به مسکو قفل کردن کسب و کارهای کوچک احساس بحران

کسب و کارهای کوچک را تشکیل می دهند کمتر از 20 درصد از اقتصاد روسیه هر چند آنها نشو و نما و متنوع در شهرهای روسیه در سال های اخیر است. موجودیت خود را به نظر می رسد کمی از معجزه و بسیاری هنوز هم پیدا کردن آن بسیار دشوار رفتن در بهترین زمان است.

اما در حال حاضر که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث شده است تا یک مستند از مسکو, روسیه اصلی اقتصادی و حمل و نقل هاب حداقل تا پایان مارس بسیاری از کارآفرینان توصیف تهدید آنها به عنوان وجودی.

ولادیمیر پوتین مقرر کرده است که دولت باید توجه ویژه ای به بقای کسب و کارهای کوچک از جمله یارانه های مستقیم از $162 (حداقل دستمزد) هر کارمند در هر ماه برای کسانی که حفظ حداقل 90 درصد از کارکنان خود را.

برخی امیدوار بحران را تغییر دهید و شاید رسمی نگرش آنها را بهبود بخشد. میخائیل Sagiryan اجرا می شود که دو باشگاه تناسب اندام در منطقه مسکو است که او تا به حال به می گوید: روابط خود را با مقامات محلی را تا حد زیادی بهبود یافته در ماه گذشته است.

“آنها واقعا تلاش می شود مفید است. آن را مانند یک جنگ است که همه باید با هم بکشید. در صورتی که روح به طول می انجامد و حتی کمی که خوب خواهد بود.”

مسکو

افزایش اولگ sirota را از دست پنیر کسب و کار فعلی خود dire straits در واقع داستان دو بحران.

آقای sirota را از دست تولید با کیفیت به سبک اروپایی پنیر مانند پارمسان, پنیر چدار و Gruyere که تا همین اواخر او توزیع به مشتریان مشتاق از طریق مسکو در منطقه را شبکه ای از بازارهای کشاورزان. قطع اروپا واردات مواد غذایی به روسیه در میان مداوم تحریم جنگ آغاز شد که شش سال پیش فراهم شده او و بسیاری دیگر از این فرصت به گام به مناطق از تو رفتگی در دیوار که در آن تولید آنها قبلا هرگز ایستاده شانس رقابت.

اما در حال حاضر روسیه coronavirus خاموش است ضرب و جرح خود را تامین خطوط پراکندگی نیروی کار و به شدت به چالش کشیدن توانایی های خود را به نگه داشتن چیزهای رفتن. کل شهر مسکو تعطیل است حداقل تا پایان مارس و هیچ کس حتی ممکن است خانه را ترک بدون دیجیتال اجازه متحده که خود دلیلی برای انجام این کار است. خرید پنیر نیست در لیست مجاز.

که یک مشکل جدی برای آقای sirota را از دست. “ما نمی توانیم توقف کار,” او می گوید. “گاو را به شیر در هر روز است. اگر ما پرتاب شیر را ما به زودی ورشکسته. همکاران ما که با ما کار خواهد ورشکسته و کارگران ماهر را برای همیشه از کار. همه چیز را ما ساخته ایم از دست خواهد رفت.”

کسب و کارهای کوچک مانند آقای sirota را از دست را – او کمتر از 200 کارکنان را تشکیل می دهند کمتر از 20 درصد از اقتصاد روسیه هر چند آنها نشو و نما و متنوع در شهرهای روسیه در سال های اخیر است. موجودیت خود را به نظر می رسد یک بیت از یک معجزه از هر شکل از خصوصی کارآفرینی تحت درمان قرار گرفت به عنوان فعالیت های جنایی در دوران اتحاد جماهیر شوروی و بسیاری هنوز هم پیدا کردن آن بسیار دشوار رفتن در بهترین زمان است. در میان باد سر آنها صورت رسمی فساد بی پایان نوار قرمز و سوء ظن ریشه در دوران شوروی تعصبات. برخی از توصیف چالش آنها در حال حاضر به عنوان یک تهدید وجودی.

“وضعیت ما در حوزه فاجعه بار است می گوید:” دیمیتری Nesvetov رسمی از Opora سازمان است که نشان دهنده کسب و کارهای کوچک در روسیه است. “افت سفارشی برای بسیاری از اعضای ما تقریبا کل. اگر ما نمی بسیار واقعی و پشتیبانی بسیاری از مردم ما خواهد شد از دست دادن همه چیز است.”

اما آقای sirota را از دست – مانند دیگر صاحبان کسب و کار کوچک – مصمم است برای زنده ماندن. او به ارمغان آورد او ضروری ترین کارکنان به مسکو-منطقه ایجاد کرد که در آن پنیر-ساخت بهره برداری قرار گرفته است, اجاره مسکن برای آنها قرار داده و آنها را در آنچه که او خواستار “سربازخانه” حالت برای مدت. او همچنین اجاره یک ناوگان وانت است که تبلیغات در رسانه های اجتماعی و امید به فروش و تولید خود را مستقیم تحویل.

“بیش از 3 میلیون Muscovites را ترک کرده اند شهر” او می گوید: با اشاره به این واقعیت است که بسیاری شهری روس خود روستا dachas یا کلبه که در آن تعداد زیادی را تعمیر برای نشستن از بحران است. “ما در حال حاضر تا 100 تحویل روزانه و اگر ما می توانید دریافت کنید که تا 300 من فکر می کنم ما در حال رفتن به آن را از طریق این. در آغاز این من به یک بحث پپ به کارکنان اطمینان آنها را که ما غلبه خواهد کرد. من که به طور عمده برای تشویق آنها. اما در حال حاضر من در واقع شروع به باور آن خودم.”

کارآفرینان در بحران

Coronavirus همه گیر رخنه کرد تا به آرامی در روسیه و تاثیر آن هنوز به خوبی پشت سر بسیاری از کشورهای اروپایی بسیار کمتر از آمریکا با مجموع موارد آورده تا به 47,121 روز دوشنبه – اما آن است که هدف قرار دادن در حال حاضر به خصوص در روسیه کشور اصلی اقتصادی و حمل و نقل hub. پس از یک دوره خوشنودی ولادیمیر پوتین واکنش نشان داد و در ماه مارس با اعلام سراسر کشور shutdown در حال حاضر به تمدید مارس 30 و بیش از بسیاری از دولت در پاسخ به یک تیم تکنوکرات است.

بسیاری از طرح های دریافت شده اند از جمله رایزنی های فشرده با جامعه کسب و کار و اقدامات لازم برای ارائه مالیات deferrals صفر-بهره وام های بانکی و اجاره امداد برای مبارزه شرکت. اما چند کسب و کار کوچک اپراتورهای گزارش هر یک از اعلام کمک. که ممکن است به دلیل logjams در روسیه بانک ها که تمایلی به شماره های اعتباری برای کسب و کارهای کوچک.

آقای پوتین را ترک کرده است بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین و بد-اخبار ارائه به کروناویروس تیم پاسخ. در عوض او را با توجه به چند اطمینان بخش “پای بخاری چت” مذاکرات به کشور و برگزار شد همایش آنلاین با مقامات. اما او را نیز گرفته و مراحل است که می تواند عواقب طولانی مدت. بوده است و به استراحت روسیه تنگ تمرکز و دست قدرت بیشتر به فرمانداران محلی برای رسیدگی به مناطق خود را’ همه گیر مشکلات. یکی دیگر بود که به فرمان در 15 آوریل است که دولت باید توجه ویژه ای به بقای کسب و کارهای کوچک از جمله یارانه های مستقیم از $162 (حداقل دستمزد) هر کارمند در هر ماه برای کسانی که حفظ حداقل 90 درصد از کارکنان خود را.

کارآفرینان روسیه تمایل به نژاد هاردی و اگر چه بسیاری از صحبت در نومید نظر در مورد زمان نزدیک به کل از دست دادن کسب و کار و کمبود کمک های رسمی کاملا چند می گویند که آنها در حال پیدا کردن راه هایی برای حفاری در دراز مدت و پیدا کردن راه حل.

بنابراین می گوید: تاتیانا Sokolova سر از مسکو شرکت بازاریابی که به تازگی به او بازگشت مرکزی روسیه زادگاه تورژوک برای کمک به توسعه خود را گردشگری بالقوه است.

“در هتل و رستوران کسب و کار فعالیت متوقف شده است. اما ما روابط بلند مدت با مشتریان ما و ما انتظار داریم که به بازگشت می گوید:” خانم Sokolova. “من موفق به نگه داشتن بسیاری از تیم من. من تا به حال به کاهش حقوق خود را, اما وعده داده شده به آن را به آنها. ما با مشکلات جدید هر روز, اما من فکر می کنم ما را مدیریت خواهد کرد. ما مردم خوب است.”

چندین رستوران در مسکو هستند و حتی پله تا برای کمک به تنظیم و تحویل از وعده های غذایی آماده به این شهر هزاران نفر از محاصره پزشکی کارگران پس از آن شناخته شده است که دولت تا به حال هیچ برنامه ریزی برای تغذیه آنها.

ساختمان همکاری ؟

برخی امیدوار بحران را تغییر دهید که درس را آموخته شود, قوانین و مقررات خواهد گفت و شاید رسمی نگرش آنها را بهبود بخشد.

میخائیل Sagiryan اجرا می شود دو باشگاه تناسب اندام در منطقه مسکو که او تا به حال به نزدیک است. او می گوید: این امر می تواند خوب برای دریافت برخی از تضمین می کند که او نمی خواهد از دست دادن محل خود – چیزی است که دولت مسکو آغاز شده است به انجام – اما اگر این رفتن نیست برای بیش از حد طولانی او باید قادر باشد که برای آن صبر کنید.

“نکته اصلی این است که دولت باید به مراقبت از مردم عادی,” او می گوید. “کسب و کار کم است در لیست رسمی اولویت های ما همیشه بوده اند اما مردم عادی بسیار مهم هستند زیرا آنها رای بیرون آمده و به راهپیمایی و مانند. بنابراین اگر دولت فراهم می کند پول برای مردم و حفظ نظم و آرامش این خواهد بود خوب برای کسب و کار من در دراز مدت است.”

آقای Sagiryan می گوید روابط خود را با مقامات محلی او با معاملات را تا حد زیادی بهبود یافته در ماه گذشته است. “آنها واقعا تلاش می شود مفید است. آن را مانند یک جنگ است که همه باید با هم بکشید. در صورتی که روح به طول می انجامد و حتی کمی که خوب خواهد بود.”

ایگور Yurgens مدیر INSOR یک نرم افزار-کسب و کار اتاق فکر می گوید: یکی بسیار مثبت توسعه در این اورژانس شده است به طور منظم رایزنی های بین دولتی روسیه و سه کسب و کار اصلی گروه: روسیه از اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان برای, بزرگ, Delovaya Rossiya متوسط و Opora برای کسب و کارهای کوچک.

“البته کسب و کار است تنها بخشی از آنچه را که آنها برای درخواست. برخی از خطوط در حال پرتاب می شود اما وضعیت بسیار ناامید است,” او می گوید. “هنوز این فرایند مشاوره کار خوبی است. این امر می تواند یک چیز بسیار خوب است اگر آن را دائمی است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>