پس از دو هفته قرنطینه برخی از مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما ژاپن را دلپذیر است. عکس: Toru Hanai/شاتر

توکیو—کوبه دانشگاه, دکتر, لمس کردن یک دیوانگی با یک حساب دست اول از یک ویروس زده کشتی کروز که در آن او را متهم ژاپن انجام بدتر کار حفاظت از مردم از کشورهای آفریقایی و چین است.

Kentaro ایواتا ساخته شده است که این اتهامات در کثیرالانتشار YouTube فیلم ها پس از گذراندن پنج شنبه روی الماس شاهزاده گفت: وال استریت ژورنال در مصاحبه ای که خدمه باید در اسرع وقت حذف به دلیل خطر ابتلا به رمان coronavirus در کشتی.

از اتهامات عنوان شده توسط دکتر ایواتا, یک متخصص بیماری های عفونی که کار کرده است برای مقابله با بیماری ابولا و 2002-03 شیوع بیماری سارس بودند به سرعت گرفته شده تا در مجلس و در دفتر نخست وزیر است. خواسته برای پاسخ به دکتر Iwata رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: “ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای جلوگیری از عفونت از گسترش” در کشتی.

دو هفته کلی قرنطینه سرنشین شاهزاده Cruises بوش روز چهارشنبه و برخی از مسافران شروع به پیاده. اما بحث گرم کردن بیش از آنچه باید انجام شود با دیگران که هنوز هم تحت قرنطینه برای یک دوره اضافی از جمله خدمه و مسافران که هم اتاقی تشخیص داده شد با رمان coronavirus.

دکتر Kentaro ایواتا در یک ویدیو یوتیوب و می گوید: “دست زدن به عفونت [در کشتی کروز] بود به مراتب بدتر از آفریقا و یا چین است.”

وجود دارد برخی از 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره کشتی که خود در دو هفته قرنطینه شروع Feb. 5. از هفته گذشته ده ها تن را آزمایش مثبت تقریبا هر روز آنها فرستاده شده به بیمارستان ها در ساحل. به عنوان چهارشنبه, 621 نفر به این ویروس از 3,011 تست شده, با توجه به وزارت بهداشت آن را بزرگترین و شناخته شده سایت از این بیماری همه گیر در خارج از چین است.

در سطح جهان بیش از 2000 نفر کشته شده اند از coronavirus از جمله مرگ دوم از هنگ کنگ گزارش روز شنبه. در سرزمین اصلی چین 74,185 مردم تایید شده است آلوده از شنبه, از جمله 1,749 موارد جدید چین ملی کمیسیون بهداشت گفت.

بیمار که گذشت در هنگ کنگ بود که 70 سال با دیگر مسائل پزشکی که آزمایش مثبت برای این ویروس پس از یک روز سفر به سرزمین اصلی در ماه گذشته با توجه به شهرستان دولت.

مسافران گرفتن چهار شنبه از الماس شاهزاده کشتی آزمایش منفی برای ویروس ها و نداشته علائم مانند تب یا سرفه. مقامات ژاپنی گفته بود که در آن برای کسانی که مردم به حمل و نقل عمومی. اتوبوس انجام برخی از مسافران به ایستگاه های قطار در یوکوهاما شهر در جنوب توکیو که در آن کشتی لنگر انداخت.

در مصاحبه روز چهارشنبه دکتر Iwata گفت: او قبول کرد که این یک ریسک قابل قبول به اجازه منفی-تست مسافران پیاده, اما او گفت: کشتی کروز نباید اجازه داده شود به عنوان یک قرنطینه مجلسی برای باقی مانده خدمه یا مسافران.

“ما باید فرض کنیم هر ظروف در آن کشتی شده است در معرض عفونت,” او گفت:.

روی عرشه کشتی در روز سه شنبه گفت او مواجه می شوند گسترده جهل مناسب قرنطینه عمل. او گفت: وجود دارد هیچ حذف موانع جدا خدمه کشتی که بیمار احساس شد و می خواست به آزمایش این ویروس از مقامات اختصاص داده شده برای رسیدگی به درخواست. او گفت: به طور بالقوه آلوده “مناطق قرمز” در کشتی بودند به وضوح مشخص شده از noncontaminated “مناطق سبز” که از او به عنوان توضیح داده شده عمل استاندارد در همه گیر.

در یک ویدیو یوتیوب در ژاپن, دکتر Iwata گفت: “دست زدن به عفونت شد به مراتب بدتر از آفریقا و یا چین است.”

در هنگام کار در این مناطق, او تا به حال هیچ ترس از عفونت به دلیل کنترل مناسب را در جای خود اما در داخل کشتی “من خیلی ترسیده بود گفت:” در یک زبان تصویری. “در همه جا می تواند ویروس ها و همه نمی شد دقیق در مورد آن.”

یک کاربر وزیر بهداشت که مسئول الماس شاهزاده وضعیت Gaku هاشیموتو گفت: در توییتر او اجازه دکتر Iwata به کشتی و توصیف سفر خود به عنوان یک نفوذ. آقای هاشیموتو گفت: وزارت و پزشکی کارگران انجام بهترین خود را برای جلوگیری از عفونت است اما افزود: “من نمی توانم بگویم همه چیز را تحت کنترل کامل.”

چندین پزشکی کارگران و مقامات در کشتی آلوده شده اند تا کنون. یک پرستار مرد است که تمایل بیمار با تب آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به خانه به استان واکایاما در غرب ژاپن واکایاما دولت روز سه شنبه گفت.

در بیانیه روز شنبه, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: ژاپن اقدامات ممکن است کمک کند انتقال این ویروس است اما عفونت های جدید در کروز شد “مداوم خطر است.” آن گفت: مسافران آمریکایی که هنوز در ژاپن—مانند هم اتاقی از کسانی که با ویروس—باید صبر کنید تا 14 روز بدون علائم یا یک نتیجه تست مثبت قبل از آنها می تواند به بازگشت به ایالات متحده

خدمه گفته شده است انتظار می رود برای شروع جدید قرنطینه در هیئت مدیره پس از آخرین مسافر متحرك است اما در این دوره نشده است تعیین می شود. هنگامی که کروز آغاز شده وجود دارد 1,045 خدمه در هیئت مدیره. دکتر Iwata گفت: یک مرکز بزرگ ممکن است یافت می شود به نگه داشتن خدمه برای مشاهده و حتی اگر آنها را آزمایش منفی است. او گفت: در مقایسه با مسافران و خدمه به حال بالقوه بیشتر تماس با تعداد زیادی از افراد آلوده پس بیشتر احتیاط لازم بود.

“ما باید برای مقابله با این افراد به طور یکسان. ما باید فرض آنها این عفونت تا زمانی که وقت آن است که ثابت شده این است که نه” او گفت:.

ژاپن گفت: این امید به پایان تخلیه بسیاری از مسافران روز جمعه و چندین کشور فرستاده هواپیما را انتخاب کنید تا شهروندان خود را پس از ایالات متحده آمریکا بود تا دوشنبه بازگرداندن 328 آمریکایی است.

هنگ کنگ نیز اجاره پروازها به مردم را به بازگشت به ویژه خاک چینی از کشتی. بیش از 200 نفر گفت: آنها می خواستند به سفر به هنگ کنگ, John, Lee, شهرستان امنیتی وزیر گفت.

استرالیا گفت: این امر شهروندان را به فرودگاه اواخر روز شنبه برای پنج شنبه صبح پرواز. “این است برای رفتن به یک drag کردن فرآیند از درب به درب” گفت: Kimberly وینسنت 73 از سیدنی. “ما شده است در برزخ برای مدت طولانی است.”

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

یک مسافر از الماس شاهزاده کشتی کروز ترک Daikoku اسکله روز چهارشنبه در یوکوهاما ژاپن است.

عکس: تاکاشی Aoyama/گتی ایماژ

نوشتن به Suryatapa باتاچاریا در Suryatapa.Bhattacharya@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de