به عنوان مذاکرات لایحه امداد یدک می کشم، آمریکایی ها می پرسن: آیا می توانم اجاره را بپردازم؟

یک هنرمند آرایش بیکار با دو کودک نوپا و یک شوهر معلول نیاز به کمک غذا و اجاره دارد. مدیر هتل می گوید بیکاری او اضطراب خود را عمیق تر کرده و او را در شب بیدار نگه داشته است. یک متخصص بهداشت دندان، باردار از فرزند دومخود، در تلاش است تا پوشک و فرمول استطاعت.

در سراسر کشور، در سراسر صنایع و مشاغل، میلیون ها آمریکایی از کار انداختند به دلیل ویروس کوروناویروس در حال آموزش برای تامین هزینه های اولیه در حال حاضر که 600 دلار اضافی در هفته در مزایای بیکاری فدرال به پایان می رسه.

لیز نس، یکی از استخدام کننده های استخدام شده در یک آژانس کارکنان نیواورلئان که می ترسد ماه آینده بدون کمک های اضافه شده از واشنگتن اخراج شود، گفت: «بدترین کابوس من در حال به حقیقت آمدن است» تابستان 2020 می تواند فیلم ترسناک سال آینده باشد.”

قانونگذاران در کاپیتول هیل در تلاش برای کار کردن توافق نامه ای است که برخی از کمک های بی کار فدرال را بازگردانید. ماراتن در کنگره پنج شنبه شب بسیاری از تقابل ایجاد اما پیشرفت کمی در مسائل بالا در مقابله با مذاکره کنندگان. استیون منوچین، وزیر خزانه داری گفت: «یک مشت مسائل بسیار بزرگ وجود دارد که ما هنوز خیلی از هم دور یم» او از وجود نسيم در کمک به دولت ها و دولت هاي محلي و تجديد مزاياي بيکاري تکميلي در جلسات پنجشنبه شب صحبت کرد.

هر دو طرف گفتند آینده مذاکرات نامشخص است. هیچ جلسه ای تا کنون برای روز جمعه برنامه ریزی شده است، یک مهلت غیر رسمی برای رسیدن به رئوس گسترده ای از یک توافق. حتی اگر به معامله ای هم برسه، احتمال دارد که مبلغ کمتر از ۶۰۰ دلار باشد. و در زمانی که پول شروع به جریان می کند، می تواند برای بسیاری از آمریکایی ها که در حال حاضر در تنگناهای ورام دیر است.

برایان گالگر، مدیر عامل شرکت متحده راه ورلد در سراسر جهان گفت: “اعضای کنگره ممکن است لوکس به توافق این هفته آمده و رای هفته آینده و سپس رول آن را بیش از چند هفته داشته باشد، گفت: “برایان گالاگر، مدیر عامل شرکت راه متحده در سراسر جهان است. خانواده ها اون تجمل رو ندارن فردا پولشون تموم ميشه

در این فاصله، تا ۳۰ میلیون آمریکایی، شغل شان از دست رفته یا درآمدشان با شیوع بیماری که اقتصاد را فلج کرده و نزدیک به ۱۶۰ هزار نفر را در آمریکا کشته است، از دست داده اند، سعی دارند تنها به مزایای بیکاری دولتی که به طور متوسط کمتر از ۴۰۰ دلار در هفته است، دست پیدا کنند.

در روز پنجشنبه، دولت گفت نزدیک به 1.2 میلیون نفر از مردم آمریکا درخواست بیکاری در هفته گذشته. که کاهش از هفته قبل است. هنوز هم، این بیستوهفتمین هفته مستقیم بود که حداقل ۱ میلیون نفر به دنبال کمک های بی کار بودند. قبل از ویروس کوروناویروس، این عدد در یک هفته هرگز از ۷۰۰ هزار نفر پیشی نگرفت.

بسته نجات در واشنگتن کار می کرد بیش از 100 میلیارد دلار برای کمک به بازکردن مدارس، دور دیگری از پرداخت مستقیم 1200 دلار به اکثر مردم، و صدها میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی برای کمک به آنها برای جلوگیری از کارگران مفرط و برش خدمات به عنوان درآمد مالیاتی.

برخی از جمهوری خواهان در کنگره استدلال می کنند که 600 دلار اضافی در مزایای بیکاری آنقدر سخاوتمندانه است که آن را از مردم دور از رفتن به کار. چند مطالعه دانشگاهی در این مورد تردید کرده اند. اقتصاددانان و کارشناسان کار می گویند که مزایای شغل خاصی مانند مراقبت های بهداشتی، می تواند برای افراد کافی باشد تا حتی اگر دستمزد کم باشد، به کار خود بازنگشت.

بتان راکوبز اشفورد، هنرمند آرایش با دو فرزند کوچک، گفت که ۶۰۰ دلار یک «خط زندگی» بوده است.

ساکن دالاس فقط وارد فصل شلوغ عروسی شد، زمانی که او به طور معمول درآمد عمده ای از خود را، زمانی که شیوع رخ داد، و او کار خود را از دست داده است. کمک های بیکاری دولت او تنها به حدود 828 دلار در ماه است.

او گفت: «نمی دانم حالا چه کار می کنیم»

از ترس اخراج از خانه شان، خانم راکوبز اشفورد و خانواده اش به همراه مادرش به این مکان نقل مکان کرده است. او نگران گرفتن در یک کار جدید است که می تواند سلامت خانواده اش را به خطر بیوازد.

Jackilyn Lopez of Tucson, Arizona, said the $600 had been a “godsend” for her family since she lost her job as a hygienist in March, when most dental practices shut down. او و شوهرش یک دختر ۱۸ ماهه داشته اند و قرار است خانم لوپز در سه هفته به دنیا بیایند.

کارفرمای او باز باز شده است اما هنوز به یاد خانم لوپز. او احساس خوشبختی می کند که شوهرش شغل خود را به عنوان کارگر مونتاژ در یک تولید کننده لیزر نگه داشته است. اما خانم لوپز تازه اولین چک بیکاری هفتگی اش را بدون 600 دلار دریافت کرد و فقط 213 دلار بود.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im