به عنوان همه گیر کند می کند, کسب و کار, کارگران اخم: کار من است ،

ماه به یک بیماری همه گیر آورده است که کسب و کار به وقفه و طرح میتوانست به روال روزانه بسیاری از کارگران بدانم: آیا کار من مهم است ؟

کارگران نه در coronavirus خطوط مقدم جبهه نیست رو همین خطرات بهداشتی به عنوان کسانی که در بحران بحرانی شغل. اما بسیاری از مردم که در حال تهیه برنامه های بازاریابی پردازش فاکتورها و در غیر این صورت زحمتکش از خانه در حال مقابله با وجودی سوال در مورد معنای کار خود را در میان یک جهان در آشفتگی.

شبکه های حرفه ای کور انجام یک نظرسنجی وال استریت ژورنال در مارس و متوجه شد که 26.7 درصد از نزدیک به 2000 پاسخ دهندگان موافقت با این بیانیه “من ضروری در نظر گرفته شود و یا نمی فکر می کنم من هستم اما من هنوز مشغول به کار است. من کار را احساس نمی کند مهم است و یا معنی دار است.”

در ماه آوریل تقریبا یک چهارم از کارگران آمریکایی احساس کردند که Covid-19 تهدید کرده بود خود را از امنیت شغلی و فرصت های, بر اساس یک نظرسنجی از 1,099 کارگران از جامعه برای مدیریت منابع انسانی. به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی و تماس کارگران برخی از در حال حاضر ممکن است احساس بهتر است. کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل ممکن است با توجه به اداره آمار کار هر چند از 21 میلیون نفر بیکار باقی می ماند.

‘زندگی مردم در معرض خطر هستند در حال حاضر گفت: لوک ساندرز که با این نسخهها کار در تسلا, Inc. ‘انتقال به تمیز کننده انواع انرژی است که برای آینده است.’

عکس: لوک ساندرز

همه گیر باعث شده است تا برخی از کارگران به سوال موقعیت است که به آنها یک حس از هدف تنها چند ماه قبل از. برای لوک ساندرز که منجر به یک خط تولید در تسلا Inc.’s گیاه در فرمونت کالیفرنیا برخی از ناراحتی تنظیم در حالی که سوار دو ماه کردند در خانه پدرش در ژوپیتر فلوریدا., پس از این کارخانه به طور موقت بسته شده و در اواخر ماه مارس است.

“من برداشت و به کالیفرنیا نقل مکان کرد چون من پرشور در مورد انتقال به انرژی پایدار می گوید:” آقای ساندرز است که 24 سال است. “من احساس می کردم که یک کار مهم است.”

کروناویروس و کالیفرنیا مستند به حالت تعلیق در کار خود را. “شما نمی توانست ده ها تن از مردم در یک بسته تولید فضا” او می گوید. “چشم انداز چقدر مهم است و یا نجیب یک کار است که نوع تغییر با این جدید ضروری و غیرضروری تقسیم می کند.”

آقای ساندرز به کالیفرنیا بازگشت در ماه مه هنگامی که کارخانه بازگشایی شد اما با دیدگاه های مختلف در کار خود را. “من قطعا هنوز هم احساس می کنم ما باید به دور از سوخت های فسیلی, اما آن را تقریبا مانند این بیماری همه گیر از آن زمان بیش از,” او می گوید. “زندگی مردم در معرض خطر هستند در حال حاضر. انتقال به تمیز کننده انواع انرژی است که برای آینده است.”

شرکت ها ممکن است به آدرس احساس وحشت و نگرانی برخی از کارگران احساس خود را در مورد ارتباط و هدف از شغل خود. دهه ها تحقیق نشان می دهد مردم طلب یک حس از هدف به احساس انگیزه در محل کار. بدون قهوه تاریخ جلسات و رفاقت از زمان با همکاران “شما با این کار خود” و اگر کار شروع به احساس می کنید که مایل می تواند منجر به درد محاسبات می گوید: امی Wrzesniewski یک ییل دانشکده مدیریت استاد که مطالعات مردم چگونه ایجاد معنی در کار خود زندگی می کند.

“این شوک فرصت برای افرادی که به فکر می کنم:” آیا من کار مهم است ؟ و آیا مهم است؟,’ که واقعا سوال اساسی همه از این” او می گوید.

در زمان تظاهرات با تمرکز بر خشونت پلیس و نژادپرستی اضافه شده اند به این معنا حساب می افزاید: خانم Wrzesniewski پیشرو مردم و شرکت ها برای بررسی اینکه آیا آنها همدست شده اند در تداوم نابرابری. “من می بینم بسیاری از مردم سوال خود را,” او می گوید.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه کار خود را تغییر به دلیل همه گیر? پیوستن به بحث و گفتگو نمایید.

“هدف” استناد شده است در سال های اخیر توسط رهبران کسب و کار و کارکنان که می گویند آنها می خواهند حرفه خود را به معنای گسترده تر از پایین خط. شرکت در آغوش اصطلاح به آنها استخدام کارمندان جوان, استفراغ کردن, خود کار و ماموریت به عنوان حل مشکلات مهم. در BlackRock , Inc., کارکنان به طور فزاینده ای گفت: “”پرداخت من ارزش اما من همچنین می خواهم به احساس می کنم مثل من کمک به چیزی بزرگتر از خودم'” دارایی مدیر ارشد بازاریابی افسر گفت وال استریت ژورنال سال گذشته است.

‘هر کس نکته ضروری است که این کار در حال حاضر و این کار برای سالم ماندن و محافظت از دیگران گفت: Dhaya Lakshminarayanan یک کمدین در سان فرانسیسکو.

عکس: Dhaya Lakshminarayanan

Dhaya Lakshminarayanan یک کمدین در سان فرانسیسکو رفت و از انجام ایستاده در شلوغ تئاتر به زوم را نشان می دهد از آپارتمان او که در طی آن او گاهی اوقات به قطع مردم با پر سر و صدا و کودکان نو پا است.

“من خوشحالم که من می توانم ارائه این خدمات است اما اجازه دهید صادقانه این است که به صرفه جویی در جهان است,” او می گوید. “اما من تا به حال برخی از دوستان که پرستاران و پزشکان بیا به من زوم را نشان می دهد و من مانند,” شما به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در زندگی می کند و من فقط صحبت کردن در مورد چقدر سخت است برای انجام یوگا در زوم. و شما پیدا کردن این مفید است. با تشکر از شما برای ساخت من احساس می کنم باید یک هدف است.’ “

خانم Lakshminarayanan و دیگران می گویند این بیماری همه گیر است هم زده غریزه به پیدا کردن هدف رانندگی مردم سرگردان در خانه به دوختن ماسک برای پاسخ اول و یا داوطلب مستقر به بخش هایی از شرکت خود را که در آن مورد نیاز است.

“هر کس کار ضروری در حال حاضر و این کار برای سالم ماندن و محافظت از دیگران” او می گوید. “این است که ما کار ما درست نمی شود برای آن پرداخت می شود.”

جستجو برای معنی

چگونه چهار کارگر در بر داشت هدف در شغل خود در طول همه گیر:

تنظیم نگرش خود را. اما ورنون چپ او بازاریابی کار در ماه ژانویه به تمرکز تمام وقت در استندآپ کمدی. سپس کمدی باشگاه بسته شده و او قصد دارد از بین میره. در اوایل این بیماری همه گیر او شد “putzing و تحقق روز گذشت و من به هیچ یک از اهداف من,” او گفت:. او پس از نقل مکان امضای خود را نشان می دهد به Instagram و در حال کار بر روی یک فیلمنامه. “من می تواند به درمان این عنوان: من بیکار و زندگی با مادر من و یا من می گویند “من مستقل خلاق” و من می توانم پیدا کردن یک شیار,” او گفت:.

حمایت از جامعه خود را. ایان بیکسبی یک تحلیلگر مالی است که از شمال ایالت نیویورک و در حال حاضر زندگی در سیاتل است که با استفاده از برخی از درآمد خود را برای حمایت از کسب و کارهای کوچک. “من نیاز به ادامه برای به دست آوردن پول, بنابراین من می تواند به بازگشت به جامعه” او گفت:. “من خریداری یک دسته از کارت های هدیه از کسب و کار در زادگاه من چون من می دانم که آنها در حال مبارزه.”

به وقت خود را. همه گیر باعث شد بسیاری از آمریکایی ها به داوطلب برای دوختن ماسک کمک به افراد بی خانمان و یا تحویل مواد غذایی به سالمندان ، Becca بلکول یک تغییر جنسیت بازیگر و نویسنده در شهر نیویورک داوطلب به سواری به افرادی که منتشر شده از شهر نیویورک Rikers Island زندان پیچیده است. “مردم ساخت خود ضروری است چرا که بسیاری از چیزهایی که در حال سقوط بودند را از طریق ترک” گفتند.

ارتباط با دیگران است. Bekah Hawrot Weigel یک توسعه دهنده نرم افزار در Steubenville, اوهایو گفت: این بیماری همه گیر به او فرصتی برای ارتباط با مردم در زمینه عملا در راه او تا به حال تصور است. “به عنوان یک کارگر می بینم که من می توانید با ساخت جامعه کار با توسعه دهندگان دیگر و ایجاد چیزی مثبت برای خروج از یک وضعیت که شده است تا منفی.”

نوشتن به لورن وبر در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>