به عنوان سیاستمداران تکیه بر بیماری افسران برخی از دانشمندان ترس یک واکنش

دولت انگلیس منتظر طولانی تر از برخی از کشورهای اروپایی به تعطیل کردن مدارس و مسئله اقامت در خانه سفارشات. این کشور مستند کرده است در حال حاضر تمدید شده است به حداقل ممکن 7.

عکس: tolga akmen/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لندن—سیاستمداران و مقامات دولتی در تلاش برای نمودار یک دوره از طریق جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس تکیه به شدت در تخصصی مجموعه ای از اپیدمیولوژیک کارشناسان: بیماری افسران.

به عنوان آنها تصمیم گیری مؤثر بر سلامت و معیشت صدها میلیون نفر از شهروندان رهبران جهان را تبدیل به بینی از عفونت و مرگ و میر توسط این دانشمندان که با پذیرش خود را در حال کار با یک آرایه سردرگم از ناشناختهها به عنوان آنها در ساخت پیش بینی های خود را.

برخی از پیشرو افسران می گویند خود نظم و انضباط است که خواسته به ارائه یک سطح از یقین است که آن را غیر واقعی است انتظار می رود به ویژه با توجه به کمی شناخته شده در مورد جدید کروناویروس. و آنها از ترس که آنها می تواند تبدیل به سپر بلا برای سیاسی, سیاست منفور.

“هر مدل که می شود در 50 ٪ از نتیجه واقعی انجام داده می گوید:” کیت نیل استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام. “این علم دقیق نیست.”

به عنوان اولیه شیوع این ویروس شروع به اوج سراسر کشورهای غربی دولت ها با تکیه بر بیماری افسران برای راهنمایی به عنوان آنها در نظر بگیرید چگونه به باز کردن از پیچ از لحاظ اقتصادی خرد کردن مستندات و بدون جرقه یک تجدید حیات در عفونت.

چند دولت را وابسته به آشکارا بر این کارشناسان به عنوان بریتانیا.

انگلستان سیاستمداران با اشاره به اپیدمیولوژیک مدل برای توجیه تصمیم گیری—هر دو در ابتدا نگه داشتن در سخت اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و هنگامی که این ویروس به شدت روشن شد به حرکت به جای گسترده مستند در تلاش برای جلوگیری از گسترش پاتوژن.

به عنوان یک نتیجه, بیماری افسران و کار خود روبرو هستند بی سابقه نظارت عمومی آنها را به عنوان بزرگترین تماس از حرفه خود.

“این یک زمان سخت به یک عفونی-بیماری modeler به عنوان بسیاری از انتقاد می تواند وارد می گوید:” مایک Tildesley در دانشگاه وارویک مدرسه علوم زندگی. “من از ترس وجود دارد می تواند یک واکنش هنگامی که این بیماری همه گیر است.”

با همه گیر برخی از افسران تبدیل شده اند به نام خانواده. امپریال کالج پیشرو بیماری modeler, نیل فرگوسن که کار همچنین به اطلاع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این ویروس در حال حاضر شناخته شده در انگلستان به عنوان “استاد مستند.”

این بیماری ثابت شده است به خصوص به چالش کشیدن برای کارشناسان. در انگلستان اولیه پیش بینی شده توسط یک پانل از افسران مشاوره دولت دست کم گرفت تعداد بیمار نیاز به فشرده-مراقبت های درمانی در بیمارستان ها.

زمانی که مدل توسط دانشکده بهداشت لندن و طب گرمسیری و امپریال کالج تجدید نظر شد, به ویژه به منعکس کننده وضعیت وخیم در ایتالیا, دولت انگلیس به سرعت شتاب خود را خاموش برای جلوگیری از آن خود خدمات سلامت در حال غرق شده است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

انگلیسی ها بودند adopters اولیه از بیماری های مدل سازی. پزشک جان برف, نقشه برداری, شیوع وبا در لندن ویکتوریایی ردیابی عفونت به یک پمپ آب در سوهو. در اوایل 1900s دیگر انگلیسی دانشمند پیشگام ایده گله ایمنی تهیه مدل هستند که اساس بیماری مدلسازی امروز.

انگلیسی اپيدميولوژيستها در اوایل 2000s مطلع و انگلستان توده حذف دام آلوده پا و دهان بیماری یکی از اولین بار افسران سازی یک پاسخ دولت به بحران بهداشت عمومی در زمان واقعی است.

در ابتدایی ترین مدل های اندازه گیری که چگونه مردم حرکت از مستعد ابتلا به بیماری های عفونی و سپس بازیافت—یا مرده. این مدل می تواند بسیار متفاوت است.

حدود 1000 مدل سازی مقالات تولید شده در سراسر جهان در Covid-19 به تنهایی می گوید رابین Thompson, همکار تحقیقاتی در ریاضی اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد که در تلاش است تا بحران خود را نشان دادند.

در واقع تفسیرهای کسانی که مدل های بسیار گسترده ای اعم—و در حال حاضر مورد بحث است. نیوزیلند قفل شده را قبل از یک مرگ گزارش شده در ایالات متحده در زمان یک دست بیشتر رویکرد و سوئد است که هنوز هم در حال اجرا تقریبا به صورت عادی.

دولت نیز تمایل به نگاه به یک تا حد زیادی ad hoc گروهی از دانشگاهیان. در ایالات متحده این بیماری-مدل سازی سیستم “است ضعیف و ساختار” اخیر دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت گزارش به این نتیجه رسیدند. یک پروژه در راه است در انگلستان به شیر افسران از زمینه های دیگر مانند سرمایه گذاری در میان نگرانی ها در مورد groupthink میان اپیدیولوژی.

به عنوان بحران افسران در انگلستان تا به حال برخی از سرنخ که چگونه یک flulike همه گیر ممکن است گسترش در سراسر کشور است. اپیدیولوژی به تازگی انجام یک آزمایش شامل 36,000 داوطلبان سرگردان بریتانیا با تعاملات خود را اندازه گيري در خصوص طراحی برنامه. نتایج منتشر شده در سال 2018 به بینش ارزشمندی چگونه بدون کنترل virus می تواند قادر به rip کردن از طریق جمعیت ترک 80 درصد آلوده و بیش از 800,000 مرده است.

در بریتانیا مورد پایه برای همه گیر تهیه شد و در سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. در آن زمان مراقبت های ویژه وجود ندارد در انگلستان و جدید کروناویروس نیست آنفولانزا.

افسران خود را با عجله به پیدا کردن اطلاعات خوبی در این شیوع به اصلاح مدل های خود را. عدم جرم تست ساخته شده و این سخت است. دولت فرض که انگلیسی ها را دست انداختن محدود مستندات اگر تحمیل بیش از حد به زودی و یا بیش از حد طولانی.

در حالی که کشورهای دیگر در اروپا تعطیل مدارس و دستور داد مردم را به ماندن در خانه دولت بریتانیا برگزار شد ،

پروفسور جان ادموندز در ماه گذشته ارائه یک مقاله پژوهشی گفت که انگلستان خدمات بهداشت ملی در معرض خطر غرق بدون فشرده تر shutdown.

عکس: سیمون داوسون/ایسنا

در مارس 11, جان ادموندز متخصص اپیدمیولوژی و طراح در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری ارائه یک مقاله پژوهشی به دولت علمی مشاوران و گفت که خدمات بهداشت ملی در معرض خطر غرق بدون فشرده تر shutdown.

دیگران از جمله آقای فرگوسن به سرعت به دنبال کت و شلوار پیش بینی که دولت فعلی استراتژی را یک چهارم از یک میلیون مرده است.

در مارس 23, نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد یک مستند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

تا چه حد باید کشورهای تکیه بر مدلسازی? پیوستن به مکالمه زیر.

تا کنون در بریتانیا بيمارستان نبوده است غرق تعدادی از بیمار است. دولت علمی مشاوران می گویند در حال حاضر که ملی مستند به ارمغان آورده است یک کلید نسبت شناخته شده به عنوان R—تعداد افراد آلوده به طور متوسط یک حامل ویروس—پایین بین 0.5 و 1. آوردن R زیر 1 و نگه داشتن آن وجود دارد بسیار مهم است برای اطمینان از این بیماری نیست و همچنان به گسترش ،

یک مشکل این است که اپیدیولوژی مطمئن نیستید که دقیقا تا چه حد زیر 1 این کلید نسبت است.

بریتانیا است که در مسیر به یکی از سخت ترین-آمار کشور توسط این ویروس در اروپا است. برخی از 15000 نفر تا کنون کشته در انگلستان به بیمارستان از Covid-19 و مستند تمدید شده است به حداقل ممکن 7.

“این است که سمت راست وجود دارد باید مادر تمام سوالات از این به بعد می گوید:” آقای Edmunds. “ما کار کرده اند بسیار سریع و گاهی اوقات ما را ساخته اند برخی از اشتباهات.”

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

نوشتن به حداکثر در کولچستر [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>