به عنوان مستند قوانین سهولت برخی می خواهند به نگه داشتن کار از خانه

پس از دو هفته اقامت در خانه محدودیت هر کسی مشتاق به بازگشت به کار در میدتاون منهتن.

عکس: Corine Sciboz/زوما پرس

به عنوان متحده شروع به بلند کردن stay-at-home محدودیت در محل قرار داده برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس برخی از کارگران در حال حاضر می گویند آنها فقط خوب کار از خانه و می خواهم به انجام این کار به طور دائم.

در پاسخ به کارفرمایان در حال تدوین برنامه اجازه می دهد تا بسیاری از کارکنان خود را به نگه داشتن کار از راه دور زمانی که بحران به پایان رسیده است. این حرکت می توانست پیامدهای قابل توجهی برای همه چیز از اجاره به ازدحام به مهاجرت شهری در محیط های کار.

بسیاری از صنایع ایالات متحده در حال حاضر ورود به سومین ماه از مدیریت کارکنان کار از خانه به مقدار یک ملی آزمایش در از راه دور-قابلیت کار. مطالعات نشان می دهد تغییر در حال شتاب گرفتن است در طول بیماری همه گیر را فعال کنید توسط فراگیر اتصال و همچنین نسبتا کم هزینه به طور گسترده ای در دسترس محاسبات و فن آوری های ویدئویی.

Upwork Inc., جهانی مستقل از پلت فرم است که از 61.9 درصد از استخدام مدیران طرح بیشتر کار از راه دور خود را برای استخدام از قبل از همه گیر بر اساس یک نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه. این مطالعه به این نتیجه رسیدند که تغییر به کار در خانه بیشتر خواهد شد حذف جغرافیایی موانع استخدام و کارفرمایان اجازه می دهد به دنبال بهترین و کارگران ماهر و بدون در نظر گرفتن که در آن است که استعداد ساکن.

یک خانه نشین کارگر اقتصاددانان توجه داشته باشید به دلیل کمتر به زندگی در گران ترین نقاط کشور به ویژه سواحل megalopolises که باید برای سال کشیده ثروت و استعداد. که می تواند منجر به کارفرمایان کاهش دفتر ردپای, و می تواند کمک به کاهش بزرگ-شهر دفتر, اجاره, تعطیلی شهری خرده فروشان و کاهش در خدمات اشتغال در شهرستانها.

Midtier و شهرهای کوچک در مقابل به نفع ایستاده بالاتر از مالیات بر درآمد و هزینه اگر کارگران ماهر را انتخاب کنید ارزان قیمت کمتر متراکم شیوه زندگی است. کار از خانه تجربه است “یکی از اولین روند ما دیده ایم در مدتی که دارای پتانسیل به توازن فرصت های اقتصادی در سراسر ایالات متحده گفت:” Upwork اقتصاددان ارشد آدم Ozimek.

رانندگی در حال تغییر خود کارگران. “من می دانم که این زمان وحشتناک گفت:” آماندا Berghorn یک Union City, N. J., مدیریت حساب برای یک حراج نیویورک ، اما خانم Berghorn, 31 سال خوشحال است که کار از خانه. “من نه به عنوان هزینه پول زیادی احساس می کنم مثل من سلامت روان بهتر است من تاکید کرد با رفت و آمد,” او گفت:, و اضافه کرد که این انتقال به دفتر خانه بوده است “مدت زمان طولانی در آینده بسیاری از مردم زندگی می کنند بسیار در لبه مالی و آن را استرس زا باشد.”

او افزود: “من به هر حال خیلی هستم درونگرا.”

بررسی های اخیر توسط موسسه IBM برای کسب و کار ارزش بیش از 75 ٪ از پاسخ دهندگان می خواهم برای ادامه کار از راه دور حداقل گاهی اوقات در حالی که بیش از نیمی از آن را می خواهم به توان اولیه خود را از راه کار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس به پایان می رسد.

شرکت های در حال گرم شدن به این ایده. شرکت فنی اولین کسانی بودند که به ارسال کارکنان در زمانی که coronavirus شیوع فلج ایالات متحده در ماه مارس و برخی در حال ساخت کار از خانه یک گزینه بلند مدت برای کارکنان.

Twitter , Inc. گفت: در اواسط ماه مه است که اکثر کارکنان اجازه داده می شود به نگه داشتن کار از خانه حتی پس از همه گیر شده است تا حد زیادی به تصویب رسید. Facebook , Inc. در هفته گذشته نشان داد قصد دارد به طور دائم پیکربندی تکنولوژی شرکت عملیات در اطراف پراکنده ساختار است که این بیماری همه گیر کوروناویروس ،

در عرض 10 سال, مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ گفت: به عنوان بسیاری از نیمی از Facebook کارمندان—که در حال حاضر تعداد بیش از 45 ، 000—کار از خانه.

‘آن را درمانی برای من ذهنی” گفت: میا از خانه کار خود را به عنوان یک راننده اتوبوس است. “اگر من تا به حال یک کار که در آن من تا به حال از خانه کار می کنند, من فکر نمی کنم من می تواند انجام این کار است.’

عکس: میا خانه

دایان استیونز یک سالن مالک در مریلند آغاز شده است دریافت ایمیل از مشتریان ضمن تشکر از او را برای نگه داشتن کسب و کار خود را به کارگران ضروری.

عکس: Aliya Brazelton

این Upwork بررسی مقایسه داده ها از دو نظر سنجی توسط شرکت تحقیقات ClearlyRated: برای اولین بار از بیش از 1000 ایالات متحده استخدام مدیران در اواخر سال 2019 و دوم بیش از 500 ایالات متحده استخدام مدیران در اواخر ماه آوریل است. مدیران مورد بررسی در حال حاضر برنامه ریزی برای 21.8 درصد از حقوقی واجد شرایط خود را به طور کامل از راه دور در پنج سال از 13.2 درصد در قبل از coronavirus بررسی.

“مردم را مجبور به تجدید نظر اگر این است که واقعا در آن ما می خواهیم به سر در آینده گفت:” مسیحی Moser یک اقتصاددان در کلمبیا مدرسه کسب و کار. “این در مورد شکل گیری عادت در پایان.”

هر کسی نمی تواند از خانه کار می کنند ، اقتصاددانان در دانشگاه شیکاگو تخمین می زنند که فقط 37 درصد از مشاغل آمریکا می تواند انجام شود به طور کامل از صفحه اصلی.

کارگران در مشاغل نیاز به نزدیکی فیزیکی تمایل به کمتر تحصیل کرده دارای درآمد پایین تر و کمتر از دارایی های دانشگاه شیکاگو اقتصاددانان در یک مقاله جداگانه. این بدان معناست که بیشتر از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر کارگران شده است به طور نامتناسبی در معرض از دست دادن شغل در طول رکود خواهد شد و بیشتر در معرض عفونت زمانی که دولت های محلی به جلو حرکت می کند با بلند کردن محدودیت در فعالیت است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما می خواهم برای ادامه به کار از خانه پس از محدودیت ها برداشته است ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

میا خانه شهر نیویورک راننده اتوبوس گفت: مسافران به طور منظم دریافت در اتوبوس بدون ماسک ، او قرارداد Covid-19 مارس و صرف پنج هفته recuperating در خانه.

“عمومی آنها واقعا احترام ما به عنوان ما باید محترم شمرده شود,” او گفت:. “ما مانند پایین ترین مرد در قطب توتم نظر عمومی سازمان.”

هنوز خانم خانه, 44 گفت: او شغل خود را دوست دارد. “من دوست دارم با تعامل با مردم و من عاشق رانندگی,” او گفت:. “آن را درمانی برای من ذهنی است. اگر من تا به حال یک کار که در آن من تا به حال از خانه کار می کنند, من فکر نمی کنم من می تواند انجام این کار است.”

برخی از مشاغل نیاز به تماس انسان می گویند مشتریان در حال حاضر تمایل به درمان هر یک از تعامل با مراقبت بیشتر شاید به این دلیل چنین تعاملات نادر است. دایان استیونز یک سالن صاحب است شروع به دریافت ایمیل از مشتریان ضمن تشکر از او را برای نگه داشتن او Greenbelt, Md., کسب و کار باز به کارگران ضروری.

اطلاعات-مدیریت مشاور جیم Pettipher گفت: او در دست نیست 2 1/2-ساعت سوار قطار به لندن.

عکس: Pettipher خانواده

کریگ Lovelidge یک مشاور زندگی در آمستردام گفت: او در حال حاضر بیشتر مولد کار از خانه.

عکس: کریگ Lovelidge

“است که بسیار غیر معمول برای من و من سپاسگزار است که” او گفت:. “مردم خیلی بیشتر سپاسگزار از مدل مو.”

جیم Pettipher a data-مشاور مدیریت در انگلستان است که به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن گفت: او را به باقی می ماند در مستند تا زمانی که او یا قرارداد coronavirus و زنده می ماند یا واکسن توسعه یافته است.

قبل از مستند کار خود را به معنای او را به سفر به طور منظم به لندن 2 1/2-ساعت سوار قطار از خانه اش در راس-در-سه راه در غرب انگلستان است. همسرش سالی الیزابت Pettipher همچنین سفر اغلب برای کار. در حال حاضر “ما فقط باید زمان بسیار بیشتری از آنجا که ما در حال سفر گفت:” آقای Pettipher شده است که هزینه های اضافی خود وقت خود را با خانواده و کاوش محلی پياده.

کریگ Lovelidge یک مشاور زندگی در آمستردام با خانواده اش گفت: او در حال حاضر سازنده تر است. “من فقط به نظر می رسد باید بیشتر تمرکز,” او گفت:.

چشم انداز زندگی در خارج از قرنطینه در حال حاضر به نظر می رسد عجیب و غریب او گفت: “به خصوص نیاز به عقب بر گردیم در ماشین, انجام کارهای, و همه آن چیزهایی است که زمان را از ما دور که ما نوع به دست آورد.”

“فقط قادر به نشستن و تماشای کودک خود را یاد بگیرند و درک مفاهیم” آقای Lovelidge گفت: “شما ببینید در سمت های مختلف از کودک خود را.”

توییتر می افزاید: واقعیت-بررسی اعلامیه به رئیس جمهور تهمت توييتها در پست الکترونیکی-در آراء لیگ ملی هاکی به تشریح برنامه های برای از سرگیری متوقف 2019-2020 فصل و بوئینگ در نظر دارد برای شروع داوطلبانه اخراج. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نوشتن به هریت Torry در [email protected]

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>