از مقامات و شهروندان باید انگیزه قوی برای نگه داشتن که درب را بسته است. خود را بهترین ابزار شفافیت و پاسخگویی به خصوص در سازمان های مانند تغذیه توزیع تریلیون دلار است. صداقت قدرتمند مواد ضد عفونی کننده.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>